Niestety, ta okazja już wygasła

Indukcyjny spieniacz do mleka “Spuma 700 Plus” SEVERIN SM 3587

maj 30. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Indukcyjny spieniacz do mleka “Spuma 700 Plus” SEVERIN SM 3587

Indukcyjny spieniacz do mleka “Spuma 700 Plus” Severin SM 3587 to światowa nowość i prawdziwy multitalent w swojej dziedzinie. Oferuje aż 13 zintegrowanych programów specjalnych odpowiadających najrozmaitszym indywidualnym potrzebom. To spełnione marzenie wegan, sportowców, rodzin i miłośników kawy!

Korzystając z tego spieniacza indukcyjnego błyskawicznie można przyrządzić gorącą i zimną piankę z mleka krowiego, ale także z mleka sojowego, mleka z orzechów nerkowca lub bez laktozy. Ale „Spuma 700 Plus” to więcej niż tylko spieniacz do mleka. To również idealny sprzęt do przygotowania koktajli proteinowych, gorącej czekolady z całych kawałków, jedzenia dla dzieci, a nawet grzanego wina.

Idealnie ukształtowany dzióbek barystyczny pomaga w przygotowaniu perfekcyjnej pianki do cappuccino czy latte macchiato oraz w precyzyjnym nalewaniu tak potrzebnym w Latte Art. Kawy mleczne łatwo doprawić kakao czy cynamonem, dosypując potrzebne składniki przez wygodny otwór w pokrywie.

Dzięki dużemu pojemnikowi ze stali nierdzewnej o pojemności nawet do 700 ml, jest to spieniacz do mleka w rozmiarze XXL. Wymienne wkłady służą do spieniania 120–350 ml lub podgrzewania 120–700 ml mleka. Osobna wkładka nadaje się do rozdrabniania i topienia czekolady.

Spieniacze indukcyjne „Spuma” oferują możliwość indywidualnego ustawienia temperatury dla zimnej i gorącej pianki oraz podgrzewania mleka na poziomie od 45° do 65°C.

Model Severin SM 3587 to topowy produkt w tej kategorii, który zaskakuje swoją uniwersalnością, unikalnym designem i wysokim komfortem użytkowania.

Nowoczesny przełącznik Easy-Select-Switch z wyświetlaczem OLED sprawia, że obsługa wielofunkcyjnego spieniacza indukcyjnego nie stanowi problemu; wystarczy wybrać pożądaną funkcję, obrócić pokrętło, nacisnąć, aby potwierdzić i sprawa załatwiona.

Elegancki pierścień 360 ° z podświetleniem LED ze wskaźnikiem stanu “czerwony /niebieski” do pracy w trybie gorącym lub zimnym ułatwia orientację podczas działania urządzenia. Dodatkowo sygnał akustyczny oznajmia koniec pracy. Warto przy tym zaznaczyć, że dzięki funkcji "Be-Silent" sygnały dźwiękowe można aktywować lub dezaktywować na życzenie, a wyłączanie odbywa się automatycznie.

Po użyciu sprzętu łatwo można go wyczyścić. Dzięki innowacyjnemu procesowi indukcji nie trzeba walczyć ze śladami spalenizny, a stalowy pojemnik na mleko spokojnie można myć w zmywarce do naczyń. Zaletą jest też zabezpieczenie przed przegrzaniem.
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Prześlij Komentarz