Niestety, ta okazja już wygasła
Humble Choice Premium dla nowych subskrybentów
137° Zakończono

Humble Choice Premium dla nowych subskrybentów

572złHumble Bundle Okazje
6
137° Zakończono
Humble Choice Premium dla nowych subskrybentów
lip 4.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

źródlo: Łowcygier.pl

"Nowi subskrybenci mogą znów skorzystać z promocji i zakupić pakiet Humble Choice Premium za $12 miesięcznie na rok. W celu uzyskania zniżki należy przejść na stronę Humble Choice i kliknąć przycisk „Get Started” znajdujący się na górze witryny. Oferta dostępna jest wyłącznie dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług subskrypcyjnych Humble Monthly i Humble Choice.

278257.jpg
Abonenci Humble Choice Premium w Polsce rozliczani są w EUR, dlatego cena promocyjna wyniesie 10,67€ miesięcznie na rok. W ramach usługi mogą oni wybrać 9 gier co miesiąc, mają dostęp do Humble Trove oraz uzyskują nawet do 20% zniżki na zakupy w Humble Store. Po roku cena zostanie podniesiona do standardowych 17,99€/miesiąc. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie.

Promocja trwa do 30 lipca 2020r."
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Teraz tam średnie te bundle są, ze nie wiem czy warto brać. Sam mam i od początku roku pauzuje. A za samą okazję plus!
572 zł to trochę dużo...
pawian_akrobata04/07/2020 17:42

572 zł to trochę dużo...


Cena za rok, plus minus 9 gier x 12 miesiecy = ~5,30zł za jedną grę (w tym co miesiąc 2-3 to są głośne tytuły, reszta to mniejsze indyki)

Ja wziąłem przed wprowadzeniem Choice i te, które mam/nie podobają mi się wystawiam na bazarze łowców gier/stronie steamgifts. Póki co nie narzekam, ale zobaczymy, czy będę przedłużał na kolejny rok.
Dokładnie jak napisał pasumi.
Biorąc pod uwagę 3 ostatnie Humble Choice to nie zaryzykowałbym na rok. Nie wspominajac, że kilka wcześniejszych też jak dla mnie było bez szału. Jakość wyraźnie spada.
Dużo ludzi rezygnuje więc za pewne obniżają cenę. Dobrze, że można miesiące pauzować i wyczekiwać na jakąś okazję. Jednak coraz słabiej to wygląda
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst