Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
HUNT SHOWDOWN PL + DLC + NAKŁADKI NA ANALOGI @ Xbox One/PS4
333°

HUNT SHOWDOWN PL + DLC + NAKŁADKI NA ANALOGI @ Xbox One/PS4

49zł159zł-69% 10zł Blue Games Okazje
14
333°
HUNT SHOWDOWN PL + DLC + NAKŁADKI NA ANALOGI @ Xbox One/PS4
gru 14. 2020
HUNT SHOWDOWN PL + DLC + NAKŁADKI NA ANALOGI PS4 za 49 zł

Wersja językowa: Angielska + polskie napisy

POLUJ RAZEM. GIŃ SAMOTNIE.

Potwory najeżdżają nasz świat, a ich cielska będą twoją nagrodą w tym intensywnym, opartym na pojedynczych potyczkach, pierwszoosobowym symulatorze łowcy nagród od twórców serii Crysis.

GDZIE DWÓCH ŁOWCÓW RYZYKUJE WSZYSTKIM

Ty i twój partner jesteście członkami tajnej organizacji Łowców, którzy tropią i zabijają bestie. Stawka jest wysoka, tak jak i ryzyko. Najmniejszy błąd może sprawić, że stracisz wszystko: nagrodę, sprzęt, życie i własną duszę.Niektórzy polują dla zysku, inni dla władzy. Jedni polują, by chronić innych, inni dla chwały. Musisz odnaleźć swoją drogę przez mroczny i zdradliwy świat. Zwycięzca bierze wszystko. Przegrany dostaje bilet do piekła.

A ZŁO CZEKA W MROKACH

MONSTRUALNE BESTIE KRYJĄ SIĘ W MROKU. PODSTĘPNE. POTĘŻNE. GŁODNE. WYCZEKUJĄCE. Polowanie dla sportu to dziecięca igraszka.Na ciebie czeka zupełnie inny rodzaj gry: z wysokim ryzykiem i jeszcze wyższymi stawkami. Zmierzysz się ze stworami, które pragną pożreć twoje ciało i pochłonąć duszę.Wszystko i wszyscy są przeciwko tobie. Nawet ziemia, po której stąpasz. Popełnij jeden błąd, a umrzesz w zapomnieniu. Zatriumfuj, a nagroda i chwała będą nie do opisania.

ŁOWCA STAJE SIĘ OFIARĄ

NIE JESTEŚ SAM W CIEMNOŚCI. Inni Łowcy szukają tej samej zdobyczy, rywalizują o tę samą nagrodę.Wejdź im w paradę, a możesz stać się celem. Daj się złapać, a wydrą trofeum z twoich zimnych,martwych rąk.

GŁÓWNE CECHY GRY

  • Starcia kooperacyjno-rywalizacyjne oparte na pojedynczych potyczkach: awansuj w rankingu i rywalizuj z najlepszymi graczami w 20-40 minutowych sesjach.
  • Taktyczna dowolność: opracuj własną taktykę i rozwiąż problemy, które napotkasz.
  • Otwarte, zróżnicowane mapy: użyj narzędzi, taktyki i pełnego możliwości środowiska, by przechylić szalę na swoją korzyść.
  • Survivalowa rozgrywka z dreszczykiem: walcz o nagrodę przeciwko innym Łowcom oraz rozbudowanej SI.
  • Duże ryzyko, wysoka stawka: twoje życie. Wybierzesz nagrody i ulepszenia czy bezpieczne przetrwanie twojej postaci?
  • Nieznany świat: zanurz się w obszernym, wiarygodnym świecie o mrocznym klimacie, który sprawi, że będziesz się zastanawiać, co też tym razem czai się za kolejnym zakrętem.
Aktualizacje społecznościowe
Blue Games Okazje
Najlepsze komentarze
14 Komentarzy
Prześlij Komentarz