I-Sklep - Okazje

I-Sklep - Promocje i Rabaty

1 gorąca okazja
Warszawski I-Sklep to jeden z najtańszych sklepów z elektroniką na rynku. Ceny są średnio o kilka do kilkunastu procent niższe niż u konkurencji, a dodatkowo szeroki asortyment i bardzo dobre opinie nt. sklepu zachęcają do zakupów. W sklepie znajdziemy: komputery, aparaty, kamery, odtwarzacze MP3, telewizory, słuchawki, tablety czy telefony. Każdy zakupiony towar można odebrać za darmo w sklepie stacjonarnym, znajdującym się w warszawie.

Kompletna lista promocje od I-Sklep w 2018

iPhone 6 za 4 646 zł :)) @ i-sklep.com.pl
18°Zakończono
paź 13. 2014paź 13. 2014
Dario666

Za tą cenę to badziewie. Chiński sprzęt biorą za mniej niż 1000 zł, a sprzedają 5 razy drożej. Trzeba płacić podatek od głupoty/obsesji...

dempzgi

Dobra oferta, jednak wciąż trochę drogo... Warto mieć na uwadze to, że to wersja 128GB. Mimo wszystko według mnie lepiej wstrzymać się z zakupem do 24 października, czyli do czasu premiery iPhone 6 w Polsce, bo podejrzewam, że wtedy ceny iPhone 6 znacząco spadną... ;)

snnfer

Oby się tak nie wyginał jak +

kubaazet

Patrz wszystkie rozumy zjadł, wszechwiedzący. Po pierwsze nie życzę sobie zwrotów per "on". Po drugie nie kwestionuj mojej wypowiedzi bo napisałem zgodnie z prawdą. Wygiął się raz w kieszeni, później przy trzymaniu w ręku po prostu się wyginal. Wiem co mówię, nie musisz mi tutaj prawic kazań. Taki ładny wieczór się zapowiadał...Wygiął się MASAKRYCZNIE i basta.

SkyThane

@damian.czarnewicz O Matko jedyna, a skąd wiesz, że nieprawda?Może model należący do kubaazet właśnie wyginał się aż masakrycznie?Nie rozumiem co chcesz udowodnić, to, że się wygina, ale niemasakrycznie?Ehh...

Newsletter
Gorąco!
Najgorętsze okazje wprost na Twoją skrzynkę?
Subskrybuj przegląd najlepszych okazji publikowanych codziennie.
PepperPromo
PepperPromo 

Najlepsi sprzedawcy