Niestety, ta okazja już wygasła

Humble Bundle: Mega Sound Designer Loop Crate - Mixcraft 8 Home Studio plus sample - próg od €1 - płacisz ile chcesz.

mar 30. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Już za €1 możecie otrzymać niezły program do tworzenia muzyki (stworzycie też tam swój teledysk) plus paczki sampli. Za ten sam program za Steam zapłacicie 143zł.

“Mixcraft is a fabulous creative tool that will continue finding its way onto the PCs of many artists.”
Recording Magazine

“The wealth of functions makes Mixcraft 8, especially Pro Studio a must-have DAW for all professional engineers and producers.”
NoizeField

“All in all, Mixcraft 8 is a worthy update to a product we already heartily recommend. We daresay this is one of the best values in the industry.”
Performer Magazine

Mixcraft 8 Home Studio to łatwy w użyciu program muzyczny, który pozwala szybko i łatwo nagrywać do 16 ścieżek audio i MIDI, aranżować pętle, remiksować, oceniać i edytować wideo oraz miksować i masterować kompozycje. Uwolnij swoją kreatywność dzięki tysiącom pętli muzycznych i dziesiątkom efektów dźwiękowych i wirtualnych instrumentów. Wejdź na scenę z ośmioma zestawami automatycznie synchronizowanych, non-stop audio i klipów MIDI przy użyciu niezwykle elastycznego panelu Performance, idealnego partnera do występów na żywo. Mixcraft 8 Home Studio to doskonałe wprowadzenie do tworzenia muzyki cyfrowej w cenie, na którą każdy może sobie pozwolić.


518662_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz