Intelect X2 w przedsprzedaży! urządzenie 2w1 z 4 GB RAM i 64 GB pamięci
298°Zakończono

Intelect X2 w przedsprzedaży! urządzenie 2w1 z 4 GB RAM i 64 GB pamięci

799zł
23
kwi 23. 2016
Kiano Intelect X2 w przedsprzedaży! Tylko teraz urządzenie 2w1 z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej za 799 zł.
Produkt posiada również 2 lutenią gwarancję D2D

mediaexpert.pl/lp,…-x2
sferis.pl/p/4…-1…
Aktualizacje społecznościowe
Dzięki serek92 x-kom.pl/p/3…tml

Grupy

Najlepsze komentarze
kiano ... prawie jak opryszczka i rzeżączka razem wzięta....
A to co za firma? Kolejni janusze pokroju manty czy Kruger matz wyspecjalizowani w produkowany naklejek z własnym logo na chińskie projekty?
23 Komentarze
kiano ... prawie jak opryszczka i rzeżączka razem wzięta....
Autor
Mieli za sobą w przeszłości parę wpadek, to fakt. Jednak seria Intelect naprawdę daje radę, jak dla mnie nieodbiega od hybryd Asus-a, Lenovo.
Sam osobiście tablet zamówiłem i polecam innym
za to specyfikacja bardzo przyjemna
heh parę wpadek?? myślę że jedna wielka wpadka było zaistnienie, wystarczy poczytać o jakości i serwisie tego chinsko- polskiego biznesu
Za tę cenę niezła opcja. Do przeglądania internetu i oglądania bardzo dobry, spora pojemność baterii, jedynie co mnie martwi to ta pamieć 64GB, sam windows tyle nie zajmie?
gervithkwi 23. 2016

Za tę cenę niezła opcja. Do przeglądania internetu i oglądania bardzo dobr …Za tę cenę niezła opcja. Do przeglądania internetu i oglądania bardzo dobry, spora pojemność baterii, jedynie co mnie martwi to ta pamieć 64GB, sam windows tyle nie zajmie?


na 32GB sie miesci - wiec na 64GB masz "spory" zapas wg. mnie takie cudo 64GB + microsd 64/128GB - jest optymalnym zestawem
A to co za firma? Kolejni janusze pokroju manty czy Kruger matz wyspecjalizowani w produkowany naklejek z własnym logo na chińskie projekty?
W sumie specyjfikacja chyba jak Chuwi Hi10

Jednak nie, chuwi ma lepszą rozdzielczość ekranu
Autor
csmrexkwi 24. 2016

W sumie specyjfikacja chyba jak Chuwi Hi10 Jednak nie, chuwi ma lepszą …W sumie specyjfikacja chyba jak Chuwi Hi10 Jednak nie, chuwi ma lepszą rozdzielczość ekranu

​Chuwi jak wiadomo też z Chin, z 2 letnią Polską gwarancją od 1150 zł. Reszta tańszych aukcji to tablety kupowane na aliexpress i wysłane stamtąd do Polski. Innymi słowy ktoś bierze parę stowek, że za Ciebie zamówi tablet na Ali Oczywiście ewentualne cło jest po Twojej stronie.
michalostojskikwi 24. 2016

​Chuwi jak wiadomo też z Chin, z 2 letnią Polską gwarancją od 1150 zł. R … ​Chuwi jak wiadomo też z Chin, z 2 letnią Polską gwarancją od 1150 zł. Reszta tańszych aukcji to tablety kupowane na aliexpress i wysłane stamtąd do Polski. Innymi słowy ktoś bierze parę stowek, że za Ciebie zamówi tablet na Ali Oczywiście ewentualne cło jest po Twojej stronie.


spokojnie, ja to wiem. Porównałem po prostu specyfikacje
IMHO - bardzo dobra oferta w tej cenie. Z te pieniądze, sprzęty na rynku mają maks: 2GB RAM, 32GB ROM i jedno no czasem 2 x USB z czego jedno jest micro. Tutaj mamy 2x więcej tego HW o którym piszę. Wzięty jeden, THX za info.
za kiano dziękuję... Szczegolnie w połączeniu z x-comem. TRAGEDIA. UNIKAC!!!
pimarkwi 24. 2016

za kiano dziękuję... Szczegolnie w połączeniu z x-comem. TRAGEDIA. UNI …za kiano dziękuję... Szczegolnie w połączeniu z x-comem. TRAGEDIA. UNIKAC!!!

​na x kom nie mogę narzekać :D. a szczególnie zwrot towaru
pimarkwi 24. 2016

za kiano dziękuję... Szczegolnie w połączeniu z x-comem. TRAGEDIA. UNI …za kiano dziękuję... Szczegolnie w połączeniu z x-comem. TRAGEDIA. UNIKAC!!!


@psycho0144: niestety ja i wielu użytkowników tabletów od X-kom niestety gwarancja to fikcja. Na samo rozklejający się ekran, przegrzewanie itp. nie - bo to uszkodzenie fizyczne. A jakie ku*wa ma być uszkodzenie sprzętu? "duchowe"? Przez podejście X-kom do tematu, odradzam.

Ale, żeby było merytorycznie: za ok 150$ czyli 600zł można było dostać w podobnej konfigracji z ali/gear. Nie wiem jak u innych, ale bateria pada po ok 4-5 dniach nie używania sprzętu ;/
Wczoraj oddalem do sklepu jego pierwsza wersje. Okazalo sie ze USB 3.0 jest ale nie czyta dyskow. Zadne USB nie widzialo dysku. Screen mirroring byl ale nie dzialal
xipponkwi 24. 2016

@psycho0144: niestety ja i wielu użytkowników tabletów od X-kom niestety g … @psycho0144: niestety ja i wielu użytkowników tabletów od X-kom niestety gwarancja to fikcja. Na samo rozklejający się ekran, przegrzewanie itp. nie - bo to uszkodzenie fizyczne. A jakie ku*wa ma być uszkodzenie sprzętu? "duchowe"? Przez podejście X-kom do tematu, odradzam.Ale, żeby było merytorycznie: za ok 150$ czyli 600zł można było dostać w podobnej konfigracji z ali/gear. Nie wiem jak u innych, ale bateria pada po ok 4-5 dniach nie używania sprzętu ;/


Przecież x-kom to sklep. Oni wysyłają za ciebie towar na gwarancję i praktycznie nie mają wpływu na to, jak zostanie rozpatrzona gwarancja. Jedynie co mogą zrobić, by klient był zadowolony, to oddać pieniądze za sprzęt i na własną rękę użerać się z serwisem. Chyba że miałeś na myśli reklamacje, a nie gwarancje.
Gdyby nie ta rozdzielczosci 1280 x 800 to sprzet bylby naprawde super...
Budniukwi 24. 2016

IMHO - bardzo dobra oferta w tej cenie. Z te pieniądze, sprzęty na rynku m …IMHO - bardzo dobra oferta w tej cenie. Z te pieniądze, sprzęty na rynku mają maks: 2GB RAM, 32GB ROM i jedno no czasem 2 x USB z czego jedno jest micro. Tutaj mamy 2x więcej tego HW o którym piszę. Wzięty jeden, THX za info.
w tym wypadku mocno zaoszczedzili na ekranie - 1280 x 800...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst