Niestety, ta okazja już wygasła
Inhalator marki Tech-Med (Polski Producent) w Auchan Łódź Tulipan
309° Zakończono

Inhalator marki Tech-Med (Polski Producent) w Auchan Łódź Tulipan

40zł109,99zł-64%Auchan Okazje
12
lip 26. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promka na dziale AGD, było kilka szt. Za tą cenę myślę że spoko, zawsze mamy gwarancję, czy lokalna?
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

12 Komentarzy
Polecam takie inhalatory ( choć @Dom_AKM poprawna nazwa to nebulizator ) nawet dla tych, którzy nie mają dzieci (ci co mają to must-have), ponieważ gdy katar złapie to naturalnie i szybko się wyleczymy solą fizjologiczną. Ulga natychmiastowa leczenie w mniej niż połowa czasu niż bez leczenia

Odnośnie tego modelu się nie wypowiem ale nie różni się jeden od drugiego zbyt bardzo a 40 zł to bardzo mało!
Jestem na miejscu i już nie ma na półce
stfpl26/07/2019 19:09

Polecam takie inhalatory ( choć @Dom_AKM poprawna nazwa to nebulizator Polecam takie inhalatory ( choć @Dom_AKM poprawna nazwa to nebulizator ) nawet dla tych, którzy nie mają dzieci (ci co mają to must-have), ponieważ gdy katar złapie to naturalnie i szybko się wyleczymy solą fizjologiczną. Ulga natychmiastowa leczenie w mniej niż połowa czasu niż bez leczenia Odnośnie tego modelu się nie wypowiem ale nie różni się jeden od drugiego zbyt bardzo a 40 zł to bardzo mało!


A chroniczne zatoki wyleczy czy tylko złagodzi objawy ?
Promos12326/07/2019 22:53

A chroniczne zatoki wyleczy czy tylko złagodzi objawy ?


Nie pomogę bo nie wiem o co chodzi.
Jakie chroniczne zatoki?
Jak wytłumaczysz o co chodzi to zapytam moją Omni-Żonę
Promos12326/07/2019 22:53

A chroniczne zatoki wyleczy czy tylko złagodzi objawy ?Tylko złagodzi. Do zatok jest inny nebulizator. Ja mam Rhino używam go z nebulizatorem/tłokiem Medel Profesional. W zasadzie zabawne jest to że na każdą cześć nebulizatora mówi się tak samo. Nebulizator w zasadzie to sama końcówka którą się przytyka w różne otwory. Ten model jest podobny do używanego kiedyś prze zemnie Philipsem Respironic ale to bylo wieki temu gdy te sprzety nie były popularne w naszym kraju. Cena rewelacyjna, potem tylko trzeba co jakiś czas dokupywać nebulizatory (ale można przebierać w producentach).
Na zatoki mogę polecić metodę od laryngologa co mnie prowadził. Ampułka soli fizjologicznej + 5- 10 kropel wody utlenionej do tej ampułki a potem zakrapianie do każdej dziurki w pozycji leżącej (odczekać kilka minut), Przy ostrym nieżycie śluzówek aż fontanna leci z nosa. Tu polecę sól z Gilberta bo dobrze się nią operuje przy podawaniu.
Płukanki w stylu SinuRinse Irigasin też przerabiałem pomagają na chwilę.
stfpl26/07/2019 23:09

Nie pomogę bo nie wiem o co chodzi.Jakie chroniczne zatoki?Jak …Nie pomogę bo nie wiem o co chodzi.Jakie chroniczne zatoki?Jak wytłumaczysz o co chodzi to zapytam moją Omni-Żonę


Miałem na myśli nawracające zapalenie zatok przynosowych.
PonuryTomasz26/07/2019 23:20

Tylko złagodzi. Do zatok jest inny nebulizator. Ja mam Rhino używam go z n …Tylko złagodzi. Do zatok jest inny nebulizator. Ja mam Rhino używam go z nebulizatorem/tłokiem Medel Profesional. W zasadzie zabawne jest to że na każdą cześć nebulizatora mówi się tak samo. Nebulizator w zasadzie to sama końcówka którą się przytyka w różne otwory. Ten model jest podobny do używanego kiedyś prze zemnie Philipsem Respironic ale to bylo wieki temu gdy te sprzety nie były popularne w naszym kraju. Cena rewelacyjna, potem tylko trzeba co jakiś czas dokupywać nebulizatory (ale można przebierać w producentach).Na zatoki mogę polecić metodę od laryngologa co mnie prowadził. Ampułka soli fizjologicznej + 5- 10 kropel wody utlenionej do tej ampułki a potem zakrapianie do każdej dziurki w pozycji leżącej (odczekać kilka minut), Przy ostrym nieżycie śluzówek aż fontanna leci z nosa. Tu polecę sól z Gilberta bo dobrze się nią operuje przy podawaniu.Płukanki w stylu SinuRinse Irigasin też przerabiałem pomagają na chwilę.@PonuryTomasz mógłbyś podzielić się jakimiś linkami jeżeli to nie problem? albo chociaż dokładniejszymi nazwami. Z góry dzięki
Promos12326/07/2019 23:59

Miałem na myśli nawracające zapalenie zatok przynosowych.


Mam to samo. Robie inhalacje solą fizjologiczna z kilkoma kroplami amolu. Czasem płukam zatoki [zatoxin rinse].
Ale to wszystko tylko łagodzi objawy, trzeba znaleźć przyczynę.
Polecam wziąć skierowanie od laryngologa na tomografię.
W moim przypadku były tak zatkane że żadne leki nie pomagały, na tomografii wyszło że potrzebny jest zabieg endoskopowy.
Setka z pieprzem wszystko leczy
czaker27/07/2019 15:34

@PonuryTomasz mógłbyś podzielić się jakimiś linkami jeżeli to nie problem? …@PonuryTomasz mógłbyś podzielić się jakimiś linkami jeżeli to nie problem? albo chociaż dokładniejszymi nazwami. Z góry dziękiMedel PRO To nebulizator którego obecnie jestem posiadaczem (jego plus to działanie 24h na dobę bez konieczności odsapnięcia tłoka co 30 minut - większość nebulizatorów musi odpoczywać) w zestawie ma już nebu do zatok to ta pałeczka widoczna na zdjęciach, dodatkowo mam Rhino. Ogólnie polecam sprzęt 5 lat gwarancji u mnie przepracował kupę godzin.
To natomiast sprzęt, którego używałem tak z 7 lat temu Philips Respironics (wymieniony z kaprysu nadal działa i służy rodzinie) sprzęt niedostępny już od jakiegoś czasu ale wyglada jak ten techmed sam nebulizator ten sam zapewne (wiekszość z nich robiona przez firmę MEDEL która była przebrandowiona jakiś czas na Philips bo ich chyba kupili z tego co pamiętam( wrócili do nazwy Medel na nowo). No a sól gilberta to sól Gilberta, woda utleniona to 3% roztwór perhydrolu :P
Jedyne czego mogę żałować to kupiony kiedyś nebulizator Medel JET Pro lepszego nie miałem niedostępny już na rynku i zastąpiony przez moim zdaniem gorszy Medel Jet Plus na wyposażeniu inhalatora z pierwszego linku.
W ramach ścisłości roztwór soli fizjologicznej 0,9% nawilża śluzówki, są też wyższe stężenia stosowane przy zalegającej nierozpuszczalnej gęstej wydzielinie (zapalenia płuc itp itd) np. nebudose albo z polfy łódz hipertoniczny roztwór.
Edytowane przez: "PonuryTomasz" lip 27. 2019
PonuryTomasz27/07/2019 22:00

Medel PRO To nebulizator którego obecnie jestem posiadaczem (jego plus to …Medel PRO To nebulizator którego obecnie jestem posiadaczem (jego plus to działanie 24h na dobę bez konieczności odsapnięcia tłoka co 30 minut - większość nebulizatorów musi odpoczywać) w zestawie ma już nebu do zatok to ta pałeczka widoczna na zdjęciach, dodatkowo mam Rhino. Ogólnie polecam sprzęt 5 lat gwarancji u mnie przepracował kupę godzin. To natomiast sprzęt, którego używałem tak z 7 lat temu Philips Respironics (wymieniony z kaprysu nadal działa i służy rodzinie) sprzęt niedostępny już od jakiegoś czasu ale wyglada jak ten techmed sam nebulizator ten sam zapewne (wiekszość z nich robiona przez firmę MEDEL która była przebrandowiona jakiś czas na Philips bo ich chyba kupili z tego co pamiętam( wrócili do nazwy Medel na nowo). No a sól gilberta to sól Gilberta, woda utleniona to 3% roztwór perhydrolu :P Jedyne czego mogę żałować to kupiony kiedyś nebulizator Medel JET Pro lepszego nie miałem niedostępny już na rynku i zastąpiony przez moim zdaniem gorszy Medel Jet Plus na wyposażeniu inhalatora z pierwszego linku.W ramach ścisłości roztwór soli fizjologicznej 0,9% nawilża śluzówki, są też wyższe stężenia stosowane przy zalegającej nierozpuszczalnej gęstej wydzielinie (zapalenia płuc itp itd) np. nebudose albo z polfy łódz hipertoniczny roztwór.


@PonuryTomasz Dzięki za odpowiedzi! "jego plus to działanie 24h na dobę bez konieczności odsapnięcia" - czy to znaczy że tego urządzenia używa się przez wiele godzin dziennie? bo na to wygląda :P
czaker27/07/2019 23:43

@PonuryTomasz Dzięki za odpowiedzi! "jego plus to działanie 24h na dobę be …@PonuryTomasz Dzięki za odpowiedzi! "jego plus to działanie 24h na dobę bez konieczności odsapnięcia" - czy to znaczy że tego urządzenia używa się przez wiele godzin dziennie? bo na to wygląda :PNie można kilka razy dziennie, ale jak masz w domu 2 albo 3 osoby chore na raz, a często tak bywa bo jedno się od drugiego zaraża to już kolorowo nie jest te z promo jak i stary philips ma 30min pracy i 30 minut spoczynku. Czasem jest tak, że chcesz to włączyć jak np. kaszel nie daje spokoju bo naprawdę łagodzi objawy. Ja z racji zatok używam często, bo wolę 3-5 dni siedziec przy tym, niż brać antybiotyk po którym jest gorzej.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst