Niestety, ta okazja już wygasła
Ickabog nowa książka J.K. Rowling w odcinkach za darmo i po polsku
622° Zakończono

Ickabog nowa książka J.K. Rowling w odcinkach za darmo i po polsku

7
622° Zakończono
Ickabog nowa książka J.K. Rowling w odcinkach za darmo i po polsku
sie 11. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jakiś czas temu wrzucałem okazję na nową książkę J.K. Rowling, niestety po angielsku theickabog.com/rea…ry/. Jednak od 11 sierpnia 2020 roku Wydawnictwo Media Rodzina rozpoczyna publikację tej książki dla dzieci w polskiej wersji językowej, również za darmo. Bajka zatytułowana „Ickabog” będzie się pojawiać w odcinkach na specjalnej stronie internetowej. Kolejne odcinki będą umieszczane od poniedziałku do piątku aż do 25 września. Potwierdzone zostało, że w Polsce Ickabog ukaże się także drukiem. Tu również cały zysk ze sprzedaży zostanie przekazany organizacjom i projektom wspierającym walkę z Covid-19. Premiera została zaplanowana na listopad 2020.
Polskie wydanie książki zostanie wzbogacone ilustracjami nadesłanymi przez młodych czytelników. W tym celu zorganizowany zostanie konkurs towarzyszący publikacji odcinków powieści w internecie. Każdy kolejny rozdział będzie zawierał wytyczne co do motywu, który należy zilustrować. Sędziowie konkursu wybiorą trzydzieści cztery najlepsze prace, które ozdobią karty drukowanej powieści. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od siedmiu do dwunastu lat.
Stworzona z myślą o głośnym czytaniu opowieść jest baśnią osadzoną w fikcyjnej krainie i nie ma związku z wcześniejszymi dziełami autorki. Choć to historia osobna, to zawiera motywy obecne w pisarstwie J.K. Rowling od lat. Głównymi odbiorcami „Ickaboga” są dzieci między siódmym a dziewiątym rokiem życia, ale bajka powinna przypaść do gustu całej rodzinie.
W oryginale książka jest podzielona na 64 rozdziały, co przekłada się na 288 stron.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz