Niestety, ta okazja już wygasła
Inteligentna żarówka LED YEELIGHT YLDP004-A 5W, GU10 WiFi, odb.os.0zł
157° Zakończono

Inteligentna żarówka LED YEELIGHT YLDP004-A 5W, GU10 WiFi, odb.os.0zł

59,99zł79zł-24% 7,99zł Media Expert Okazje
lip 13. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Inteligentna żarówka LED marki YEELIGHT. Produkt jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnego domu. Dzięki 16 milionom kolorów do wyboru i funkcji sterowania głosowego użytkowanie żarówki jest proste. Aplikacja mobilna pozwoli na zarządzanie oświetleniem nawet podczas nieobecności. Instalacja żarówki jest prosta i szybka. Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala na połączenie bez żadnych dodatkowych urządzeń. Wystarczy wkręcić żarówkę i połączyć z aplikacją.

Asystent głosowy
Żarówka posiada funkcję sterowania głosem. Dzięki temu już nie musisz wstawać z kanapy aby zgasić światło, wystarczy, że powiesz: "Alexa, wyłącz światło" i gotowe. Produkt jest kompatybilny z Google Assistant, Samsung SmartThings i Amazon Alexa.

Aplikacja
Dzięki aplikacji żarówka może być sterowana zdalnie, z każdego miejsca. Niezgaszone światło lub potrzeba włączenia oświetlenia podczas późnego powrotu do domu nie będzie problemem.

Harmonogram pracy

Aplikacja, oprócz wcześniej wspomnianej funkcji sterowania zdalnego pozwala także na ustawienie harmonogramu. Harmonogram będzie zawierał ustalone przez użytkownika pory włączania i wyłączania oświetlenia.

Oszczędzanie energii

Urządzenie dzięki wykorzystaniu technologii LED zużywa mniej energii niż standardowa żarówka. W trybie czuwania pobiera tylko 0.4 W. Ponadto, urządzenie świeci aż do 15000 godzin, dzięki czemu można długo cieszyć się jego ciepłym światłem.

Idealna dla graczy

Żarówka Yeelight jest zintegrowana z takim platformami jak Razer Chroma i Overwolf. Dzięki efektom świetlnym współpracującym z dynamiką gry doświadczenie płynące z rozgrywki wchodzi na wyższy poziom.

Na każdą okazję

Produkt wpasuje się ze swoimi ustawieniami w każdą wspólną chwilę. Szeroki wybór kolorów - 16 milionów - pozwoli na dostosowanie klimatu zwykłego spotkania czy randki. Urządzenie idealnie spełni swoją rolę na imprezie dzięki funkcji synchronizacji z muzyką.

Funkcja Group Control

Funkcja Group Control pozwala na sterowanie wszystkimi żarówkami naraz i tworzyć efekty świetlne.

 • Trzonek: GU10
 • Barwa światła: Różne kolory
 • Klasa efektywności energetycznej: A+
 • Moc [W]: 5
 • Odpowiednik tradycyjnej żarówki: 50 W
 • Rodzaj: Żarówka LED
 • Funkcje Smart: Regulacja jasności, Zdalne sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu, Zmiana koloru światła
 • Kompatybilność: Amazon Alexa, Google Assistant
 • Komunikacja: WiFi
 • Liczba sztuk w opakowaniu: 1
 • Wi Fi: Tak

416573.jpg
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Prześlij Komentarz