Niestety, ta okazja już wygasła
Inteligentny termostat Netatmo + 3 pokrętła
170° Zakończono

Inteligentny termostat Netatmo + 3 pokrętła

904,95zł1.719,95zł-47% 39,95zł iBOOD Okazje
50
170° Zakończono
Inteligentny termostat Netatmo + 3 pokrętła
lis 10. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Inteligentny termostat Netatmo + 3 pokrętłaCo by było, gdyby Twój termostat był inteligentny? Żeby dokładnie wiedział, jakiej temperatury chcesz i kiedy?

Zdalne sterowanie ogrzewaniem, oszczędność energii, chwilowy wzrost temperatury: od dzisiaj jest to wszystko możliwe!

Dopasowane do Twojego stylu życiaZaczynamy od początku. Na początku instalacji aplikacja zada kilka pytań. Twoje odpowiedzi są używane w ustawieniach, które są oparte na Twoich nawykach i stylu życia. W ten sposób Twój dom jest ogrzewany tylko wtedy, gdy jest to naprawdę potrzebne, a Ty nie marnujesz cennej energii. Dzięki temu oszczędzasz na rachunkach (średnio 37% energii!).

Użytkownicy aplikacji klikają tutaj, aby obejrzeć poniższy filmik.Zdalne sterowanieDzięki aplikacji Energy lub aplikacji Home + Control firmy Legrand możesz łatwo sterować ogrzewaniem za pomocą smartfona. W ten sposób dostosowujesz również temperaturę w swoim domu z łóżka lub z drugiego końca świata. W końcu nigdy nie wiesz, gdzie będziesz jutro. Ponadto Netatmo współpracuje z Apple Homekit, Amazon Alexa i Google Assistant. Wystarczy więc zadzwonić, jaką temperaturę ma ustawić termostat.

Funkcja Auto-AdaptTermostat Netatmo posiada funkcję Auto-Adapt. Ta funkcja określa, na podstawie izolacji Twojego domu i temperatury zewnętrznej, kiedy należy włączyć ogrzewanie. Bardzo łatwe, jeśli masz wątpliwości.

Funkcja Auto-CareTermostat posiada również funkcję Auto-Care. Ta funkcja ostrzega, gdy baterie są słabe lub gdy ogrzewanie nie działa prawidłowo. Dzięki temu zawsze jesteś na bieżąco!

Śledź zużycie

Czy jesteś ciekawy, ile zużywasz? W aplikacji możesz łatwo przeglądać historię zużycia energii. Dane dotyczące temperatury wewnętrznej i działania kotła są stale przechowywane w aplikacji.

Zawory grzejnikoweOtrzymasz aż trzy zawory. Dzięki dostosowanemu do Twoich potrzeb planowaniu, każde pomieszczenie jest ogrzewane zgodnie z jego wykorzystaniem. Aby ręcznie ustawić temperaturę, wystarczy obrócić zawór grzejnikowy.

Inteligentna regulacjaJeśli zawór grzejnikowy Netatmo wykryje otwarte okno, wyłącza ogrzewanie w pomieszczeniu, aby zapobiec marnowaniu energii. Co jest bardzo przydatne, prawda? Analizuje również otoczenie w czasie rzeczywistym i dostosowuje ogrzewanie w pomieszczeniu do ilości słońca i wykorzystania pomieszczenia. W razie potrzeby temperaturę w określonym pomieszczeniu można chwilowo podnieść na 3 godziny.

Technologia i designTermostat i zawory grzejnikowe wykonane są z przezroczystego pleksi. Ale aby było jeszcze ciekawiej, możesz natychmiast nadać im osobisty charakter dzięki dołączonym samoprzylepnym paskom w czterech kolorach.

(i) Termostat Netatmo jest kompatybilny z większością kotłów. W razie wątpliwości możesz to sprawdzić tutaj.
Aktualizacje społecznościowe
IBOOD OkazjeIBOOD okazja
50 Komentarzy
Prześlij Komentarz