Niestety, ta okazja już wygasła
Incredibox za 5,29 zł!
162° Zakończono

Incredibox za 5,29 zł!

5,29zł16,99zł-69%Google Play Okazje
2
sie 27.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo polecam! Świetna i prosta aplikacja do tworzenia własnej muzyki

Incredibox to aplikacja muzyczna, która pozwala tworzyć własną muzykę wraz z wesołą gromadką beatboxerów. Wybierz swój muzyczny styl. Masz do wyboru 6 fantastycznych klimatów i zacznij komponować, nagrywać i udostępniać swoje miksy.

Po części gra, po części narzędzie, Incredibox jest przede wszystkim audio-wizualną aplikacją , która szybko stała się hitem wśród ludzi w każdym wieku. Dzięki doskonałemu połączeniu muzyki, grafiki, animacji i interaktywności Incredibox jest idealna dla każdego. Z Incredibox Nauka staje się zabawą, dlatego aplikacja jest obecnie używana w szkołach na całym świecie.

Jak grać? To proste! Przeciągasz i upuszczasz ikony na awatary, aby zaczęły śpiewać i zaczynasz komponować własną muzykę. Znajdź odpowiednie kombinacje dźwięków; pozwolą one odblokować animowane chóry, które wzbogacą brzmienie Twojego utworu.

Zapisuj, udostępniaj i pobieraj swoje miksy! Kiedy Twoja kompozycja nabierze już doskonałego brzmienia, po prostu ją zapisz, a następnie otrzymasz link do swojego miksu, który możesz z łatwością udostępnić każdemu. Twoi znajomi mogą go słuchać, a nawet zagłosować na niego.

Jeśli Twój mix brzmi świetnie i dostanie wystarczająco dużo głosów od innych użytkowników, możesz przejść do historii Incrediboksa i trafić na listę Top 50. Gotowy(-a) pokazać, na co Cię stać?

Jesteś za leniwy(-a), żeby tworzyć własne miksy? Nie ma problemu, włącz tryb automatyczny i niech aplikacja gra za Ciebie!
Zrób głośniej i wyluzuj się
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

2 Komentarze
Nie znam się, ale promo jest, plusik!
O Panie ależ to jest fajne!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst