Niestety, ta okazja już wygasła
Inteligentne gniazdko Melink
354° Zakończono

Inteligentne gniazdko Melink

24,99zł49,99zł-50%Biedronka Okazje
23
wrz 6. 2019Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Znalezione Dziś w Biedronce w Ozorkowie inteligentne gniazda wifi melink w dobrej cenie możliwe że promocja lokalna pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Po więcej informacji o gniazdku odsyłam do listopadowej wstawki - pepper.pl/pro…786
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
23 Komentarze
@szopen znasz?
adikadik06/09/2019 17:33

@szopen znasz?


Jedynie "ze słyszenia" i nie były to dobre wieści, ale dla samej radości rozgrzebania flaków bym kupił, tyle że w Biedrach nie bywam zbyt często, a w najbliższej prawdopodobnie nigdy tego nie było.
Wypust Kangtai, podobno współpracuje z GH za pośrednictwem integracji KTcontrol (podejrzewam, że prawdopodobnie działa z apką KT Smart WiFi)
A w tle głośnik za 14.99?
Jak wszedze jest taka cenna gniazdek
Link źle działa. Kieruje do indexu Biedronki. Miało być do linku z promocją czy ogólnie głównej?
Promocja jest tylko w stacjonarnych sklepach
Jakie są możliwości takiego gniazdka?
daro8606/09/2019 20:18

Jakie są możliwości takiego gniazdka?


Właśnie.. jakaś aplikacja do sterowania?
Da się suple wgrać? Ma bolec?
Mmikk06/09/2019 21:09

Da się suple wgrać? Ma bolec?


Ponoć bcaa tak ale juz kreatyny to nie
Jak dla mnie cena kiepska i nie jest to żaden sznajder czy nawet osram co kolwiek znanego. A ma to w ogóle pilot? W takiej cenie jak początkowa winien posiadać wyświetlacz.
Do czego to?
Mmikk06/09/2019 21:09

Da się suple wgrać? Ma bolec?


Pytasz i nie chciało Ci się sprawdzić w najwłaściwszym miejscu?
forum.supla.org/vie…006
po obejrzeniu w przytoczonym wątku zdjęć flaków muszę powiedzieć, że sprzętowo konstrukcja jest całkiem porządna, a narzekania o których wspomniałem wyżej dotyczyły obrandowanej przez melink aplikacji, bez sprzętu nie jestem w stanie jej ocenić, ale faktycznie nie wygląda na najwyższych lotów - już to widać po instalacji "na sucho", to samo dotyczy apki niebrandowanej, choć przynajmniej jest w nowszej wersji (czyli importer "poleciał po najmniejszej linii oporu", więc jeśli ktoś nie planuje zmiany firmware, to się nie da polecać tego sprzętu właśnie ze względu na słabą aplikację).
Jeśli jednak ktoś faktycznie planuje to używać proponuję spróbować apki niebrandowanej:
play.google.com/sto…=pl
apps.apple.com/pl/…=pl

Natomiast jako baza do konstrukcji DIY (nawet jedynie przez zmianę firmware) jest to całkiem ciekawe rozwiązanie, sprzęt jako taki zyskuje już moją sympatię dzięki zastosowaniu gniazda zgodnego z obowiązującymi u nas normami.
Edytowane przez: "szopen" wrz 6. 2019
szopen06/09/2019 22:33

Pytasz i nie chciało Ci się sprawdzić w najwłaściwszym miej …Pytasz i nie chciało Ci się sprawdzić w najwłaściwszym miejscu?https://forum.supla.org/viewtopic.php?f=27&t=4006po obejrzeniu w przytoczonym wątku zdjęć flaków muszę powiedzieć, że sprzętowo konstrukcja jest całkiem porządna, a narzekania o których wspomniałem wyżej dotyczyły obrandowanej przez melink aplikacji, bez sprzętu nie jestem w stanie jej ocenić, ale faktycznie nie wygląda na najwyższych lotów - już to widać po instalacji "na sucho", to samo dotyczy apki niebrandowanej, choć przynajmniej jest w nowszej wersji (czyli importer "poleciał po najmniejszej linii oporu", więc jeśli ktoś nie planuje zmiany firmware, to się nie da polecać tego sprzętu właśnie ze względu na słabą aplikację).Jeśli jednak ktoś faktycznie planuje to używać proponuję spróbować apki niebrandowanej:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ktapp.wifi&hl=plhttps://apps.apple.com/pl/app/kt-smart-wifi/id1395848718?l=plNatomiast jako baza do konstrukcji DIY (nawet jedynie przez zmianę firmware) jest to całkiem ciekawe rozwiązanie, sprzęt jako taki zyskuje już moją sympatię dzięki zastosowaniu gniazda zgodnego z obowiązującymi u nas normami.No dobrze, ale da się sterować gniazdkiem tego typu z dowolnego miejsca .. czy tylko będąc zalogowanym do sieci wifi ..tj tej samej co gniazdko?
maniak700007/09/2019 00:04

No dobrze, ale da się sterować gniazdkiem tego typu z dowolnego miejsca .. …No dobrze, ale da się sterować gniazdkiem tego typu z dowolnego miejsca .. czy tylko będąc zalogowanym do sieci wifi ..tj tej samej co gniazdko?


Z dowolnego miejsca.
Mmikk06/09/2019 21:09

Da się suple wgrać? Ma bolec?


2798994-chy2s.jpg2798994-Ux5QW.jpg2798994-08P5H.jpg
Panicz okulary zmieni...
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od grzesiek665. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst