Niestety, ta okazja już wygasła

Hulajnoga elektryczna Overmax X-Roister 30 (30km zasięgu, 350W, 6-25 km/h, opony honeycomb) @babyhit

mar 30. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Hulajnoga elektryczna Overmax X-Roister 30 za 1349 zł w babyhit.pl
Dostawa jest bezpłatna.

518754-XmnDh.jpg

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA OVERMAX X-ROISTER 30

  • Do 30 km zasięgu
  • Silnik o mocy 350 W (moc szczytowa 500 W
  • Rama wykonana ze stopu magnezu w technologii bezspawowej
  • Bezdętkowe opony typu honeycomb
  • Efektowne, regulowane oświetlenie LED
  • 3 tryby jazdy – 6, 15, 25 km/h
  • Dedykowana aplikacja na systemy iOS oraz Android
  • Komputer pokładowy z wyświetlaczem LCD

X-roister 30 to doskonała hulajnoga elektryczna, która jest nie tylko niezwykle praktycznym pojazdem, ale też dostarcza dużo rozrywki. Mocna konstrukcja pozwala na duży udźwig aż do 120 kg, a wytrzymały silnik zapewnia długą jazdę na jednym ładowaniu – aż do 30 km.

Dobra zabawa!

Z hulajnogą X-roister 30 swobodnie dojedziesz do wybranego przez siebie miejsca oraz aktywnie spędzisz wolny czas. Odwiedzaj znane sobie okolice, a także poznawaj nowe miejsca i możliwości! Z hulajnogą szybko pokonasz trasę w nawet najbardziej zatłoczonych miastach. Dodatkowo jest to doskonała alternatywa dla niewygodnych autobusów i tramwajów – zapomnij o kupowaniu biletów i staniu w korkach!

EKO jazda

X-roister 30 jest hulajnogą elektryczną, dzięki czemu wcale nie generuje spalin, co sprawia, że jazda jest stuprocentowo ekologiczna. Przesiadając się z komunikacji miejskiej, czy samochodu na hulajnogę możesz dołączyć do trendu dbania o środowisko i przyczynić się do mniejszej emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

518754-tzRN2.jpg
Wytrzymała bateria i daleki zasięg

Bateria litowo-jonowa LG użyta w hulajnodze ma pojemność 7,8 Ah, co daje aż do 30 kilometrów jazdy na jednym ładowaniu! Nie musisz się też martwić o żywotność i wydajność akumulatora – bateria została wyposażona w 4-stopniowy system ochrony. Jeśli jednak podczas jazdy bateria Ci się wyczerpie, zawsze możesz użyć X-roistera jako tradycyjnej hulajnogę.

Potężna moc

Szybka jazda na różnych rodzajach powierzchni? Nie ma problemu! Zadbał o to silnik o mocy 350 W (moc szczytowa to aż 500 W), który pozwala na jazdę aż do 25 km/h. W dodatku hulajnoga nie traci mocy, gdyż kąt nachylenia wynosi 12 stopni. Nie musisz więc się martwić o różne przeszkody na swojej drodze – bez problemu dojedziesz do pracy, szkoły, na uczelnię, czy do sklepu w szybkim tempie.
518754-VPVdB.jpg3 tryby jazdy i podwójny hamulec

W hulajnodze X-roister 30 automatycznie ustawisz jej maksymalną prędkość na 6, 15, lub 25 km/h w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących osób, które chcą się powoli oswoić z obsługą pojazdu, ale także dla tych doświadczonych, chcących wykorzystać pełnię jego mocy. X-roister 30 został wyposażony w dwa hamulce – jeden na kierownicy – elektryczny oraz drugi na tylnym kole – mechaniczny.

Oświetlenie LED do jazdy po zmroku

Wieczorne i nocne wycieczki staną się bezpieczniejsze, ponieważ X-roister 30 został wyposażony w specjalne oświetlenie LED, które znajduje się z przodu, z tyłu oraz na podeście hulajnogi. Dzięki temu będziesz znacznie bardziej widoczny dla innych użytkowników ruchu, ale także doskonale doświetlisz drogę i zauważysz każdą przeszkodę. Dodatkowo lampy na podeście możesz regulować za pomocą aplikacji – zmienisz ich kolor oraz tryb, uruchamiając specjalne pokazy świetlne.

Dedykowana aplikacja

Aby skorzystać z pełni możliwości hulajnogi, warto pobrać dedykowaną dla niej bezpłatną aplikację LENZ0D, dostępną zarówno na systemy Android oraz iOS, która łączy się z pojazdem przez Bluetooth. Dzięki aplikacji otrzymasz dostęp do szczegółowych danych na temat X-Roistera 30, zmienisz parametry (np. oświetlenie LED), a także zablokujesz pojazd.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz