Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Hulajnoga wyczynowa Street Surfing Bandit Godfather I

cze 7. 2022
W niezłej cenie fajna hulajnoga kaskaderska Street Surfing Stunt Bandit, która wyposażona została w szerszy pokład z aluminium 6061, a także nową kierownicę i system kompresji HIC. Pozwoli to użytkownikowi wykorzystać w pełni wszystkie swoje umiejętności podczas jazdy i wykonywania ewolucji w skate parku. CECHY PRODUKTU: 19,7 "(500 mm) x 4,33" (110 mm) 6061 Aluminium Aluminiowa rączka o wysokości 21,3 "(540 mm) x 23,6" (600 mm) Quad Clamp z systemem kompresji HIC Hamulec roboczy Uchwyty TPR Koła o średnicy 100 mm, z aluminiowym rdzeniem Łożyska ABEC 9

Hulajnoga wyczynowa występuje także pod nazwami agresywna lub freestyle. Przeznaczona jest do jazdy w skateparkach oraz wykonywania trików. Oznacza to, że będzie poddawana bardzo dużym przeciążeniom i każdy element konstrukcji musi być dodatkowo wzmocniony. Dodatkowo ze względów bezpieczeństwa takie hulajnogi nie mogą być składane oraz muszą być wyposażone w lepsze hamulce.

Stalowa rama
Hulajnoga wyposażona jest w stalową ramę. Konstrukcje stalowe należą do najwytrzymalszych, ale będą przy tym nieco cięższe.

Wielkość kółek
Koło wielkości 100 mm należy do grupy kółek małych. Dzięki temu hulajnoga jest bardzo zwrotna, a jednocześnie ciężej osiągnąć na niej duże prędkości

Twardość kółek
Kółka o twardości 88A są kółkami twardymi. Dzięki temu są zdecydowanie trwalsze i starczą na dłużej, będą jednak mniej przyczepne.

Łożyska ABEC 9
Skala ABEC określa nam do jakiego rodzaju jazdy nadają się łożyska. Im wyższa liczba tym szybsze są łożyska. ABEC 9 przeznaczone są do dynamicznej jazdy.

Hulajnoga nieskładana
Hulajnogi bez możliwości składnia stosowane są najczęściej w hulajnogach wyczynowych. Takie konstrukcje są znacznie mocniejsze i bezpieczniejsze. Jednocześnie bez dodatkowego mechanizmu rama jest lżejsza.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz