Niestety, ta okazja już wygasła

Huśtawka,hamak Bocianie gniazdo Malatec FGG-009 120 x 170 x 120 cm XXL | Allegro Mega Okazje start 09.05. poniedziałek

maj 7. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta ruszy w poniedziałek 09.05. o losowej godzinie, możliwa godzina 0:00
531716_1.jpg531716_1.jpg
HUŚTAWKA - BOCIANIE GNIAZDO - 120cm / 160kg
✓ OBSZERNE SIEDZISKO – huśtawka posiada szerokie, okrągłe siedzisko zbudowane ze stalowej ramy zabezpieczonej pianką EPE, wewnątrz której znajduje się mocna siatka PP. Wykonane zostało z tkaniny Oxford 600D, dzięki czemu gwarantuje bezpieczna zabawę. Udźwig do 160kg możliwy jest dzięki zastosowaniu lin plecionych o grubości 10mm. Gwarantuje to bezpieczeństwo i pozwala na chwile radości nawet dorosłym. Jest idealnym rozwiązaniem dla dużej rodziny. Jej wielkość oraz kształt sprawiają, że zmieści się na niej kilka osób.

✓ SZYBKI MONTAŻ – bocianie gniazdo jest proste i szybkie w montażu. W zestawie znajdują się zakończenia lin w postaci kółek, które zdecydowanie usprawniają ten nielubiany przez rodziców proces. Nie musisz szukać dodatkowych części w specjalistycznych sklepach internetowych lub stacjonarnych. Wszystko co jest potrzebne do bezproblemowego montażu huśtawki znajduje się w zestawie.

✓ REGULACJA WYSOKOŚCI – huśtawka ma możliwość regulacji liny, jej maksymalna długość wynosi 170cm. Dzięki temu huśtawka świetnie sprawdzi się zarówno małym (obniżenie wysokości) jak i większym dzieciom. Ułatwia to bezpieczne wsiadanie i schodzenie. Mocne plecione liny o grubości 10 mm sprawiają, że nie musisz się martwić o swoje pociechy podczas zabaw na huśtawce.

✓ ODPORNA NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE – huśtawka wykonana została z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych oraz szybkoschnących. Dzięki temu bez obaw może być pozostawiona na dworze nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Daje Ci to pewność, że nawet podczas gdy pada deszcz lub wieje bardzo mocny wiatr nie musisz natychmiast ściągać huśtawki i chować jej do domu lub garażu/piwnicy.

✓ SPECYFIKACJA - kolor: zielono-czarny; tkanina: oxford 600D (odporna na warunki atmosferyczne); stelaż: EPE; siatka: PP - polipropylen; wiek: 3+; maksymalne obciążenie: 160kg; wymiary (gr/szer/wys): 4,5/120/170cm; grubość lin: 10mm; waga huśtawki: 4,2kg; waga z opakowaniem: 5,05kg.

SPECYFIKACJA

kolor: zielono-czarny
tkanina: oxford 600D (odporna na warunki atmosferyczne)
stelaż: EPE
siatka: PP - polipropylen
wiek: 3+
maksymalne obciążenie: 160kg
wymiary (gr/szer/wys): 4,5/120/170cm
grubość lin: 10mm
waga huśtawki: 4,2kg
waga z opakowaniem: 5,05kg

ZALETY HUŚTAWKI MALATEC:
łatwy montaż
solidność – udźwig aż do 160 kg
regulacja długości liny - maksymalnie 170cm
wytrzymałe tworzywa – pianka (EPE), polietylen (PE), polipropylen (PP), Oxford 600D
bardzo szerokie siedzisko
2 SPOSOBY MONTAŻU
Huśtawkę można zamontować klasycznie na 2 hakach, pozwoli to na bujanie do przodu i tyłu, ale jeżeli założysz ją na 1 haku można się na niej obracać dookoła co sprawi dzieciom niesamowitą frajdę.

IDEALNA DO WYPOCZYNKU
Duży udźwig i wielkość huśtawki pozwala na relaks sprzyjający np. czytaniu książki, gazety lub korzystanie z telefonu.

ŁATWY MONTAŻ
Poradzi sobie z nim każdy rodzic.

MOCNA TKANINA
Do produkcji zastosowaliśmy wytrzymałe tworzywa – pianka (EPE), polietylen (PE), polipropylen (PP), Oxford 600D.

SPECJALNE ZABEZPIECZENIE
Miejsce montażu linek posiada specjalne zabezpieczenie, takie rozwiązanie sprawi, że dzieciom nie stanie się żadna krzywda podczas zabawy.
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz