Niestety, ta okazja już wygasła

Inteligentne gniazdko Gosund SP211

gru 1. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Moja pierwsza wstawka.
Bardzo dobra cena na te gniazdko.


Model: SP211

Napięcie: 100 - 240 V

Maksymalne natężenie: 16 A

Maksymalna moc: 3680 W

Temperatura pracy:-20 ~ 45°C

Częstotliwość WiFi:802.11 b/g/n 2,4 GHz

Inteligentne sterowanie: Amazon, Google, zastosowania IFTTT

Możliwość planowania

Ustawienie timera na konkretne godziny pozwala na zaplanowanie, w jakich godzinach dane urządzenie ma być włączone. Dzięki temu możesz budzić się przy już włączonym świetle, ale także nie musisz pamiętać o ręcznym wyłączeniu urządzeń. Daje to nie tylko wygodę, ale pozwala również zmniejszyć zużycie energii.

Gniazdko Gosund SP211 daje możliwość podłączenia dwóch różnych urządzeń do źródła zasilania i stworzenia dzięki temu inteligentnego domu. Posiada funkcję Wi-Fi, co sprawia, że jest kompatybilny z Alexą, Google Assistant oraz IFTTT.

Zdalne sterowanie

Inteligentne gniazdko Gosund SP211 pozwala na zdalne sterowanie Twoimi urządzeniami, które są do niego podłączone. Możesz je zdalnie włączać i wyłączać, a także planować, kiedy mają się włączyć lub wyłączyć. Dzięki temu nie musisz się martwić, że zapomniałeś zgasić światło wychodząc z domu lub wyłączyć żelazko. Każdym urządzeniem podłączonym do gniazdka Gosund możesz sterować zdalnie za pomocą smartfona lub tabletu lub za pomocą asystentów głosowych Alexa i Google Assistant.

Stwórz swój inteligentny dom

Dzięki Gosund SP211 możesz stworzyć swój własny inteligentny dom i cieszyć się możliwością zdalnego sterowania urządzeniami, ustawianiem timera oraz korzystania z asystentów głosowych Alexa oraz Google Assistant.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
86 Komentarzy
Prześlij Komentarz