Niestety, ta okazja już wygasła
IMILAB EC2 Xiaobai Inteligentna kamera IP
-115° Zakończono

IMILAB EC2 Xiaobai Inteligentna kamera IP

273,97zł626,39zł-56%Banggood Okazje
9
gru 19. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena z kodem 69.99 USD + dostawa 6,61 zł

- wbudowany akumulator 5100 mAh, może działać przez około 120 dni (bez korzystania z noktowizora, przeglądanie wideo przez 3 minuty dziennie, 10 alarmów zdarzeń dziennie)
- konstrukcja pyłoszczelna i wodoodporna IP66
- wykrywanie ludzi AI, redukcja fałszywych alarmów
- jakość obrazu HD 1080P, wbudowane 8 noktowizyjnych świateł na podczerwień, duży otwór F2,6
- obsługa pamięci Micro SD (maksymalnie 64G), bezpłatne dożywotnie przechowywanie w chmurze

Marka: IMILAB (ekosystem Xiaomi)
Model: EC2
Rozmiary: 140,4 * 47 * 73 mm
Waga: 517g
Zasilacz: 5V / 2A
Kąt: 120 °
Ogniskowa: F2.6
Temperatura pracy: -20 ℃ -50 ℃
Metoda przechowywania danych: Karta SD (maks. 64 GB, obsługuje tylko format FAT32)
Standard kompresji: H.264
Połączenie bezprzewodowe: WIFI IEEE 802.11 b / g / n 2,4 GHz
Pojemność baterii: 5100 mAh
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Bardzo kapryśna antena jeśli chodzi o sieć. Przy Meshu zapomnijcie o niej
Przecież na Ali są po 49usd
inteligentna, znaczy co? Ludzki mózg w niej zaimplementowali czy co? Jakość pozostawię bez komentarza.
voodoo6919/12/2019 18:25

Bardzo kapryśna antena jeśli chodzi o sieć. Przy Meshu zapomnijcie o niej ; …Bardzo kapryśna antena jeśli chodzi o sieć. Przy Meshu zapomnijcie o niej


Mam mesh na netgear zrobiony i jest ok. Problemem jest akumulator, który na pewno nie trzyma wg deklarowanego czasu. Przy normalnej pracy kamerka trzyma realnie dwa tygodnie. Teraz mam ją podpięta od kabel i nawet jest ok. Problem to brak nagrywania ciągłego. Nagrywanie 10 sekundowe czasami się tak spóźnia, że nic już nie widać.
Piotr_PcbQ19/12/2019 21:24

Mam mesh na netgear zrobiony i jest ok. Problemem jest akumulator, który …Mam mesh na netgear zrobiony i jest ok. Problemem jest akumulator, który na pewno nie trzyma wg deklarowanego czasu. Przy normalnej pracy kamerka trzyma realnie dwa tygodnie. Teraz mam ją podpięta od kabel i nawet jest ok. Problem to brak nagrywania ciągłego. Nagrywanie 10 sekundowe czasami się tak spóźnia, że nic już nie widać.


Jak mam mesh Tendy.
Jak zrobię myk z podmianą nazwy wifi na stary router to da się sparować i później działa.
Chociaż ostatnio znowu się wywaliła mruga na żółto stacja znowu dupa z parowaniem dodawaniem. Muszę kolejny raz myk ze starym routerem zrobić
Czekam mam update Tendy albo producenta kamerki Na pewnie gdzieś jest coś nie halo
Edytowane przez: "voodoo69" gru 19. 2019
Poprawcie opis bo na banggood cena pierwotna dotyczy zakupu 2 szt kamery.
voodoo6919/12/2019 21:27

Jak mam mesh Tendy.Jak zrobię myk z podmianą nazwy wifi na stary router t …Jak mam mesh Tendy.Jak zrobię myk z podmianą nazwy wifi na stary router to da się sparować i później działa.Chociaż ostatnio znowu się wywaliła mruga na żółto stacja znowu dupa z parowaniem dodawaniem. Muszę kolejny raz myk ze starym routerem zrobićCzekam mam update Tendy albo producenta kamerki Na pewnie gdzieś jest coś nie halo


A w jakiej sieci podłączasz kamerkę 2.4 czy 5. Może ustaw na sztywno 2.4 i wtedy sprawdź. Ja miałem problemy z sonofem (gniazdka) . Jak miałem tryb w mesh 2.4/5 to nie chciał łączyć w momencie ustawienia tylko 2.4 już coś się zaczęło dziać. Ewentualnie sprawdź kanał na którym działa mesh. Czasami da problemy z łączeniem na wysokich kanałach lub może ktoś w okolicy też ma i są zakłócenia. Spróbuj zmienić jeszcze kanał sieci wifi na inny niższy.
Piotr_PcbQ20/12/2019 08:08

A w jakiej sieci podłączasz kamerkę 2.4 czy 5. Może ustaw na sztywno 2.4 i …A w jakiej sieci podłączasz kamerkę 2.4 czy 5. Może ustaw na sztywno 2.4 i wtedy sprawdź. Ja miałem problemy z sonofem (gniazdka) . Jak miałem tryb w mesh 2.4/5 to nie chciał łączyć w momencie ustawienia tylko 2.4 już coś się zaczęło dziać. Ewentualnie sprawdź kanał na którym działa mesh. Czasami da problemy z łączeniem na wysokich kanałach lub może ktoś w okolicy też ma i są zakłócenia. Spróbuj zmienić jeszcze kanał sieci wifi na inny niższy.


Na sztywno to tylko paruje mi się jak zrobię sieć o takiej samej nazwie na starym routerze. Później chodzi chociaż jak widać potrafi wywalić i znowu czeka kamera na sparowanie.
Ten mesh ma skromne menu do konfigurowania .Jedynie co mogę zrobić to uruchomić taki tryb ,że na jakiś czas mesh działa na 2,4 np do parowania. W tym meshu 2,4 chyba własnie działa tylko w tym trybie. Po sparowaniu np na głośnikach google widzę ,że ich apka obsługę je w 5 Tak ,że wszystko chyba finalnie działa na 5 GHz lub prawie . Jedynie lampy od Xioami i własnie sonofny na 2,4 są widoczne w menu mesha.
voodoo6920/12/2019 09:02

Na sztywno to tylko paruje mi się jak zrobię sieć o takiej samej nazwie na …Na sztywno to tylko paruje mi się jak zrobię sieć o takiej samej nazwie na starym routerze. Później chodzi chociaż jak widać potrafi wywalić i znowu czeka kamera na sparowanie. Ten mesh ma skromne menu do konfigurowania .Jedynie co mogę zrobić to uruchomić taki tryb ,że na jakiś czas mesh działa na 2,4 np do parowania. W tym meshu 2,4 chyba własnie działa tylko w tym trybie. Po sparowaniu np na głośnikach google widzę ,że ich apka obsługę je w 5 Tak ,że wszystko chyba finalnie działa na 5 GHz lub prawie . Jedynie lampy od Xioami i własnie sonofny na 2,4 są widoczne w menu mesha.


A próbowałeś się logować po ip do niego? Bo apka netgear też jest dość skromna ale jak przez przeglądarkę zalogujesz się po jego IP to jest mnóstwo opcji i już się niezły kombajn robi.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst