124°
Opublikowano dzień temu

Ingersoll Rand W5350-1/2" akumulatorowy klucz grzechotkowy 20 V, kątowy klucz udarowy, elektryczny klucz grzechotkowy z przekładnią kątową

848,97zł1 843,72zł-54%
Darmowa z Polska ·
Awatar użytkownika Nimompojeciapocomito
Opublikowane przez
Nimompojeciapocomito
Dołączył w 2020
6
198

O tej okazji

 • Dla posiadaczy Prime!
 • KOMPAKTOWA I LEKKA KONSTRUKCJA: Akumulatorowy klucz grzechotkowy ma 245 Nm momentu obrotowego i lekką, elegancką konstrukcję, która zapewnia zasięg grzechotki i moc narzędzia udarowego!
 • WYSOKA JAKOŚĆ: Klucz grzechotkowy W5330 firmy Ingersoll Rand jest wyposażony w aluminiową obudowę młotka pokrytą stalą i super wytrzymałą obudowę nylonową, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały. Wysoka jakość dla wysokich wymagań!
 • OPTYMALNA DOSTĘPNOŚĆ: Dzięki głowicy o wysokości zaledwie 55 mm i zgłoszonej do opatentowania baterii rzędowej klucz grzechotkowy kątowy W5330 może dotrzeć tam, gdzie inne klucze grzechotkowe nie są w stanie!
 • TRWAŁA TRWAŁOŚĆ: Zaawansowana technologia, która wytrzyma każde uderzenie! Klucz udarowy kątowy oferuje wszystko, czego potrzebujesz do wiercenia i łączy w sobie elastyczność akumulatorowego klucza udarowego z mocą wiertarki udarowej!
 • DOSTAWA: Otrzymasz akumulatorowy klucz grzechotkowy do swojego warsztatu bez dodatkowych akcesoriów, takich jak bateria czy ładowarka!
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika mike.
  Samo body,.od dawna w tej cenie.
  Awatar użytkownika Nimompojeciapocomito
  Autor
  A to nie niestety nie wiedziałem, że od dawna - na stronie z której brałem cenę do porówniania też jest samo body - nawet w opisie jest informacja o braku baterii.
 2. Awatar użytkownika AndiT
  Jedna sztuka, kto pierwszy ten lepszy. Bralbym gdyby bateria od Parksajda pasowala a tak to pupa.
  Awatar użytkownika Nimompojeciapocomito
  Autor
  Jak dodawałem okazję, to było 10 szt. z informacją, że zapasy zostaną uzupełnione - dlatego dodałem.
 3. Awatar użytkownika danielpce
  Bez baterii
Awatar użytkownika