Niestety, ta okazja już wygasła
Internet UPC 60 Mb/s za 29 zł zobowiązanie 12 m-cy dostępne inne prędkości
1547° Zakończono

Internet UPC 60 Mb/s za 29 zł zobowiązanie 12 m-cy dostępne inne prędkości

112
gru 18. 2016
Na stronie można znaleźć całkiem niezłą ofertę na internet. Najtańsza opcja 60 Mb/s kosztuje 29 zł ale można wybrać 120 Mb/s za 39 zł lub 240 Mb/s za 49 zł. Zobowiązanie to 12 miesięcy więc nie ma dramatu. Koszt instalacji 59,99 zł ale na czas korzystania z usługi dostajemy całkiem sensowny sprzęt z wifi które może pracować w dwóch częstotliwościach 2,4 oraz 5 GHz. Dodatkowo można za darmo dodać sobie 29 (3HD) programów telewizyjnych oraz telefon stacjonarny. Opcja telefonu jest o tyle ciekawa, że pozwala na korzystanie z UPC Phone.

Regulamin promocji dostępny pod adresem upc.pl/pdf…pdf

W regulaminie info, że do 9.01.2017 ale promocja nadal dostępna.
Aktualizacje społecznościowe
Podpisanie umowy z UPC wiąże się potem z dużym stresem, dlatego przed podpisaniem umowy poważnie się zastanów lub skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą bo niewłaściwe zrozumienie umowy, regulaminu i tabeli opłat i prowizji będzie Cię drogo kosztować.
Podpisano: Klient UPC Polska sp. z o.o.
UPC Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
UPC to dla mnie zła korporacja, która klientów traktuje jak więźniów obozu koncentracyjnego i nie rozpoznaje ich po imieniu tylko za pośrednictwem przyznanego numeru klienta. Od 2004 roku związałem się z lubelskim lokalnym dostawcą internetu najpierw IT NET, potem nPlay, a na końcu Telco Lublin. Podpisałem z nimi umowę bezterminową,, gdyż nie wyobrażam sobie życia bez dostępu do internetu. Byłem bardzo zadowolony z ich usług, szczególnie że co roku zwiększali mi prędkość internetu w zależności od możliwości jakie posiadali. Kilka lat temu przyszli źli agenci systemu z UPC w garniturach i kupili całą firmę wraz z klientami (czyli wieś z chłopami) i w ten oto sposób trafiłem do katalogu niewolników (bo nie mogę się nazwać klientem) wszechmocnego UPC. Oczywiście UPC jest tak dużą korporacją, że nie szanuje praw nabytych i mimo, że z Telco umowę miałem na 3 lata to nawet nie chciało się UPC poinformować mnie o zmianie umowy na bezterminową. Czyli UPC może wszystko, a jeżeli ja nie zapłacę abonamentu będę miał przyjemność poznać windykatora/komornika. Najlepszy numer wyszedł jak ja w swojej naiwności próbowałem się przez telefon dogadać z konsultantem UPC na temat nowej umowy na lepszych warunkach (internet plus podstawowa telewizja za około 50 zł/mc). Konsultant zapewniał mnie na wszystkich bogów starych i nowych, że będę miał abonament 50zł/mc. Nie była to nawet półprawda, tylko zwykłe ściemnianie i pospolite kłamstwo. Zadzwoniłem do innego konsultanta i podałem swój numer klienta i zapytałem ile będzie wynosił mój abonament i po sprawdzeniu konsultant powiedział mi, że 69zł/mc przez 2 mce a potem jeżeli nie wyłączę dodatkowych usług to 99zł/mc. To ja powiedziałem dziękuje i wykorzystałem moje 14 dni na rozwiązanie nowej umowy i pozostania przy starej jeszcze z Telco.
Dodatkowo zadzwoniłem jeszcze do działu utrzymania klienta w UPC i wytłumaczył mi chłopak jak perfidnie skonstruowane są umowy z dostawcą. Otóż jeżeli podpisuję umowę na czas określony np 2 lata to w umowie mam, że abonament będzie przykładowo 50zł w 1 mc, 60 zł 2 mc 70zł od 3 mca, ale ta wysokość abonamentu jest po bardzo hojnym upuście UPC bo tak normalnie to abonament jest 120zł/mc. Jeżeli nie zerwę umowy w ciągu 14 dni, to już jeżeli umowę będę chciał zerwać po mcu to będę musiał 'zrekompensować' UPC, że dali mi tak duży upust (24 mc razy 60zł). Czyli za zerwanie umowy przed terminem musiałbym zapłacić 1440 zł kar umownych! I to nie ważne w którym miesiącu zerwę umowę! Także miałem szczęście, że udało mi się zerwać nową umowę w ciągu 14 dni, bo potem jak chłop pańszczyźniany byłbym przywiązany do UPC na wieki. Prawdopodobnie taką taktykę 'ruchania klienta' bez mydła stosują wszyscy operatorzy telekomunikacyjni, ale już tyłek mnie boli od ich miłości. Żadnych umów powiedziałem sobie i teraz mam dwa numery na kartę jeden w Plus i drugi w Play z włączonym transferem nocnym za w sumie 15 zł mam do dyspozycji od 00:00 do 9:00 300 GB w pełnej prędkości LTE i w Play dodatkowo po wyczerpaniu limitu GB mam prędkość około 1 MB/s. Dodatkowo mam 5 km do BTSa i małe obciążenie (bo to wiocha) i czasami w Play wyciągam 45 MB/s.
60 Mb/s za 29 zł miesięcznie to kapitalna cena. Wyższe prędkości potrzebne jedynie jeśli ściągacie dużo ciężkich plików (gry/filmy blue ray).
Leci plusik
112 Komentarzy
60 Mb/s za 29 zł miesięcznie to kapitalna cena. Wyższe prędkości potrzebne jedynie jeśli ściągacie dużo ciężkich plików (gry/filmy blue ray).
Leci plusik
Nie działa regulamin. Mam teraz upc, do kiedy promocja bo nie wiem czy zdążę rozwiązać obecną umowę i założyć nowa
U mnie działa ten regulamin. Teoretycznie promocja do 31.12.2016 .
250 za 49zł przez cały okres ?
Tak przez cały okres. Po 12 miesiącach jest chyba 10 zł więcej ale można wcześniej zrezygnować więc nie widzę problemu.
To oferta pod adres tylko dla nowych klientów nigdy nie posiadających usług w UPC. Ja już miałem UPC i już nie chcę. Mam lokalnego operatora który dba o mój net.
adam6818/12/2016 23:15

To oferta pod adres tylko dla nowych klientów nigdy nie posiadających u …To oferta pod adres tylko dla nowych klientów nigdy nie posiadających usług w UPC. Ja już miałem UPC i już nie chcę. Mam lokalnego operatora który dba o mój net.


Mam prawie od początku istnienia. Internet zawsze na max, nie ważne jaka godzina i dzień tygodnia, święto nie święto.
Złego słowa powiedzieć nie mogę, przez ten czas może ze 3 awarie łącznie ze 2h bez neta, albo nawet i nie.
Testuje18/12/2016 23:17

Mam prawie od początku istnienia. Internet zawsze na max, nie ważne jaka g …Mam prawie od początku istnienia. Internet zawsze na max, nie ważne jaka godzina i dzień tygodnia, święto nie święto.Złego słowa powiedzieć nie mogę, przez ten czas może ze 3 awarie łącznie ze 2h bez neta, albo nawet i nie.


Ale z promocji nie skorzystasz, bo już jesteś ich. A tak nie powinno być.
Ja korzystałem z UPC w kilku miejscach i zawsze było bardzo dobrze.

@adam68 nie wprowadzaj w błąd 30 dni to nie jest nigdy. w regulaminie jest taki zapis:

1. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych, które („Uczestnicy Promocji”):
a. w okresie 1 (słownie: jednego) miesiąca przed Przystąpieniem do Promocji nie były Abonentami Organizatora Promocji w zakresie Usługi Internetowej,
b. nie zalegają względem Organizatora Promocji (z uwzględnieniem jej poprzedników prawnych) z płatnościami z jakiegokolwiek tytułu,
c. przystępują do Promocji w celach nie związanych z działalnością gospodarczą.
2. Do Promocji mogą przystąpić także, po spełnieniu wszystkich pozostałych warunków niniejszego regulaminu, osoby zamieszkujące domy wolnostojące, bądź w zabudowie szeregowej, z tym zastrzeżeniem, że w takich przypadkach może zachodzić konieczność uiszczenia przez Uczestnika Promocji podwyższonej opłaty instalacyjnej według kosztorysu przedstawionego przez Organizatora Promocji.
3. Usługi objęte niniejszą Promocją mogą być świadczone wyłącznie w lokalach, w których w okresie 30 (słownie: trzydziestu) dni przed Przystąpieniem Uczestnika do Promocji nie było świadczonej Usługi Internetowej lub Telewizyjnej Organizatora Promocji.
adam68gru 18. 2016

To oferta pod adres tylko dla nowych klientów nigdy nie posiadających u …To oferta pod adres tylko dla nowych klientów nigdy nie posiadających usług w UPC. Ja już miałem UPC i już nie chcę. Mam lokalnego operatora który dba o mój net.a ja mam i polecam, najlepszy dostepny operator
Edytowane przez: "luque1" gru 18. 2016
adam68gru 18. 2016

Ale z promocji nie skorzystasz, bo już jesteś ich. A tak nie powinno być.


możesz wziąć na inną osobę.

posiadam, polecam, złego słowa o usłudze nie powiem.
Edytowane przez: "mysior" gru 18. 2016
Szkoda, że w okolicach Poznania nie ma zasięgu UPC...
Każdy ma inne doświadczenie
Rok temu Vectra dawała 100mbps za 40zł i się wzięło, więcej do domu nie potrzeba, jedynie wysyłanie mogło by być w okolicy 40-50mbps.
Dziękuję Ci za te wstawienie właśnie zastanawiam się na wybraniem dostawcy internetu bo mam do wyboru netie lub upc. I już miałem brać netie bo tanie ale ta okazja przebija wszystko.

tylko czy nie ma żadnych haczyków w umowie?
przejrzałem regulamin i nic takiego nie widzę. jedyna rzecz o której wspominałem wcześniej czyli, że po 12 miesiącach w najniższej prędkości cena wzrasta o 10 zł ale można zrezygnować albo walczyć o przedłużenie warunków.
adam6818/12/2016 23:19

Ale z promocji nie skorzystasz, bo już jesteś ich. A tak nie powinno być.dokładnie, UPC nie szanuje stałych klientów dlatego się z nimi żegnam, ja za 60 MB/s płace obecnie 69zł (podwyższyli mi jak się skończyła umowa, a w promocyjnej cenie chcieli mi dać tylko jak wezmę z TV) , fakt co do jakości nigdy nie narzekałem
też się z nimi jakiś czas temu rozstałem z podobnych powodów ale nie będę się obrażał jeśli dają taka ofertę.
misha18/12/2016 23:11

Tak przez cały okres. Po 12 miesiącach jest chyba 10 zł więcej ale można wc …Tak przez cały okres. Po 12 miesiącach jest chyba 10 zł więcej ale można wcześniej zrezygnować więc nie widzę problemu.To będę się musiał zastanowić czy wolę 250mb za 49zł czy 300mb za 52,5, ale z umową na 2 lata (netia)
moim zdaniem mało kiedy wykorzystuje się 250 Mb/s a dwa lata to troche długo.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst