Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
571°
Opublikowano 11 sierpnia 2023

ING 250 zł premii i 7,9% na rachunkach oszczędnościowych do kwoty 199 999,99 zł dla otwierających konto osobiste

Awatar użytkownika Kiron
Opublikowane przez
Kiron
Dołączył w 2020
12
1 362

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aby otrzymać premię w wysokości 120 zł:
 • Do 28.09.2023 roku należy otworzyć Konto Direct wraz z dowolną kartą oraz zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgody na marketing drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych.
 • Do 31.12.2023 roku należy wykonać płatności kartą lub BLIKiem na sumę minimum 1000 zł

Żeby uzyskać dodatkowe 130 zł, do 31.12.2023 roku należy:
 • wykonać 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych
 • w każdym z trzech dowolnych miesięcy otrzymać wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł - nie może być to wpływ z rachunku, którego jesteśmy posiadaczem
 • założyć jeden Cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym i na dzień 31.12.2023 posiadać go z saldem wynoszącym co najmniej 300 zł.

Wypłata premii nastąpi najpóźniej 16.01.2024 r. Do czasu jej otrzymania posiadać trzeba konto osobiste założone w promocji, wydaną kartę oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO), na którym można uzyskać "Bonus na start online" (czyli 7,9% poniżej 200 tys. zł) to rachunek oszczędnościowy, który i tak trzeba założyć na potrzeby promocji z premią dla otwierających konto osobiste w ING, bo na ten rachunek (a nie na konto osobiste) wpłynie premia 250 zł.
Obowiązuje 3 miesiące od otwarcia pierwszego OKO. Rozwiązanie umowy o OKO przed upływem tego okresu oznacza brak promocyjnego oprocentowania - wypłata odsetek nastąpi w pierwszym dniu po upływie 3-miesięcznego okresu liczonego od otwarcia OKO.
W ING jest też Visa Mobile, a tam chyba wciąż aktualna promocja 100 zł za płatności.
ING Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika kateme
Promocja 250 zł (lub 300 zł z poleceniem) jest także dla kont Mobi dla młodych w wieku 18-26 lat

Jak zgarnąć do 300 zł?

Zyskasz 120 zł, jeśli:

 • założysz konto Mobi z kontem oszczędnościowym i kartą do konta,
 • zrobisz min. 10 transakcji bezgotówkowych

oraz dodatkowo 130 zł, jeśli:


 • z wymienionych 10 transakcji bezgotówkowych, min. 3 zrobisz BLIKIEM w internecie,
 • założysz Smart Savera, na którym odłożysz min. 30 zł.

Teraz możesz zgarnąć jeszcze 50 zł, jeśli:


 • podczas zakładania konta Mobi podasz kod promocji od znajomego, który ma u nas konto osobiste,
 • zrobisz transakcje bezgotówkowe na min. 300 zł w dwóch dowolnych miesiącach kalendarzowych promocji.

Zapoznaj się z regulaminami promocji „Do 250 zł za otwarcie konta Mobi" i „Poleć konto znajomemu” oraz spełnij wszystkie warunki.

Powyższe promocje łączą się, więc jeśli spełnisz warunki jednej zaliczają się one również do drugiej.

Upewnij się, że w dniu przystąpienia do promocji masz udzielone zgody marketingowe – zrobisz to w Moim ING.

Oczywiście do niego także można założyć konto oszczędnościowe z bonusowym oprocentowaniem 7.9%

Polecam...

183 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika jacek6619
  Wszystko malo..Na obligacjach skarbowych wczoraj bylem naliczylo sie 19% w skali roku na 4 letnich ktorych zapadalnosc mam na koniec tego roku. A na pozostalych ktore jeszcze na 3 lata okolo 14%. To sa obligacje tzw antyinflacyjne. Mozna w każdej chwili zerwac. Nawet wplacajac teraz dostaniesz za rok minimum 10% bo oni dopisuja inflacje z roku poprzedniego
  Awatar użytkownika marcellob
  wpłacając teraz za rok dostaniesz od 7% do 7,5%. Pierwszy rok jest z oprocentowaniem stałym. Dopiero w kolejnych latach procentowanie jest indeksowane inflacją (inflacja + 1% do 1,75% w zależności od długości trwania obligacji).
 2. Awatar użytkownika Munro44
  Byłem wczoraj założyć.
  Skanują dowód osobisty, nie wiedzą po co i nie wiedzą jak jest zabezpieczony.
  Pytają o źródło pochodzenia pieniędzy, twierdzą że zgodnie z ustawą. Żaden inny bank nie pytał.
  Panienka ogólnie tak nieogarnięta, że strach podchodzić.

  Sama okazja oczywiście na plus. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Paleandthin
  Każdy bank musi pytać, to wymóg ustawowy: U S T AWAz dnia 1 marca 2018 r.o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu1)
 3. Awatar użytkownika Kry19
  Jak ktoś chce wiele razy wypłacać w miesiącu bezpłatnie a nie chce zakładać osobistego to polecam oszczędnościowe Santander Consumer Bank (ten drugi). 7% bez żadnych kruczków to 50000 potem 6,4 % nadwyżka. Jedyny minus do brak przelewów ekspresowych do tego banku. (Edytowano)
  Awatar użytkownika aks
  tylko do 23.08.2023
 4. Awatar użytkownika szakiii001
  Zapowiedzieli podwyżki opłat bankowych bo trudna sytuacja na rynku i bla bla bla..
  Awatar użytkownika Norghul
  Wszyscy zapowiedzieli. Już coraz ciężej mieć konto faktycznie za darmo. Niemniej banki są zawsze pokrzywdzone z różnych powodów, które sobie akurat wymyślą. Prawo coraz skuteczniej blokuje im te wszystkie wały na klientach więc szukają gdzie indziej.
 5. Awatar użytkownika pimsad
  jprd 5 podejście, co chwila inny błąd. w aplikacji, na stronie ... dobra rezygnuje, strach pomyśleć co później się może dziać
 6. Awatar użytkownika mastertom
  Do kwoty 200k czy bez 1 grosza? Bo to dość istotne, żeby później nie było, że nie naliczą, jak w przypadku Santander gdzie 8% było jeśli na rachunku było max 100k
  Awatar użytkownika passy
  Moim zdaniem promocyjne oprocentowanie jest do kwoty 199999,99 a wszystko co powyżej tej kwoty nie ma promocyjnego iprocentowania tylko standard (pewnie jakieś 1.5%)
  Zamiast pisać dyrdymały i powielać błędne informacje polecam się skontaktować z bankiem a nie snuć domysły :-)

  Dziękuję i pozdrawiam
 7. Awatar użytkownika AH2V2
  BankoweABC "
  OPŁATA ZA KARTĘ

  MINIMALNA

  0 zł
  MAKSYMALNA

  7 zł
  Płatności kartą na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym od 29 do 28 dnia miesiąca (nie są wliczane transakcje BLIKIEM) - od 29 sierpnia 2023 r. - 10 zł

  BANKOMATY W POLSCE

  MINIMALNA

  0 zł
  MAKSYMALNA

  5 zł
  0 zł Planet Cash oraz za pierwszą wypłatę w okresie rozliczeniowym od 29 do 28 dnia miesiąca (od 29 sierpnia 2023 r. każdorazowo 10 zł)"
  Awatar użytkownika odys21
  co to znaczy płatność kartą - 7zl? co za transakcję w sklepie i płatność pow 300zl pobierają 7zl 0_o czy za kartę podpięta do zakupu przez neta pow 300zl mi te 7 zl pobiorą? tak czy siak abstrakcja
 8. Awatar użytkownika Damiano_25
  Tylko dla nowych środków i tylko dla nowych klientów, dla reszty jest 7% i trzeba czekać 3 miesiące zeby kasa wpłyneła, dlatego bez kozery przeniosłem swój hajs do velobanku, gdzie nie kategoryzują klientów na nowych i starych i mam 8% do 300 tys. zl bez łaski.
  Awatar użytkownika mastertom
  Tu byś się zdziwił.... Velo kategoryzuje także, jedyny sposób to tzw próba wycofania środków ale uwaga, po tym jak ko na 8% mi się skończyło wycofują środki dostałem raz 7,2%, spróbowałem później raz jeszcze wycofać i dostałem tylko 7% i to na 4miesiace. Ważne aby wycofywać min 70k bo ich propozycje są na lokaty utrzymaniowe od takiej kwoty, więc zakładam, że próba wycofania 50k byłaby zakończona poprostu przelewem bez propozycji (Edytowano)
 9. Awatar użytkownika burcio95
  Czy aby uniknąć opłaty za kartę można zasilić kartą ING konto Revolut co miesiąc za 300 zł? Czy w ten sposób spełnię również jeden z warunków promocji "Do 31.12.2023 roku należy wykonać płatności kartą lub BLIKiem na sumę minimum 1000 zł"?
  Awatar użytkownika Gavi
  aa pisaliśmy na priw i odpowiedziałem, ale ogólnie dla innych odpiszę.
  Na pewno zasilenie revoluta kartą przez google pay jest zaliczane do wydatków zwalniających z opłaty za kartę - sprawdzone przeze mnie w praktyce i działa od dawna.
  A czy do promocji się zaliczy - jest duże prawdopodobieństwo skoro zalicza te doładowania jak transakcje kartą, ale to może sprawdzić uczestnik promocji.
 10. Awatar użytkownika AH2V2
  Słabo że nie może być nasz wpływ z innego banku 😜
  Awatar użytkownika Berzelot
  No to lipa ➖
 11. Awatar użytkownika Grzegorz_1982
  Uważajcie. Pytają o każde inne źródło dochodu niż wynagrodzenia. Straszą blokadą środków jak nie wykaże ie potwierdzenie pochodzenia środków na koncie. Bardzo nie polecam. Radzę trzymać się z dala od nich. Wiem że jest ustawa ale inne banki tak się nie czepiają.
  Awatar użytkownika kateme
  Chyba przy przelewach z własnego konta w innym banku się nie czepiają, tylko przelewów od innych osób? Jak mnie sie o to pytają, podaję "własne oszczędności"
 12. Awatar użytkownika Hipnotica
  No dobra a gdyby serio powiedzieć że z prostytucji to co wtedy? Z tego co wiem ten zawód jest nieopodatkowany więc można tak mówić nawet, gdybym miał 6 mln zł na koncie ?? Nie są tego w stanie sprawdzić przecież. Zawsze miała powiedzieć że spotkałem szejka i się na mnie uparł za każde pieniądze
  Awatar użytkownika Munro44
  Sprawdzić nie sprawdzą, ale mogą Ci zablokować konto a potem zażądać na przykład podpisanego oświadczenia o takim a nie innym źródle pozyskiwania środków.
  Wyobraź sobie, że po pytaniu "z jakiego źródła pochodzą pieniądze" (praca zarobkowa) padły pytania "a z jakiej branży" i "jaka to będzie firma".
 13. Awatar użytkownika xelos88
  Oferta okey, ale jak zawsze, byle złowić klienta, a potem tylko ciągną... I oczywiście obecnych klientów mają gdzieś. Nie polecam banku, biorą kasę na każdym kroku, za każde pierdoły i co chwila reklama z kredytem, kartami...
  Awatar użytkownika AlexWesker
  Mi z 15 złotych ukradli z konta, bo nie korzystałem xD
 14. Awatar użytkownika Tymo
  Nie polecam, wczoraj zainstalowałem apkę do bankowości, żeby używać Blika. Nie dość, że nie przechodzą żadne płatności Blikiem na moim telefonie to jeszcze mi zablokowali bankowość internetową z podejrzenia oszustwa. Żenada. Wywaliłem to dziadostwo.
  Awatar użytkownika Januszo
  Mi zniknęły pieniądze z konta i oskarżyli o pranie brudnych pieniędzy
 15. Awatar użytkownika Johnyq
  ING to kupa - nie warto tam zakładac, co chwila jakas awaria, wyciek danych lub oszuści podszywaja sie pod pracowników banku - nie warto dla 250 zł - lepiej mieć spokojny sen i inne banki do łowienia poza ING
  Awatar użytkownika Norghul
  Którego banku pracownikiem jesteś? Mam konto w ING od 10 lat i awarii nie pamiętam poza pracami serwisowymi, o których informują z wyprzedzeniem, o wyciekach nic nie słyszałem, a dla oszustów chyba jestem nieatrakcyjnym celem, bo ani razu nie dzwonili. A i moja zona też ma tam konto i też nie doswiadczyła tego o czym piszesz.
 16. Awatar użytkownika Bielszy
  Tylko to musi być dla nowych środków. Dla klientów którzy maja tam oszczędności nic nie maja. Minus
  Awatar użytkownika Wolfstar
  Rozumiem a jaka karencja dla nowego konta zeby dostac bonusy ?
 17. Awatar użytkownika Muminux
  Już nie ma 7.9 a tylko 6 więc okazja do wywalenia
  Awatar użytkownika kateme
  Nadal jest 250 zł za otwarcie konta, ale % nalezałoby zmienić
 18. Awatar użytkownika Wolfstar
  Jaka karencja ?
 19. Awatar użytkownika podana_wita
  Mi zablokowali konto z Ing 20 tys na rachunku!! Byłem na urlopie w Grecji !!
  Awatar użytkownika Lares
  Pewnie, mieli jakiś powód
 20. Awatar użytkownika donMariano777
  Nie polecam, zablokowali aplikację na Huawei.
  Awatar użytkownika NocnyMark
  To ja nie polecam Huawei
Awatar użytkownika