Niestety, ta okazja wygasła 2 minuty temu.
6539° Zakończono
342
Opublikowano 6 lutego 2022

IKEA darmowe części zamienne do mebli

Darmowa dostawa · IKEA Okazje
Avatar
Opublikowane przez bucho0023
Dołączył w 2019
87
73

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wrzucam, bo może nie każdy wie, a sam dowiedziałem się zupełnie przypadkowo, że na stronie internetowej IKEA, możemy zamówić części zamienne do mebli. Zarówno same części, jak i przesyłka są darmowe. Zamówić można nawet po kilka (kilkanaście?) sztuk.
Znaleźć można, np. śrubki, nakrętki, kołki, uchwyty, zawiasy, prowadnice, a nawet niektóre przewody. Musimy jedynie znać numer katalogowy danej części. Jeżeli nie posiadamy już instrukcji, można poszukać części poprzez stronę główną.
1. Na stronie głównej IKEA najpierw wyszukaj produkt.
2. Na stronie produktu znajdź sekcję Szczegóły produktu.
3. W pasku bocznym otwórz sekcję montażu i dokumentów. Znajdziesz tam instrukcję montażu, zawierającą numer części montażowej.
4. Wyszukaj numer części montażowej w tym widoku.
IKEA Więcej szczegółów na IKEA
Aktualizacje społecznościowe

342 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Mi złamała się jedna deska w łóżku.
  - Na stronie nie ma możliwości, żeby zamówić.
  - Na infolinii pracownicy nie mają możliwości (albo nie chcą) sprawdzić, czy mają w danym sklepie części do tego łóżka (raczej nie chcą, bo kiedyś nie było problemów ze sprawdzeniem).
  - Na stanowisku obsługi w sklepie nikogo nie ma. Czekam czekam, 10 minut. Wziąłem słuchawkę, bo była karteczka, żeby zadzwonić jeśli nie ma pracownika i "Nie ma takiego numeru" (czy coś w tym stylu). Postałem kolejne 10 minut i nikt nie podszedł.

  Sam se wystrugam tę deseczkę. Dużo złych słów ostatnio o IKEA i ich obsłudze i niestety na własnej skórze przekonałem się, że to prawda.
 2. Avatar
  Ikea jest obecnie zupełnie niepoważna. Szaf pax w zasadzie nie da się kupić. Albo nie ma obudow, albo szuflad albo półek.
  Od dwóch miesięcy mam puste szafy z samymi półkami, czekam na szuflady. Nie ma ich nigdzie w Polsce. Jeśli kiedyś się pojawią to pewnie znikną w dzień lub dwa. Podobne problemy są z systemem besta
 3. Avatar
  Freaky06/02/2022 21:28

  Mi złamała się jedna deska w łóżku.- Na stronie nie ma możliwości, żeby zam …Mi złamała się jedna deska w łóżku.- Na stronie nie ma możliwości, żeby zamówić.- Na infolinii pracownicy nie mają możliwości (albo nie chcą) sprawdzić, czy mają w danym sklepie części do tego łóżka (raczej nie chcą, bo kiedyś nie było problemów ze sprawdzeniem).- Na stanowisku obsługi w sklepie nikogo nie ma. Czekam czekam, 10 minut. Wziąłem słuchawkę, bo była karteczka, żeby zadzwonić jeśli nie ma pracownika i "Nie ma takiego numeru" (czy coś w tym stylu). Postałem kolejne 10 minut i nikt nie podszedł.Sam se wystrugam tę deseczkę. Dużo złych słów ostatnio o IKEA i ich obsłudze i niestety na własnej skórze przekonałem się, że to prawda.


  Ja też złamałem dwie deseczki w łóżku i całe szczęście na allegro jest jakiś stolarz co sprzedaje tanio takie deseczki.

  allegro.pl/ofe…629
 4. Avatar
  Omg zupełnie niepotrzebnie o tym tutaj piszesz - do tej pory wiedzieli tylko ci, którym to było faktycznie potrzebne. Jak Janusze zaczną zamawiać masowo prowadnice za darmo do warsztatu to właśnie narobiłeś we własne gniazdo
 5. Avatar
  Czyli, tak czysto hipotetycznie, można zamówić sobie meble w częściach? (Edytowano)
  Avatar
  Anonymous User
  No nie do końca, bo nie wszystko tam znajdziesz.
 6. Avatar
  Kamil_Kowalczyk06/02/2022 21:17

  Haha, nie przemyśleli tego. Długo nie wytrzymają, już pewnie poszły tony śr …Haha, nie przemyśleli tego. Długo nie wytrzymają, już pewnie poszły tony śrubek zamawianych na całą rodzinę i sąsiadów żeby odsprzedać albo chociaż na złom oddać


  Nikt poza Tobą o tym nie pomyślał...
 7. Avatar
  Wiedziałem już dawno ale nie chciałem im tego robić... Wysyłają z DE, więc jak się Polaki dowiedzą to im części do montażu mebli braknie
  Avatar
  Wiesz może czy działa to na niemieckiej stronie IKEA? Podasz linka?

  Ok już nie trzeba....wystarczyło w linku zmienić "de" na "pl" i działa
  Dla leniwych:

  ikea.com/de/…ts/ (Edytowano)
 8. Avatar
  Zschroekhrr06/02/2022 21:36

  Ikea jest obecnie zupełnie niepoważna. Szaf pax w zasadzie nie da się ku …Ikea jest obecnie zupełnie niepoważna. Szaf pax w zasadzie nie da się kupić. Albo nie ma obudow, albo szuflad albo półek.Od dwóch miesięcy mam puste szafy z samymi półkami, czekam na szuflady. Nie ma ich nigdzie w Polsce. Jeśli kiedyś się pojawią to pewnie znikną w dzień lub dwa. Podobne problemy są z systemem besta


  Trudno kupić szafy wykonane po części z tektury, skoro na świecie brakuje tejże
 9. Avatar
  Prowadnic nie można zamowic:(
  9167916-u4eIL.jpg
 10. Avatar
  Jeszcze nie wiem czego mi brakuje ale kilkanaście lat temu jak składałem całe mieszkanie i kilkanaście szafek do złożenia to paru śrubek brakło i nie było żadnego problemu w otrzymaniu ich w punkcie obsługi klienta. Miałem w łapie fakture ale nikt nawet nie chciał spojrzeć co kupiłem.
 11. Avatar
  To jest fajna sprawa. Co prawda na zwykle kołki czekałem dwa tygodnie i przyszły z Niemczech. No ale przyszły. Generalnie w sklepach mają miejsca sprzedaży okazjonalnej i tam można sobie nabrać śrubek, kołków, wkrętów ile sie chce za 5 ziko
 12. Avatar
  Super sprawa. Ostatnio kupowałem meble i projektant się pomylił w 2 kwestiach i mi zabrakło 2 dinksow. Zamówiłem teraz i po temacie.

  Co do samej Ikea to maskara jakaś ostatnio. Kupiłem meble, dostawa płatna po 2 tygodniach. Szafa przyszła uszkodzona, okleina odchodziła, cała pofałdowana była. Dzwonię z reklamacją i oczywiście uznali ale trzeba czekać miesiąc na dostawę więc meble stoją nie złożone.... (Edytowano)
 13. Avatar
  Doktor_Zło07/02/2022 08:47

  Wydaje mi się, że szło z PL. Ja czekam tak długo na dostępność PAXa, że w t …Wydaje mi się, że szło z PL. Ja czekam tak długo na dostępność PAXa, że w tym czasie 3* zmienił się plan...


  ja mialem wlaczone powiadomienia o dostepnosci. W grudniu (nie pamietam ktorego dokładnie) dostalem SMSa o 3:20 nad ranem ze pojawilo sie 20 sztuk. Bylem zaraz po otwarciu sklepu i w 30 minut nie bylo zadnej (sam wzialem ostatnie 3) . Polecam wlaczenie powiadomien SMS ! (Edytowano)
 14. Avatar
  Zschroekhrr06/02/2022 21:36

  Ikea jest obecnie zupełnie niepoważna. Szaf pax w zasadzie nie da się ku …Ikea jest obecnie zupełnie niepoważna. Szaf pax w zasadzie nie da się kupić. Albo nie ma obudow, albo szuflad albo półek.Od dwóch miesięcy mam puste szafy z samymi półkami, czekam na szuflady. Nie ma ich nigdzie w Polsce. Jeśli kiedyś się pojawią to pewnie znikną w dzień lub dwa. Podobne problemy są z systemem besta


  Właśnie składam beste w wersji ściany pod TV, powiem Ci, że wszystko co nie jest widoczne dla oka jest robione tak skrajnie na odpierdziel... Najlepsze są półki do szaf niestety sygnowane jako "made in poland", szuflady z tej komody są obklejone na nie wyszlifowaną płytę wiórową, nikt sie nie bawił w szlifowanie nawet wstępne.
 15. Avatar
  Haha, nie przemyśleli tego. Długo nie wytrzymają, już pewnie poszły tony śrubek zamawianych na całą rodzinę i sąsiadów żeby odsprzedać albo chociaż na złom oddać (Edytowano)
  Avatar
  Myślę, że liczą na uczciwość
 16. Avatar
  Fajne rozwiązanie, ale coś czuję że Januszostwo będzie zamawiało tonami i wkrótce skończą się darmowe śrubki...
 17. Avatar
  MichaD_06/02/2022 21:17

  Nikt poza Tobą o tym nie pomyślał...


  To taka marna próba obrażenia mnie?
 18. Avatar
  Masakra. Bez maseczki nie mogę zamówić
 19. Avatar
  NaKrzywy13/02/2022 16:13

  Czyli i arkusza można kultury nauczyć ?


  Nie uważam się za osobę niekulturalną,może to co napisałem było trochę wulgarne ale uznałem że adekwatne do poziomu mentalnego. Obecnie jestem raczej osobą sfrustrowaną trendem i promocją zachowań które oddalają nas od cywilizacyjnej równowagi i zrównoważonego rozwoju.
  Rozwojowa społeczność stara się dbać o to by wszystkim żyło się lepiej a u nas promuje się złodziejstwo i to by tylko wykorzystać okazję by chytrze nachapać się i zarobić na innych.
  Rządzący nam dokręcają śrubę a my zamiast się zebrać do kupy i pokazać gdzie ich miejsce to wolimy tańczyć do melodii którą grają ,a nie postawić się tylko zaadaptować - jak potrafimy najlepiej.
  Tryb kombinowania włączony i myślenie - jak tu być najbardziej przebiegłym i oślizglym płazem aby obronnie poradzić sobie w trudnej sytuacji i przetrwać kosztem innych.
  To jest niefajne..od cholernej komuny ciągle ten stan psychicznego zacofania u nas podtrzymują, a ludzie jeszcze sami pielęgnują i promują.
  Potem jak jeżdżę za granicę to wszędzie tylko stereotyp że Polak złodziej, Polak robol, gorszy sort, a teraz jeszcze średniowieczny tępak...
  Jako specjalista nie mogę konkurować z zachodnimi nawet mimo lepszych kompetencji jestem oceniany właśnie przez to zacofanie, przykre też jest że gdzie nie pojadę w Europie to wszystkie ciężkie i fizyczne prace wykonują własnie Polacy, a mamy średnia ponad 44 procent osób z wyższym wykształceniem co jest czołówka Europejska.. przykre i frustrujące.
Avatar