Niestety, ta okazja już wygasła
Into the Breach za 26,99 zł (możliwe 13,23 zł) @ Switch
645° Zakończono

Into the Breach za 26,99 zł (możliwe 13,23 zł) @ Switch

26,99zł54zł-50% Darmowa dostawa DarmowaNintendo Okazje
12
645° Zakończono
Into the Breach za 26,99 zł (możliwe 13,23 zł) @ Switch
Zaktualizowano sty 4. (Opublikowano gru 22. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Into the Breach – 26,99 zł (Polska) | 13,23 zł (RPA)

Gra za £5.69

Into the Breach to dwuwymiarowa strategia turowa, osadzona w oryginalnym uniwersum science fiction. Producentem tytułu jest niezależne studio Subset Games, czyli twórcy wielokrotnie nagradzanego FTL: Faster Than Light, które zadebiutowało w 2012 roku na komputerach PC. Into the Breach to drugi projekt deweloperów. Pomimo tego, że gra odchodzi od formuły FTL, będącego symulatorem statku kosmicznego, posiada ona wciąż wiele jego charakterystycznych elementów, takich jak styl graficzny czy wysoki poziom trudności.

Historia opowiedziana w grze jest bardzo prosta i dotyczy inwazji gigantycznych owadów na Ziemię. Gracz staje na czele małego oddziału mechów i walczy z wrogiem, za główny cel mając zniszczenie podziemnego ula, z którego atakują Obcy.

Opowieść jest prezentowana głównie za pośrednictwem towarzyszących kolejnym misjom dialogów. Warto przy tym odnotować, że scenarzystą gry jest znany m.in. z Planescape: Torment oraz Fallout: New Vegas Chris Avellone.

Into the Breach jest miniaturową strategią turową, w której wcielamy się w dowódcę niewielkich oddziałów mechów, chroniących niedobitki ludzkości przed atakami ze strony Obcych gnieżdżących się głęboko pod ziemią. Akcja Into the Breach rozgrywa się na niewielkich, losowo generowanych, dwuwymiarowych planszach. Są one pokryte siatką 64 kwadratowych pól, po których w turach poruszają się nasze siły oraz jednostki przeciwnika. Zdaniem graczy jest obrona cywilnych zabudowań przed atakami insektów. W walce kontrolujemy mechy, które pomiędzy misjami wyposażamy w nowe rodzaje broni. Wybieramy dla nich także pilotów, z umiejętnościami mającymi duży wpływ na przebieg bitew.

Ze względu na wielkość map misje są dość krótkie, co nie znaczy, że nie stanowią one znacznego wyzwania. Cechami charakterystycznymi dla rozgrywki w Into the Breach są niemal kompletna rezygnacja z losowości, a także nieco nietypowa struktura misji. Gracze powinni podchodzić do nich jak do zagadek logicznych, posiadających więcej niż jedno optymalne rozwiązanie. W produkcji Subset Games przeciwnicy sygnalizują swoje ruchy (jest to pokazywane przez specjalne strzałki), dzięki czemu otrzymujemy możliwość zareagowania na nie, jeszcze zanim się wydarzą. Rozgrywka opiera się tym samym nie tyle na kontrowaniu już wykonanych ataków, co działaniach prewencyjnych. Musimy zwracać uwagę także układ planszy, wpływający na mobilność mechów.
Aktualizacje społecznościowe
Nintendo Okazje
Najlepsze komentarze
12 Komentarzy
Prześlij Komentarz