Niestety, ta okazja już wygasła
IKEA - 100 zł na kolejne zakupy za każdy 1000 zł wydany na kuchnie
464° Zakończono

IKEA - 100 zł na kolejne zakupy za każdy 1000 zł wydany na kuchnie

25
maj 22. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta dotyczy wszystkich sklepów i tylko klubowiczów IKEA FAMILY. Każdy zwrot w postaci kodu, który dostępny jest na własnym koncie IKEA FAMILY lub można odebrać w punkcie obsługi klienta.

Więcej informacji w regulaminie:
ikea.com/ms/…pdf
Aktualizacje społecznościowe
IKEA OkazjeIKEA ikea katalog

Grupy

25 Komentarzy
Warto dodać ważność kodu:

"3.5 Kody rabatowe można zrealizować podczas nieograniczonej liczby kolejnych zakupów we wszystkich stacjonarnych Sklepach IKEA na terenie Rzeczypospolitej Polskiej do dnia 30 października2019"
Załącznik do regulaminu?
Zakupiony Produkt Promocyjny może składać się wyłącznie z towarów wymienionych
w Załączniku nr 1 do niniejszego Regulaminu, w tym co najmniej z 3 szafek, z których
co najmniej jedna jest szafką pod zlew
Szkoda ze kupiłem kuchnie na początku miesiaca
Dobrze widzę, że ilość kuponów nie jest ograniczona jak w ostatniej tego typu promocji?
Mariusz_Tadeusiak22/05/2019 10:39

Szkoda ze kupiłem kuchnie na początku miesiacaJa dlatego sprawdzam zawsze kiedy się kończy aktualna promocja, bo one wchodzą jedna po drugiej a tez się przymierzam do zakupu
GLK22/05/2019 10:57

Jest tu: …Jest tu: https://www.ikea.com/ms/pl_PL/pdf/regulaminy/2019/Zalacznik_nr1_do_regulaminu_promocji_Male_kuchnie_w_roli_glownej.pdf


Nie znaleziono strony
SemiSemak22/05/2019 11:17

Nie znaleziono stronyprzeciez załączyłem link do regulaminu :O
Sam korzystałem z tej promocji na początku roku. Dodam, że poprzednia promocja kończyła się z końcem listopada 2018 (chyba), ale wystarczyło zadzwonić (lub pójść osobiście) i poprosić o przedłużenie. Dzięki temu oficjalnie promocja się skończyła, ale na moim koncie Ikea Family nadal działała do końca stycznia z tego co pamiętam.

Kuchnia sama w sobie wg. mnie bardzo dobrej jakości. Polecam
Super, akurat się zbierałem do zakupu całej kuchni. Ale bym sobie pluł w brodę jakbym tydzień wcześniej się ogarnął z tym!
Petesh22/05/2019 11:01

Dobrze widzę, że ilość kuponów nie jest ograniczona jak w ostatniej tego ty …Dobrze widzę, że ilość kuponów nie jest ograniczona jak w ostatniej tego typu promocji?


Podbijam pytanie
agevinu22/05/2019 14:16

Podbijam pytanie


Nie są wydawane kupony, każdy klubowicz IKEA Family może skorzystać z promocji
Kompletowaliście już zestaw na stronie Ikei? Wyświetla się możliwa ilość kuponów, upust lub informacja o akceptacji towaru czy musimy ręcznie sprawdzać po numerach Załącznik 1?
GLK22/05/2019 16:16

Kompletowaliście już zestaw na stronie Ikei? Wyświetla się możliwa ilość ku …Kompletowaliście już zestaw na stronie Ikei? Wyświetla się możliwa ilość kuponów, upust lub informacja o akceptacji towaru czy musimy ręcznie sprawdzać po numerach Załącznik 1?


Z tego co się orientuję to nawet jak sobie sam zaprojektujesz to musisz z projektem iść do nich i w sklepie go kupujesz. Także wątpię żeby zaktualizowali soft od projektowania do uwzgledniania kuponów. No a że trzeba i tak iść do sklepu to tam na pewno dostaniesz info nt kuponów.
matz22/05/2019 11:24

Sam korzystałem z tej promocji na początku roku. Dodam, że poprzednia pr …Sam korzystałem z tej promocji na początku roku. Dodam, że poprzednia promocja kończyła się z końcem listopada 2018 (chyba), ale wystarczyło zadzwonić (lub pójść osobiście) i poprosić o przedłużenie. Dzięki temu oficjalnie promocja się skończyła, ale na moim koncie Ikea Family nadal działała do końca stycznia z tego co pamiętam. Kuchnia sama w sobie wg. mnie bardzo dobrej jakości. Polecam


Ikea nie robi mebli pod wymiar, co nie? Robią o szerokości 20, 40, 60, itd. i jak nie przypasuje to trzeba kombinować?
jerdenk22/05/2019 18:45

Ikea nie robi mebli pod wymiar, co nie? Robią o szerokości 20, 40, 60, i …Ikea nie robi mebli pod wymiar, co nie? Robią o szerokości 20, 40, 60, itd. i jak nie przypasuje to trzeba kombinować?


Nie. Ale są wypełniacze. Także jak ci zabraknie do 20 cm to wypełniać kupujesz :d od 20 są cargo
Edytowane przez: "gasior" maj 22. 2019
gasior22/05/2019 16:22

Z tego co się orientuję to nawet jak sobie sam zaprojektujesz to musisz z p …Z tego co się orientuję to nawet jak sobie sam zaprojektujesz to musisz z projektem iść do nich i w sklepie go kupujesz. Także wątpię żeby zaktualizowali soft od projektowania do uwzgledniania kuponów. No a że trzeba i tak iść do sklepu to tam na pewno dostaniesz info nt kuponów.


Planer na stronie ma od niedawna funkcję przesłania projektu do weryfikacji, czym zajmuje się domolinia (ikeowska infolinia), mają chyba na to 3 dni, odsyłają na maila gotowa wycenę z którą można już zamawiać kuchnię.
Ale kuchni przez internet i tak nie można zamówić, jeśli chce się skorzystać z promocji, która wg regulaminu obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych.
Udało się komuś zamówić e IKEA projekt na którym zlew jest bezpośrednio obok płyty grzewczej?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst