Zakończono
Interfejs diagnostyczny do Auta z wtykiem OBDII za 28,50 zł @ Viaken
Interfejs diagnostyczny do Auta z wtykiem OBDII za 28,50 zł @ Viaken
  1. Pozostałe oferty

Interfejs diagnostyczny do Auta z wtykiem OBDII za 28,50 zł @ Viaken

Pepper
Dla tych co lubią czasem sobie pogrzebać w aucie a jest Was zapewne kilku, ciekawa promocja.
Na czym to polega: Jak wiadomo najnowsze samochody to jeżdżące komputery, wszystko już prawie kontrolują. Jak coś się dzieje wywala błąd i nie wiadomo o co chodzi. Trzeba pojechać na diagnostykę, która nie oszukujmy się jest droga, ceny za odczyt błędu zaczynają się od 50 zł a kończą na 200 zł.
Jak oszczędzić ? można samemu sobie odczytać błąd, to na prawdę proste. Kable diagnostyczne, te najprostsze chińskie, są tanie 20 zł plus przesyłka. Ten kabel który prezentuje jest dostosowany do samochodów z koncernu FIAT, ALFA ROMEO i LANCIA (ogólnie kabel działa z każdym autem wyposażonym w złącze OBDII). Kabel jest delikatnie droższy od tych sprzedawanych na allegro, gdyż jest sprawdzony i przerobiony tak, żeby działał bez problemu z dedykowanym darmowym programem do diagnozowania FiatEcuScan i MultiEcuScan.

Za ten kabel w promocji zapłacimy 28,50 zł plus ewentualna przesyłka. Jest możliwy odbiór własny, lub darmowa przesyłka jeśli nasze zamówienie przekroczy 70 zł.

Dzięki przeróbkom oprócz możliwości połączenia z ECU samochodu, możemy sprawdzić błędy poduszek powietrznych i ABS.
Kabel świetnie przyda się także do sprawdzenia auta przy chęci zakupu, możemy odczytać przebieg i ewentualne błędy na komputerze.
Program do do diagnozowania samochodów FIAT, ALFA ROMEO i LANCIA ściągniemy z tej strony http://www.multiecuscan.net/.

Jeśli ktoś jest zainteresowany i potrzebuje pomocy przy konfigurowaniu itp warto poczytać forum lub piszcie tutaj. Ja takiego kabelka używam i nie mam żadnych z nim problemów.

1 Komentarz

ja tez posiadam i dziala....bez problemow
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst