Niestety, ta okazja już wygasła
I Have No Mouth And I Must Scream oraz Chuchel w dobrych cenach
170° Zakończono

I Have No Mouth And I Must Scream oraz Chuchel w dobrych cenach

2,99zł12,99zł-77%Apple Okazje
10
170° Zakończono
I Have No Mouth And I Must Scream oraz Chuchel w dobrych cenach
lip 25. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dwie rewelacyjne gierki przecenione zarówno w wersjach na iOS jak i Androida.
I Have No Mouth and I must Scream (iOS 2,99 zł z 12,99 zł, w Google Play 4,39 zł) to zremasterowana przygodówka w klimacie post-apo, absolutna klasyka klasyk i obowiązkowa pozycja dla fanów klimatów point&click (ciekawe ilu z Pepperków grało jak ja w oryginał tuż po premierze.

Na stronie gry-online.pl została oceniona na 8,8/10, poniżej krótki opis z tego samego źródła:
"I Have No Mouth, and I Must Scream to klasyczna gra przygodowa, której fabułę oparto na bestsellerowej noweli Harlana Ellisona. Ów jegomość ma zresztą swój wkład w elektroniczną adaptację swego dzieła, gdyż opracował scenariusz i podkładał głos komputerowi AM. Gracz wybiera jednego spośród pięciu więzionych bohaterów i rozpoczyna tradycyjną przygodę w jednym z wirtualnych światów. Mimo, że na początku nic na to nie wskazuje, do pełnego ukończenia gry, wymagane jest rozwiązanie problemów wszystkich bohaterów – ich losy, mimo że na pozór różne, są ze sobą ściśle powiązane. Gra jest unikatowa pod każdym względem. Brutalny i ciężki klimat, a także stopniowo podnosząca napięcie opowieść, powinna spodobać się wszystkim maniakom futurystycznych thrillerów. W zależności od tego, jakim humanitaryzmem wykaże się gracz, możliwe jest uzyskanie kilku alternatywnych zakończeń."
Źródło: gry-online.pl/
175304.jpgI Have No Mouth And I Must Scream

Chuchel (13,99 zł z 23,99 zł) to najnowsza, zeszłoroczna produkcja czeskiego studia Amanita Design tworzącego bardzo przyjemne przygodówki w rysowane specyficzną kreską z rewelacyjnymi ścieżkami dźwiękowymi. Amanita ma na swoim koncie takie produkcje jak Machinarium, Botanicula oraz seria Samorost. Na grach-online Chuchel zdobył ocenę 8,6/10.

"W wydanym na platformie PC, AND i iOS Chuchel akcję obserwujemy z boku. W trakcie rozgrywki zajmujemy się przede wszystkim rozwiązywaniem pomysłowych łamigłówek i wchodzeniem w interakcję z oryginalnymi postaciami neutralnymi. Każda plansza to osobne wyzwanie: mamy na przykład okazję spotkać się z oszalałymi Pac-Manami, wziąć udział w ptasim wyścigu czy choćby spróbować przechytrzyć Potwora z basenu. Poza tym nie brakuje tu odwołań do klasycznych gier wideo, a całość doprawiono solidną dawką humoru sytuacyjnego."
Źródło: gry-online.pl/

175304.jpgChuchel
Aktualizacje społecznościowe
Apple OkazjeApple Kupony
10 Komentarzy
Dobra cena na tym portalu to 0,00PLN
BlueBull25/07/2019 10:57

Dobra cena na tym portalu to 0,00PLN


Nie przesadzaj, dobra to by była jakby dawali jeszcze kod 10-15 zł na pyszne.pl
w google play za 4,39
Mmikk25/07/2019 12:17

w google play za 4,39


Dzięki, dopisałem. Mógłbyś sprawdzić cenę Chuchela?
Uwielbiam przygodówki, ale... te klasyczne, jeszcze z poprzedniego wieku, mają tak toporne rozwiązania w gameplayu że obecnie to mordęga w nie grać.
kreve25/07/2019 12:50

Uwielbiam przygodówki, ale... te klasyczne, jeszcze z poprzedniego wieku, …Uwielbiam przygodówki, ale... te klasyczne, jeszcze z poprzedniego wieku, mają tak toporne rozwiązania w gameplayu że obecnie to mordęga w nie grać.To prawda. W I Have No Mouth istnieje na szczęście możliwość przełączania się pomiędzy interfejsami klasycznym i dostosowanym (teoretycznie) do urządzeń mobilnych. Dramatu nie ma. To samo dotyczy grafiki, można wybrać różne jej ustawienia, włącznie z tą z oryginalnego wydania.
Edytowane przez: "Jacoos" lip 25. 2019
kreve25/07/2019 12:50

Uwielbiam przygodówki, ale... te klasyczne, jeszcze z poprzedniego wieku, …Uwielbiam przygodówki, ale... te klasyczne, jeszcze z poprzedniego wieku, mają tak toporne rozwiązania w gameplayu że obecnie to mordęga w nie grać.


No... szczególnie ta. Ja samodzielnie przeszedłem 1 rozdział. Reszta była dla mnie nieprzechodzalna... Jak już przeczytałem solucję to miałem reakcję "co kurwa!?". Historia Bennyego to już była przesada - ten rozdział był tak skonstruowany, o powodzeniu albo nie dowiadywałeś się pod koniec rozdziału bez informacji co zrobiłeś dobrze, a co źle.
KapitanPlaneta25/07/2019 13:43

No... szczególnie ta. Ja samodzielnie przeszedłem 1 rozdział. Reszta była d …No... szczególnie ta. Ja samodzielnie przeszedłem 1 rozdział. Reszta była dla mnie nieprzechodzalna... Jak już przeczytałem solucję to miałem reakcję "co kurwa!?". Historia Bennyego to już była przesada - ten rozdział był tak skonstruowany, o powodzeniu albo nie dowiadywałeś się pod koniec rozdziału bez informacji co zrobiłeś dobrze, a co źle.To i tak nic. Była taka gra na Amigę jak Reunion (mam nadzieję, że się nie mylę), strategia w kosmosie. Tam też decyzja podjęta w pewnym momencie rzutowała na dalszą rozgrywkę i po kilku godzinach mogło się okazać, że przez zły wybór nie jesteś w stanie popchnąć fabuły do przodu. Albo Eye of the Beholder, bodaj druga część - na pierwszych poziomach trzeba było zbierać jeśli dobrze pamiętam szklane tarcze, które były niezbędne dopiero w końcowej walce. Jak którąś pominąłeś to kilkanaście godzin gry jak krew w piach. To jest właśnie "urok" klasyki klasyk.
Jacoos25/07/2019 14:20

To i tak nic. Była taka gra na Amigę jak Reunion (mam nadzieję, że się nie …To i tak nic. Była taka gra na Amigę jak Reunion (mam nadzieję, że się nie mylę), strategia w kosmosie. Tam też decyzja podjęta w pewnym momencie rzutowała na dalszą rozgrywkę i po kilku godzinach mogło się okazać, że przez zły wybór nie jesteś w stanie popchnąć fabuły do przodu. Albo Eye of the Beholder, bodaj druga część - na pierwszych poziomach trzeba było zbierać jeśli dobrze pamiętam szklane tarcze, które były niezbędne dopiero w końcowej walce. Jak którąś pominąłeś to kilkanaście godzin gry jak krew w piach. To jest właśnie "urok" klasyki klasyk.


A grałeś w tą grę?? to nie jest tak że na końcu ci mówi, że nie masz czegoś z początku, a ty musisz rozpocząć jeszcze raz i zrobić wszystko raz jeszcze. Tu jest gorzej! Rozdział Benyego to są 3 dni, w których <grałem kilka lat temu więc coś mogłem pomylić> zaprzyjaźniasz się z mutantem, jego mama cię karmi, idziesz spać, wioska zabija mamę mutanta, idziesz spać, wioska zabija mutanta, idziesz spać, wioska zabija ciebie. Żeby przerwać ten ciąg trzeba robić odpowiednie głupoty odpowiedniego dnia, a jak jedną się pominie to rezultat jest taki, że Benny zawsze wisi na krzyżu 3 dnia. A głupoty jakie musisz odwalić to rozmowy z posagami na cmentarzu, odkrycie kolejnego posągu, posadzenie drzewa przed nim, ukrycie kulek przy innym, kompletowanie kukiełki dla mutanta (z jakiś śmieci i szczątek jego matki), a na końcu i tak się wieszają na krzyżu ale wygrywasz... Jedyny quest mogący konkurować z tym gównem to wysychająca ścierka w Irlandii w Broken Sword 2.
KapitanPlaneta25/07/2019 21:30

A grałeś w tą grę?? to nie jest tak że na końcu ci mówi, że nie masz czegoś …A grałeś w tą grę?? to nie jest tak że na końcu ci mówi, że nie masz czegoś z początku, a ty musisz rozpocząć jeszcze raz i zrobić wszystko raz jeszcze. Tu jest gorzej! Rozdział Benyego to są 3 dni, w których <grałem kilka lat temu więc coś mogłem pomylić> zaprzyjaźniasz się z mutantem, jego mama cię karmi, idziesz spać, wioska zabija mamę mutanta, idziesz spać, wioska zabija mutanta, idziesz spać, wioska zabija ciebie. Żeby przerwać ten ciąg trzeba robić odpowiednie głupoty odpowiedniego dnia, a jak jedną się pominie to rezultat jest taki, że Benny zawsze wisi na krzyżu 3 dnia. A głupoty jakie musisz odwalić to rozmowy z posagami na cmentarzu, odkrycie kolejnego posągu, posadzenie drzewa przed nim, ukrycie kulek przy innym, kompletowanie kukiełki dla mutanta (z jakiś śmieci i szczątek jego matki), a na końcu i tak się wieszają na krzyżu ale wygrywasz... Jedyny quest mogący konkurować z tym gównem to wysychająca ścierka w Irlandii w Broken Sword 2.Nie tylko grałeś ale i przeszedłeś bez solucji. Rozkmninialiśmy tę gierkę w cztery osoby przez całe wakacje, jakoś niedługo po premierze. Rzeczywiście jest kilka totalnie odjechanych motywów. Podstawa to save co minutę.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst