Niestety, ta okazja już wygasła
Inhalator pnematyczno-tłokowy FLAEM 4Neb Allegro Smart_week
411° Zakończono

Inhalator pnematyczno-tłokowy FLAEM 4Neb Allegro Smart_week

129,99zł185zł-30% Darmowa dostawa DarmowaAllegro Okazje
30
411° Zakończono
Inhalator pnematyczno-tłokowy FLAEM 4Neb Allegro Smart_week
wrz 29. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Inhalator pnematyczno-tłokowy FLAEM 4NebNajnowocześniejszy inhalator Flaem 4Neb z nebulizatorem RF9 i najmniejszą naFlaem 4Neb rynku cząsteczką MMAD


303504.jpg
Terapia aerozolowa jest metodą, która odgrywa coraz ważniejszą rolę w leczeniu licznych patologii nosa, gardła, oskrzeli i płuc, ponieważ umożliwia bezpośrednie podawanie leków do układu oddechowego. Aerozol jest zawiesiną cząstek stałych i / lub kropli cieczy, które wnikają do dróg oddechowych przez usta i nos, wchodząc w kontakt z krtanią, gardłem, tchawicą i ostatecznie docierając do płuc: tutaj wnikają w błonę śluzową oskrzeli i pęcherzyki płuc, zgodnie z precyzyjnymi prawami kinetyki, takimi jak bezwładność, grawitacja i dyfuzja. Sposób i miejsce osadzania się tych cząstek zależy od ich wielkości (MMAD).


303504.jpg
Ponad 50 lat doświadczenia pozwoliło marce Flaem stworzyć tę innowacyjną opatentowaną metodę wykonywania zabiegów aerozolowych ukierunkowanych na drogi oddechowe pacjenta w celu leczenia chorób układu oddechowego. Szczególna cecha nebulizatora RF9 to możliwość zmiany wielkości cząsteczek MMAD aż na 4 sposoby. RF9 posiada system, który pozwala wybrać żądaną wielkość cząstek.

System zaworów optymalizuje dostarczanie pacjentowi lekarstwa i ogranicza jego rozproszenie. Nebulizator jest łatwy w czyszczeniu, wszystkie elementy można zdemontować i umyć. Nebulizator pozwala na prostą zmianę wielkości cząsteczek przez przekręcenie pokrywy RF9.
Inhalacja zorientowana na leczenie wybranych części układu oddechowego dzięki innowacyjnemu nebulizatorowi RF9 z 4 trybami

4 tryby pracy nebulizatora:

cząsteczki większe niż 7 μm (nebulizator w pozycji 0) dla górnych dróg oddechowych, duża prędkość nebulizacji;

cząsteczki większe niż 5 μm (nebulizator w pozycji 1) do leczenia obszaru tchawiczo-oskrzelowego,

cząsteczki między 3 a 4 μm (nebulizator w pozycji 2) do leczenia oskrzeli

cząsteczki między 2 a 3 μm (nebulizator w pozycji 3) lekarstwo dociera do pęcherzyków płuc.

Zoptymalizowane podawanie leków i zmniejszona dyspersja w innowacyjnym inhalatorze 4Neb


303504.jpg
Zestaw akcesoriów niezbędny do nebulizacji


303504.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
Najlepsze komentarze
Kupiłem ten inhalator Link a do niego mgiełkę solankową Link
30 Komentarzy
Niedawno na allegro kupiłem inhalator tłokowy za 60zł i do niego mgiełkę solankową i robię sobie inhalacje co jakiś czas i zupełnie inaczej się oddycha po tym noszeniu maseczek to można odetchnąć i podbudować płuca. Warto się inhalować co jakiś czas profilaktycznie.
Yorker29/09/2020 21:59

Niedawno na allegro kupiłem inhalator tłokowy za 60zł i do niego mgiełkę so …Niedawno na allegro kupiłem inhalator tłokowy za 60zł i do niego mgiełkę solankową i robię sobie inhalacje co jakiś czas i zupełnie inaczej się oddycha po tym noszeniu maseczek to można odetchnąć i podbudować płuca. Warto się inhalować co jakiś czas profilaktycznie.


Link?
Kupiłem ten inhalator Link a do niego mgiełkę solankową Link
Yorker29/09/2020 22:40

Kupiłem ten inhalator Link a do niego mgiełkę solankową Link


Dzięki. Miałeś jakies nakazy do stosowania? Czy tak sam z siebie? Jak często i kiedy używasz?
Piotr_Q29/09/2020 22:43

Dzięki. Miałeś jakies nakazy do stosowania? Czy tak sam z siebie? Jak cz …Dzięki. Miałeś jakies nakazy do stosowania? Czy tak sam z siebie? Jak często i kiedy używasz?Piotrek, też mi się wydawało, że inhalacje są tylko dla astmatyków, itp. ale wcale tak nie jest, bo inhalacja jest wskazana dla każdego to najlepszy sposób na wentylację naszych płuc, oczyszczenie układu oddechowego zwłaszcza teraz przez noszenie maseczek. Kupiłem jako Laik totalny i inhalować można nawet 3x dziennie po ok. 15 minut jednak ja co jakiś czas załączam sobie mgiełkę solankową, zakładam maskę i przed kompem coś klikam i nie wiem nawet kiedy minie te 15 minut inhalacji i zdejmuje
Plus. Dopiero dwa tygodnie temu kupiłem ten właśnie model za 190 zł. Spora przecena. Dobry inhalator w tej cenie. Kupiłem z rankingu Pana Tabletki.

pantabletka.pl/neb…ac/

Polecam artykuł.
Edytowane przez: "Rafał.P" wrz 30.
wiadomo o ktorej bedzie?
Yorker29/09/2020 22:40

Kupiłem ten inhalator Link a do niego mgiełkę solankową Link


Do mgiełek czy soli fizjologicznej może być, do leków przy tych parametrach średnio bym powiedział. Ten z tej okazji to dużo wyższa półka....
Okazuje się ze wybór Inhalatora to nie takie hop siup, sam stoję przed wyborem i natknąłem się na taki oto artykuł pantabletka.pl/jak…ac/ jest tam również ranking tych sprzętów
Na ile dokładne są te tryby pracy skoro inny losowy nebulizator np taki allegro.pl/ofe…867 podaje zakres 0,5-10 um? Czy te tryby pracy to nie jest tylko taki chwyt marketingowy?
Rafał.P30/09/2020 00:46

Do mgiełek czy soli fizjologicznej może być, do leków przy tych par …Do mgiełek czy soli fizjologicznej może być, do leków przy tych parametrach średnio bym powiedział. Ten z tej okazji to dużo wyższa półka....Dlatego ja kupiłem najprostszy, bo nie potrzebuje na szczęście do celów leczniczych tylko profilaktyka dla mnie super sprawa tak się poinhalować mgiełką solankową przez 15 min.
Ma to jakiś atest?
tmpint30/09/2020 01:29

Na ile dokładne są te tryby pracy skoro inny losowy nebulizator np taki h …Na ile dokładne są te tryby pracy skoro inny losowy nebulizator np taki https://allegro.pl/oferta/inhalator-kompresorowo-tlokowy-pileo-intec-9072946867 podaje zakres 0,5-10 um? Czy te tryby pracy to nie jest tylko taki chwyt marketingowy?


0,5-10um to dramat jeśli chodzi o parametry nebulizacji. Nie polecane do zastosowania przy jakichkolwiek lekach.
Polecam lekturę: pantabletka.pl/neb…ac/.

Ten z okazji, w tej cenie moim zdaniem warto kupić - dobry stosunek ceny do jakości. Nie jest to najwyższa półka, ale dobra średnia.
Edytowane przez: "cvas" wrz 30.
Rzecz absolutnie niezbędna przy małym dziecku, u którego zwykły katar może przerodzić się z problem.
FLAEM produkuje taki entry level przyzwoitych nebulizatorów, nie kosztuje majątku, a nada się do sterydów.
A ludzie, którzy plusują ten elektrośmieć z komentarzy albo trollują albo nie mają za grosz zdrowego rozsądku.
Yorker29/09/2020 21:59

Niedawno na allegro kupiłem inhalator tłokowy za 60zł i do niego mgiełkę so …Niedawno na allegro kupiłem inhalator tłokowy za 60zł i do niego mgiełkę solankową i robię sobie inhalacje co jakiś czas i zupełnie inaczej się oddycha po tym noszeniu maseczek to można odetchnąć i podbudować płuca. Warto się inhalować co jakiś czas profilaktycznie.


Musisz mieć tylko świadomość, że Twój nebulizator z parametrami 5-10 um nie ma szans na dotarcie z mgiełką do płuc - wszystko dociera co najwyżej do tchawicy. Dlatego właśnie warto kupić sprzęt z wyższej półki, żeby nie nie musieć sobie dopowiadać o dobrym oddziaływaniu na płuca, tylko żeby faktycznie tak było.

Każdy z Was kto posiada już nebulizator i zastanawia się nad kupnem lepszego może rozważyć kupno samego nebulizatora - tj. końcówki rozpylającej lek - to ona wydaje się być najważniejsza. Cała reszta to tylko sprężarka.
źródło obrazu: pantabletka.pl/

Tym samym do taniego zestawu kupionego za 60zł, możesz spróbować dokupić nebulizator z polecanego modelu, np.
inhalatora PHILIPS ELEGANCE za 33 zł: allegro.pl/ofe…660.

Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę
Edytowane przez: "cvas" wrz 30.
cvas30/09/2020 08:11

Musisz mieć tylko świadomość, że Twój nebulizator z parametrami 5-10 um nie …Musisz mieć tylko świadomość, że Twój nebulizator z parametrami 5-10 um nie ma szans na dotarcie z mgiełką do płuc - wszystko dociera co najwyżej do tchawicy. Dlatego właśnie warto kupić sprzęt z wyższej półki, żeby nie nie musieć sobie dopowiadać o dobrym oddziaływaniu na płuca, tylko żeby faktycznie tak było.Każdy z Was kto posiada już nebulizator i zastanawia się nad kupnem lepszego może rozważyć kupno samego nebulizatora - tj. końcówki rozpylającej lek - to ona wydaje się być najważniejsza. Cała reszta to tylko sprężarka.[Obrazek] źródło obrazu: https://pantabletka.pl/Tym samym do taniego zestawu kupionego za 60zł, możesz spróbować dokupić nebulizator z polecanego modelu, np. inhalatora PHILIPS ELEGANCE za 33 zł: https://allegro.pl/oferta/nebulizator-do-inhalatora-philips-elegance-7161420660. Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę


jak się nie mylę, to moc sprężarki i rozmiar dyszy mają tutaj fundamentalne znaczenie

jak z głośności tego urządzenia?
Kupiłem z okazji tej. Sprzedaż ruszyła
Cenę obniżyli do 129,99
5177044-0zMDi.jpg
Edytowane przez: "pol.polak" wrz 30.
Również udało mi się kupić;-) Myślałem, ze szybciej rozejdzie się limit tych 495sztuk a tu 6min od początku aukcji i jeszcze sporo zostało.
Gdzie znajdujecie oferty które dopiero będą ? Tu oczywiście plusik
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst