[Intermarche] Tanie tankowanie
129°Zakończono

[Intermarche] Tanie tankowanie

5
Lokalniemar 11. 2016
Zrób zakupy za min. 100 zł na drive.intermarche.pl pomiędzy 7 marca a 31 maja.Przy realizacji zamówienia odbierz promocyjny Drive Kupon.Zatankuj na stacji Intermarché lub na stacji Shell przy sklepie Intermarché (dotyczy tylko Świdnicy) i okaż Drive Kupon przy kasie. Z Drive Kuponem otrzymasz rabat:
  • 20 groszy na każdym litrze przy zakupie paliwa 95, 98 lub Diesel lub FS 95, FS Diesel, VP 95, VP Diesel, VPR100 (dotyczy paliw ze stacji Shell w Świdnicy)
  • 10 groszy na każdym litrze przy zakupie LPG (dotyczy wszystkich stacji objętych promocją)
Drive Kupon można wykorzystać do 7 czerwca 2016.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
pomijając już fakt ,że to lokalna oferta ,to co w tej ofercie jest takiego dobrego ? 20/10 gr rabatu przy tankowaniu ,dajcie spokój
Dobrego czy nie jest to jakaś promocja a portal ten służy do informowania o promocjach. Jeśli ktoś robi zakupy akurat w intermarche to może skorzysta.
Pepper
@oberkron 10-20 groszy mniej na litrze, na jednej z najtańszych stacji to sporo. Fakt, oznaczę jako regionalną bo sklepów jest tylko kilka.
dotyczy wybranych stacji....
miałem to już z Orlenem, BP i teraz inter...
ide do kasy a tam "ale to nie na stacjach prywatnych franczyzowych..." więc pytam jak rozróżnić - "oj, to ciężko..."
niech mnie w D pocałują z takimi promocjami.

Nie mam dobrych wspomnień jeśli chodzi o tankowanie gazu na tej stacji (Pszczyna). Auto szarpało, nie miało mocy, mniej kilometrów mogłem na nim zrobić. Może od tamtego czasu coś się zmieniło
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy