Niestety, ta okazja już wygasła

Hulajnoga trójkołowa Ferrari ze świecącymi kołami dla dzieci

lip 22. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

FERRARI hulajnoga trójkołowa dla dzieci czerwona Model FXA28-2
MIGAJĄCE KOŁA

Diody LED wewnątrz kół są zasilane podczas jazdy. Nie wymagają baterii. Zapewniają dodatkową widoczność, poprawiają bezpieczeństwo i rozjaśniają zabawę. Trójkątna konstrukcja na 3 kołach sprawia, że hulajnoga jest stabilniejszy i bezpieczniejszy dla najmłodszych!

REGULOWANA WYSOKOŚĆ

Nasza konstrukcja hulajnogi z 3 regulowanymi opcjami wysokości dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Przez szybkie naciśnięcie guzika dopasowuje się do wysokości dziecka i służy przez długi czas, „rosnąc” razem z nim.

Hulajnoga trójkołowa Ferrari ze świecącymi kołami. Przeceniona z 219zł na 99.99zł. Darmowa dostawa.FERRARI hulajnoga trójkołowa dla dzieci czerwona Liczba kół 3
FERRARI hulajnoga trójkołowa dla dzieci czerwona Cechy dodatkowe siedzisko składana
SIEDZISKO

Siedzisko dla najmłodszych fanów marki Ferrari, Twoje dziecko poczuje się jak w nim jak w bolidzie. Obrócone siedzisko staje się jej przednią ramą, dzięki czemu szybko i sprawnie zmienisz rowerek balansowy w hulajnogę - a poprzez regulację ramy dostosujesz wysokość do wieku dziecka. Hulajnoga będzie służyć Wam przez długi czas.

ŁATWE SKŁADANIE

Lekka konstrukcja i prosty mechanizm składania dla łatwego przenoszenia. Idealny do spakowania do samochodu i zabrania w dowolne miejsce. Nadaje się na zewnątrz, do parku, na plac zabaw itp.

FERRARI hulajnoga trójkołowa dla dzieci czerwona Materiał kół PU
FERRARI hulajnoga trójkołowa dla dzieci czerwona EAN (GTIN) 6941089853580
HULAJNOGA BALANSOWA

Umożliwia skręcanie poprzez balansowanie ciałem – pomaga rozwinąć dziecku zmysł równowagi, zdolności motoryczne oraz koordynacyjne. Umożliwia łatwe panowanie nad hulajnogą i stabilność dzięki trójkołowej konstrukcji.

Pozostałe cechy

Aluminiowa rura T z gumowymi uchwytami.
Koła z PU ze światełkami LED.
Precyzyjne łożyska 608.
Tylny hamulec zapewniający bezpieczne, szybkie i pewne zatrzymanie.
Aktualizacje społecznościowe

13 Komentarzy