Niestety, ta okazja już wygasła

Apple iPad Air 2020 i Pro 2021 z M1 (różne modele) - wyprzedaż w strefie Apple

wrz 1. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Sklep RTV Euro AGD postanowił ciekawie przecenić, w różnych konfiguracjach sprzętowych i kolorystycznych, iPada Air 2020 i Pro 2021 z M1. Ze swojej strony postanowiłem wdać się w małą analizę i zaznaczyłem poniżej modele warte uwagi

* Modele posegregowałem rosnąco, według ceny. Pierwszy to zawsze najbardziej opłacalny zakup. Ostatni najmniej, choć i tak jego cena jest zwykle nieco niższa od najniższej na Ceneo.
* Kod rabatowy widnieje w okazji i jest taki sam dla wszystkich modeli iPada. Kody rabatowe są ograniczone ilością, nie będę pisał jaki jest limit kodów na poszczególne modele, można to sprawdzić po wejściu w link.
* Przy określaniu ceny minimalnej nie biorę pod uwagę Allegro ze względu na różną wiarygodność sprzedających. Nie biorę pod uwagę również różnych kombinacji z dodatkowymi produktami w koszyku przez które można zbić cenę, tylko i wyłącznie sam tablet. Zagranicznych ofert nie sprawdzałem.
* Ofert z iPadami Pro o pojemności 1TB i większej nie wrzucałem, choć po kliknięciu w link jest tam kilka ciekawych przecen na nie. Doszedłem do wniosku, że mało komu jest potrzebna taka pojemność, a jak ktoś chce to może w link wejść i przejrzeć sobie przecenione modele.1. iPad Air 2020 10,9"

- modele bez LTE
- modele z LTE

2. iPad Pro 2021 11" z M1
- modele bez LTE
- modele z LTE

3. iPad Pro 2021 12,9" z M1
- modele bez LTE
- modele z LTETo byłoby na tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że moje zestawienie iPadów komuś nie tylko zaoszczędzi czas, ale i pieniądze. Jest nowy rok szkolny, niedługo także i studenci wyruszą na podbój uczelni, sprzęt w sam raz nada się do takich celów. No i zachęcam w komentarzach do dzielenia się doświadczeniami, kłaniam się w pas!
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
69 Komentarzy
Prześlij Komentarz