Niestety, ta okazja już wygasła
IKEA Krzesełko ogrodowe dziecięce Bunso żółte
358° Zakończono

IKEA Krzesełko ogrodowe dziecięce Bunso żółte

19,99zł49,99zł-60%IKEA Okazje
7
lip 26. 2019Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kupione wczoraj w IKEA Wrocław. Sprzedawca wspominał, że żółty kolor będzie wycofany, stąd przecena. Było jeszcze około 40sztuk.
175681-cwB6E.jpg
Aktualizacje społecznościowe
IKEA OkazjeIKEA ikea katalog
Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Pepper lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które okazje są publikowane.

Grupy

7 Komentarzy
Dziwne. Na stronie jest za 49.99 I oznaczony jako nowość
klechu26/07/2019 19:33

Dziwne. Na stronie jest za 49.99 I oznaczony jako nowośćSprzedawca też był zdziwiony
Jak za ciepło będzie to "wsiąkniesz" w krzesło albo się spocisz na tylnej krzyżowej jak dzik, choć bombelki długo w jednym miejscu nie usiedzą (jak ich nie przywiążesz). Hmm to w sumie dla bombelków więc chyba +
Prosta wypraska z plastiku za, pierwotnie, 50 zł...
Najgorsze krzesło na jakim dane mi było siedzieć, mało wygodne i jak kolega wcześniej wspomniał nie nadaje się na cieplejsze dni. Dodatkowo zajmuje dużo miejsca. Nie polecam.
Srokaty27/07/2019 09:00

Najgorsze krzesło na jakim dane mi było siedzieć, mało wygodne i jak kol …Najgorsze krzesło na jakim dane mi było siedzieć, mało wygodne i jak kolega wcześniej wspomniał nie nadaje się na cieplejsze dni. Dodatkowo zajmuje dużo miejsca. Nie polecam.


Tylko to krzesło dla dzieci, może dlatego niewygodne
eter26/07/2019 22:17

Jak za ciepło będzie to "wsiąkniesz" w krzesło albo się spocisz na tylnej k …Jak za ciepło będzie to "wsiąkniesz" w krzesło albo się spocisz na tylnej krzyżowej jak dzik, choć bombelki długo w jednym miejscu nie usiedzą (jak ich nie przywiążesz). Hmm to w sumie dla bombelków więc chyba +


Chyba nie... moj 4latek przymierzal sie do tego i powiedział ze jest brzydkie i woli moj stary lezak (ku matczynej rozpaczy)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst