Niestety, ta okazja już wygasła
Inov-8-MUDCLAW™ 300 - Obuwie do biegania Szlak - black/orange
327° Zakończono

Inov-8-MUDCLAW™ 300 - Obuwie do biegania Szlak - black/orange

274,50zł549zł-50% Darmowa dostawa DarmowaZalando Okazje
13
327° Zakończono
Inov-8-MUDCLAW™ 300 - Obuwie do biegania Szlak - black/orange
paź 2. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Rozmiary mocno przetszebione, ale jak ktoś trafi to polecam. Osobiście kupiłem za 240zł w zeszłym roku, ale dawno nie było na ten model takiej ceny.
Aktualizacje społecznościowe
Zalando OkazjeZalando Kupony
13 Komentarzy
Co to jest przedrzewione ?
Jak się mają do Salomonów speedcross pod kątem biegów ocr? I gdzie można przymierzyć
cebularzcebulionowy03/10/2020 00:27

Co to jest przedrzewione ?


Też zrobiłeś błąd i to przypisując Ale pytanie słuszne, co to znaczy przedszewić? 😁 I po co używać słów, których się nie do końca rozumie? 😜
kacperu103/10/2020 00:41

Jak się mają do Salomonów speedcross pod kątem biegów ocr? I gdzie można pr …Jak się mają do Salomonów speedcross pod kątem biegów ocr? I gdzie można przymierzyć


Od Speedcross, przynajmniej w wersji 4 te są bardziej miękkie, tzn. mają lepszą amortyzację. Inov są też jakby mniej przewiewne. Za to ona modele bardzo dobrze trzymają się podłoża.
U mnie nie działa link
cebularzcebulionowy03/10/2020 00:27

Co to jest przedrzewione ?przetrzebić — przetrzebiać
1. «w odniesieniu do roślin, zwłaszcza drzew: częściowo powycinać; też w odniesieniu do terenu: częściowo pozbawić drzew, roślinności»
2. «w odniesieniu do ludzi i zwierząt: częściowo wytępić»

3. «częściowo usunąć coś skądś; też: częściowo pozbawić czegoś»


Czyli chodzi o to ze jest tylko rozmiar 41,5 orz 44
Edytowane przez: "JaaHa" paź 3.
JaaHa03/10/2020 08:43

przetrzebić — przetrzebiać1. «w odniesieniu do roślin, zwłaszcza drzew: czę …przetrzebić — przetrzebiać1. «w odniesieniu do roślin, zwłaszcza drzew: częściowo powycinać; też w odniesieniu do terenu: częściowo pozbawić drzew, roślinności»2. «w odniesieniu do ludzi i zwierząt: częściowo wytępić»3. «częściowo usunąć coś skądś; też: częściowo pozbawić czegoś»Czyli chodzi o to ze jest tylko rozmiar 41,5 orz 44Stary dzięki, a teraz sprawdź "ironia" oraz to, że sam zrobiłem błąd bo w oryginale było "przedszewione".
Piotr.Gie03/10/2020 07:25

Też zrobiłeś błąd i to przypisując Ale pytanie słuszne, co to znaczy p …Też zrobiłeś błąd i to przypisując Ale pytanie słuszne, co to znaczy przedszewić? 😁 I po co używać słów, których się nie do końca rozumie? 😜 Od Speedcross, przynajmniej w wersji 4 te są bardziej miękkie, tzn. mają lepszą amortyzację. Inov są też jakby mniej przewiewne. Za to ona modele bardzo dobrze trzymają się podłoża.


Mają dużo lepsze trzymanie na błocie przez dłuższe kołki 8mm. Mają też mniejszy drop I moim zdaniem te są bardziej przewiewne, do ocr idealne. Mam te model, woda się wlewa i wylewa, prawie nic nie namięka. Cena w opór dobra
Pablo_Ce03/10/2020 09:48

Chyba przedszewione tak napisał hehe


Dzięki za czujność - poprawione.
kacperu103/10/2020 00:41

Jak się mają do Salomonów speedcross pod kątem biegów ocr? I gdzie można pr …Jak się mają do Salomonów speedcross pod kątem biegów ocr? I gdzie można przymierzyć


Mudclawy w blocie i sniegu trzymaja nieziemsko, czasami mam wrażenie że nawet do chodnika chca sie przyczepic. Natomiast bieganie w nich po chodniku czy innych twardych nawierzchniach do przyjemnych nie należy. Speedcrossy wyglądaja przy tym zdecydowanie bardziej uniwersalnie, wiec zalezy czego potrzebujesz. Mudclawy na ogol maja dostępne w sklepie biegacza.
greenone03/10/2020 14:19

Mudclawy w blocie i sniegu trzymaja nieziemsko, czasami mam wrażenie że n …Mudclawy w blocie i sniegu trzymaja nieziemsko, czasami mam wrażenie że nawet do chodnika chca sie przyczepic. Natomiast bieganie w nich po chodniku czy innych twardych nawierzchniach do przyjemnych nie należy. Speedcrossy wyglądaja przy tym zdecydowanie bardziej uniwersalnie, wiec zalezy czego potrzebujesz. Mudclawy na ogol maja dostępne w sklepie biegacza.


Dzięki bardzo
Do takich modeli trzeba biegać z lydki i mieć ja potężna. Dużo osób kupuje i oddaje bo potem ich bolą.
X-talony już trzymają i nogę, i grunt pewniej niż Speedcrossy (3). Lepiej trzymają w zakrętach i na luźnym podłożu. Są lżejsze, maja mocniejsze trzymanie nogi, mniejsza amortyzację i drop. Są trwalsze i mają bardziej odporną powłokę zewnętrzna. Na asfalcie natomiast są bardziej niewygodne. Podsumowując: Dużo fajniejszy od Speecrossa, ale bardziej wymagający but.

W Mudclaw te różnice będa jeszcze bardziej wyeksponowane. Cena bardzo dobra.
Edytowane przez: "jakub.krol" paź 3.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst