Niestety, ta okazja już wygasła
Infinity Running-Microsoft
159° Zakończono

Infinity Running-Microsoft

ZA DARMO8,99zł Darmowa dostawa DarmowaMicrosoft Okazje
16
159° Zakończono
Infinity Running-Microsoft
sie 28. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Infinity Running
Jest to klasyczna gra wyścigowa. Kontroluj ruch postaci w lewo, w prawo lub wskocz w górę. Trzymaj się z dala od beczek, uciekaj jak najdalej.
PC
Aktualizacje społecznościowe
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty
16 Komentarzy
Mi ten link nie działa
Pozdrawiam
To tylko ze sklepu microsoft - twórcą jest:
UnknownProjectX
Gra się chyba jeszcze ostała z Windows Phone
minth28/08/2020 16:02

Mi ten link nie działa Pozdrawiam


...to wklep tytul w MS Store i znajdz gre recznie?
Serio taki bezradny jestes?
Zajelo mi to 15 sekund na innej przegladarce.
KocurMarek28/08/2020 16:39

...to wklep tytul w MS Store i znajdz gre recznie? Serio taki bezradny …...to wklep tytul w MS Store i znajdz gre recznie? Serio taki bezradny jestes?Zajelo mi to 15 sekund na innej przegladarce.


Ty tak na poważnie?
KocurMarek28/08/2020 16:39

...to wklep tytul w MS Store i znajdz gre recznie? Serio taki bezradny …...to wklep tytul w MS Store i znajdz gre recznie? Serio taki bezradny jestes?Zajelo mi to 15 sekund na innej przegladarce.


15 sekund i to jeszcze na innej przeglądarce?! Wow, niewiarygodny wynik, gratuluję

Ty akurat pisałeś/przeglądałeś z komputera, ja również. Ale pewno ludziom na telefonach zajmie nieco dłużej poszukanie czegoś do czego z założenia prowadził link. Wstawiający miał szczere intencje zrobić wszystko na tip-top, ale zdarzają się potknięcia, zwykła sprawa. Stąd, wiedząc, że użytkownicy bywają czepialscy i krytyczni (pewno coś o tym wiesz), wolałem dać znać o tym użytkownikowi Asdar by nie zbierał minusów

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu
minth28/08/2020 20:36

15 sekund i to jeszcze na innej przeglądarce?! Wow, …15 sekund i to jeszcze na innej przeglądarce?! Wow, niewiarygodny wynik, gratuluję Ty akurat pisałeś/przeglądałeś z komputera, ja również. Ale pewno ludziom na telefonach zajmie nieco dłużej poszukanie czegoś do czego z założenia prowadził link. Wstawiający miał szczere intencje zrobić wszystko na tip-top, ale zdarzają się potknięcia, zwykła sprawa. Stąd, wiedząc, że użytkownicy bywają czepialscy i krytyczni (pewno coś o tym wiesz), wolałem dać znać o tym użytkownikowi Asdar by nie zbierał minusów Pozdrawiam i życzę udanego weekendu

Skopiowanie bazy gry z tej wstawki, otworzenie nowej karty na smartfonie' wpisanie microsoft.com z palca i wklejenie nazwy gry w okienko szukania i znalezienie gry zajęło mi 30 sekund.
DWA
RAZY
DLUZEJ

Dodam do tego że jestem na dworze, kropi na ekran i chce mi się siku więc baaaardzo trudne warunki.
Serio nie głaszczemy ludzi po głowach i nie róbmy z nich inwalidów.
Edytowane przez: "KocurMarek" sie 28.
marwro8929/08/2020 00:41


Przy braku umiejętności zaprezentowania riposty klasyczny LOL jakoś to zamaskuje. Prawda?
KocurMarek29/08/2020 01:00

Przy braku umiejętności zaprezentowania riposty klasyczny LOL jakoś to za …Przy braku umiejętności zaprezentowania riposty klasyczny LOL jakoś to zamaskuje. Prawda?


wiem, że chcesz sprowadzić mnie do swojego poziomu, ale niestety nie udało ci się
Edytowane przez: "marwro89" sie 29.
marwro8929/08/2020 01:08

wiem, że chcesz sprowadzić mnie do swojego poziomu, ale niestety nie udało …wiem, że chcesz sprowadzić mnie do swojego poziomu, ale niestety nie udało ci się


I nie uda bo pomyliłeś kierunki.
KocurMarek28/08/2020 22:59

Skopiowanie bazy gry z tej wstawki, otworzenie nowej karty na smartfonie' …Skopiowanie bazy gry z tej wstawki, otworzenie nowej karty na smartfonie' wpisanie www.microsoft.com z palca i wklejenie nazwy gry w okienko szukania i znalezienie gry zajęło mi 30 sekund.DWARAZYDLUZEJ :oDodam do tego że jestem na dworze, kropi na ekran i chce mi się siku więc baaaardzo trudne warunki.Serio nie głaszczemy ludzi po głowach i nie róbmy z nich inwalidów.


A pepper wciąż sprzedaje Cię, że nie pisałeś z telefonu (swoja droga ciekawe jak to dziala..) no ale to nieistotne.

Jasne, po co w ogóle pepper (a co dopiero z dobrze opisanymi wstawkami). Przecież ludzie mogą sobie wygooglac to, czego potrzebują. Istnieją porownywarki cen itp, więc przecież dadzą sobie rade. Nie róbmy z nich inwalidów
minth30/08/2020 00:59

A pepper wciąż sprzedaje Cię, że nie pisałeś z telefonu (swoja droga cieka …A pepper wciąż sprzedaje Cię, że nie pisałeś z telefonu (swoja droga ciekawe jak to dziala..)


No i nie działa to "sprzedawanie". A jakbym wyszukiwał na desktopie to bym znalazł to jeszcze szybciej więc pytanie brzmi: jaki to olbrzymi wysiłek znaleźć grę samemu. Problem z tym mają lenie i nieudacznicy, którzy przy najdrobniejszej trudności rozkładają ręce. A to takie proste. Aż wstyd pytać o pomoc.

4998711-aNR42.jpg
Pepper to agregat okazji. Jak chcesz szczegółowe dane to się musisz czasem postarać.
Porównywarki cenowe nie uwzględniają wyjątkowych ofert. Pomyliłeś agregat okazji ze wsparciem klienta online.
Edytowane przez: "KocurMarek" sie 30.
KocurMarek30/08/2020 11:59

No i nie działa to "sprzedawanie". A jakbym wyszukiwał na desktopie to bym …No i nie działa to "sprzedawanie". A jakbym wyszukiwał na desktopie to bym znalazł to jeszcze szybciej więc pytanie brzmi: jaki to olbrzymi wysiłek znaleźć grę samemu. Problem z tym mają lenie i nieudacznicy, którzy przy najdrobniejszej trudności rozkładają ręce. A to takie proste. Aż wstyd pytać o pomoc.[Obrazek] Pepper to agregat okazji. Jak chcesz szczegółowe dane to się musisz czasem postarać. Porównywarki cenowe nie uwzględniają wyjątkowych ofert. Pomyliłeś agregat okazji ze wsparciem klienta online.


Zgadzam się, wysiłek żaden, a ktoś kto ma problem coś w internecie znaleźć, temu świat "trochę" odjedzie. Ja tam o nic nie prosiłem, więc rozumiem, że rozmawiamy o osobach wyżej wymienionych.

Owszem, zbiera okazje ale założeniem jest, by oferty były jak najlepiej wstawione (opisy, jakaś cena referencyjna, odnośnik do miejsca promocji/źródła), a nie by zrobić z portalu zbiór tekstów co i gdzie a "resztę róbcie sami bo jeśli nie umiecie wejść na dany sklep to dosięgła was cyfrowa selekcja naturalna".

Więcej szczegółów to sobie ludzie mogą szukać na temat danego przedmiotu, by wiedzieć czy to się im sprawdzi, czy ludzie polecają itp. Mylisz rzeczy, które na pepperze powinny być podane jak na dłoni, z tymi, które każdy powinien sprawdzić by dokonać świadomego zakupu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst