11°
Zakończono
Ipad mini 2 za kupno grupona na założenie karty kredytowej Citibank
Ipad mini 2 za kupno grupona na założenie karty kredytowej Citibank

Ipad mini 2 za kupno grupona na założenie karty kredytowej Citibank

Tym razem citibank rozdaje Ipady mini 2 za założenie karty kredytowej.

Aby otrzymać nagrodę należy spełnić warunki promocji: dostarczyć dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na Wniosku dochody, po otrzymaniu karty dokonać nią bezgotówkowych transakcji na łączną kwotę 2500 zł każdego miesiąca przez 3 kolejne miesiące, zalogować się min. 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile lub za pomocą aplikacji CitiHandlowy for iPad w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę.

8 Komentarzy

edytor

Koszt utrzymania karty to 18zł miesięcznie. Po tych 3 miesiącach można ją zablokować i tyle. Na obrót 2500zł miesięcznie też są sposoby - niektórzy kupują sprzęt np. Castoramie i go zwracają (sklep oddaje pieniądze w gotówce, a nie zwraca ich na kartę!).

Autor

Tak naprawdę to koszt utrzymania karty przez te 3 m-ce może być darmowy jeśli zrobimy na niej 4000 zł obrotu.
Ale jest też dodatkowy myk - otóż jest to karta World MasterCard którą obejmuje program punktowy citibanku online.citibank.pl/pol…htm. Za 500 pkt można sobie wykupić jednorazowe zwolnienie z opłaty miesięcznej za Kartę Główną. Na start otrzymuje się 1000 pkt a więc zwolnienie na 2 m-ce. Obrót 2500 zł daje nam kolejne 500 pkt, wiec za trzy miesiące uzbieramy co najmniej kolejne 1500 pkt - co daje zwolnienie na kolejne 3 m-ce. Więc w okresie do odbioru tableta za używanie karty zapłacimy 0 zł. A później można z karty zrezygnować.

Nie chce się czepiać…fajne pomysły macie, ale chyba nie wypalą. Nie jestem prawnikiem, ale wg. mnie z regulaminu wynika:

1.e)” dokona bezgotówkowych transakcji, spełniających kryteria, o których mowa w ust 2. poniżej na łączną kwotę min. 2500 PLN nowo wydaną Kartą, każdego miesiąca przez 3 kolejne miesiące (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym otrzymał Kartę)„

- Zablokowanie karty nic nie daje, bo nie zwalnia nas z obowiązku wydania tych 2500zł miesięcznie. Korzystanie z punktów w celu uniknięcia płacenia za kartę jestem w stanie zrozumieć ale dalej trzeba zapłacić to 2500zł w transakcjach kartą (żadne przelewy).

2.c)” nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku.”

- czyli żadne zwroty nie będą akceptowane w saldzie operacji.

1.g) w dniu przyznania Nagrody, będzie posiadaczem Karty.

Fajna promocja ale raczej dla osób które naprawdę dużo zarabiają/wydają i stać ich na kupno takiego iPada w prezencie dla swojego dwuletniego dziecka jako resorek do jazdy po podłodze. Ja raczej nie zaryzykuje.

Autor

Chodzi o zablokowanie karty po otrzymaniu ipada - wiec max koszty to 18 zł x 3 m-ce

” nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku.”
owszem ale o zwrocie gotówki city wiedzieć nie musi

Na jednej ze stron ktoś napisał, że warunkiem przyznania limitu kredytowego oprócz odpowiedniego dochodu jest jeszcze minimalny wiek 25 lat - to prawda ?

@ ok min 21 lat:)

edytor

@Prupetok No dlatego napisałem przykład Castoramy, która pieniądze daje w gotówce - na saldzie nie ma żadnego zwrotu w takim wypadku. Jak dostaniesz po 3 miesiącach korzystania z karty (i wydasz łącznie 7500zł) tablet, nikt Cię nie zmusi do używania karty.

Apple chyba już wycofało się ze sprzedaży tego sprzętu?

Muszą teraz te resztki jakoś ludziom wcisnąć

Yacek78

Wycofało z 1gen
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst