Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Inteligentna deska TSUGAMI KB2500 $194.99
146°

Inteligentna deska TSUGAMI KB2500 $194.99

771,06zł1.482,85zł-48% Darmowa dostawa DarmowaBanggood Okazje
25
lis 2. 2020Dostawa z: Chiny
Wymiary 529*478*183mm

Automatyczne tłumaczenie opisu:


1. Inteligentne pranie, ciesz się komfortem. Starannie zadbaj o każdy centymetr mycia i spraw, by korzystanie z toalety było przyjemnością.

2. Precyzyjna kontrola wiórów, plus zabezpieczenie przed wyciekami. Wodoodporna, odporna na mgłę, zwarcia, bezpieczniejsza w użytkowaniu i dłuższa żywotność.

3. Cztery tryby prania, tryb prania bioder, tryb prania bidetu, tryb przeczyszczający i tryb mobilny.

4. W każdej chwili możesz zmienić pozycję, użyj technologii sterowania mikrokomputerowego do regulacji temperatury wody, regulacji temperatury siedzenia: 4 poziomy regulacji temperatury (temperatura normalna -34℃-37℃-40℃) opcjonalnie, regulacja temperatury wiatru: 4 poziomy nadmuchu ciepłego powietrza, satysfakcjonujące Różne pory roku są wymagane, i ma funkcję oświetlenia nocnego i cichego spowolnienia funkcji.

5. Korzystanie z inteligentnych i high-tech technologii, jeden - przycisk czyszczenia i konwersji częstotliwości AI, przyjmując boczne press board, i z inteligentną funkcją czujnika, projektowanie wodoodporny, z 3D pierścień siedzenia.

6. Ten produkt jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Projekt przyjmuje inteligentne funkcje oszczędzania energii i dezodoryzacji, i jest zaprojektowany z ochroną przed wyciekiem, ochrona przed przepaleniem, zabezpieczenie nadprądowe i anty - ochrona przed zamarzaniem.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
25 Komentarzy
Prześlij Komentarz