Niestety, ta okazja już wygasła
Hulajnoga elektryczna Janobike 2000W ~ $855,99
155° Zakończono

Hulajnoga elektryczna Janobike 2000W ~ $855,99

3.364zł5.000zł-33% Darmowa dostawa DarmowaBanggood Okazje
28
wrz 9.Dostawa z: Wielka Brytania

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pierwsza wstawka.

3364 zł

Możliwy cashback Planet Plus -6%

Wysyłka z UK po 23 września

Recenzja po polsku
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Burt09/09/2019 11:24

To się nazywa "akcja na darmowe organy dla potrzebujących".


To jedna z legend która pokutuje w umysłach wielu.
Organy z wypadków nie nadają się w 90% do przeszczepów.
Zasięg 80km
V-max 70km/h
Opcjonalnie siedzisko.
Robi wrażenie
Ciekawe czy na autostrade wpuszczą?
Edytowane przez: "mmxv" wrz 9.
BlaccK_MagiC09/09/2019 11:19

No i to się nazywa hulajnoga, a nie te wolniutkie pyrki.To się nazywa "akcja na darmowe organy dla potrzebujących".
28 Komentarzy
No i to się nazywa hulajnoga, a nie te wolniutkie pyrki.
2806001-gv6Cr.jpg
BlaccK_MagiC09/09/2019 11:19

No i to się nazywa hulajnoga, a nie te wolniutkie pyrki.To się nazywa "akcja na darmowe organy dla potrzebujących".
Zasięg 80km
V-max 70km/h
Opcjonalnie siedzisko.
Robi wrażenie
Ciekawe czy na autostrade wpuszczą?
Edytowane przez: "mmxv" wrz 9.
Burt09/09/2019 11:24

To się nazywa "akcja na darmowe organy dla potrzebujących".


To jedna z legend która pokutuje w umysłach wielu.
Organy z wypadków nie nadają się w 90% do przeszczepów.
mmxv09/09/2019 11:28

To jedna z legend która pokutuje w umysłach wielu.Organy z wypadków nie na …To jedna z legend która pokutuje w umysłach wielu.Organy z wypadków nie nadają się w 90% do przeszczepów.Tym gorzej, że nic po Tobie nie zostanie co by się do czegoś nadawało
Ale parametry mógłbyś już napisać.
Obciazenie 200 kg.
Koła 10 cali
Waga hulajnogi 32 kg.
Edytowane przez: "kokos-" wrz 9.
Burt09/09/2019 11:24

To się nazywa "akcja na darmowe organy dla potrzebujących".Raczej
Wystarczy nieduży kamyk.
Edytowane przez: "StefanMucha" wrz 9.
BlaccK_MagiC09/09/2019 11:19

No i to się nazywa hulajnoga, a nie te wolniutkie pyrki.Raczej hulajsilnik
Niestety przerażają mnie takie "pojazdy", a jeszcze bardziej przeraża, że mogą one bez żadnych konsekwencji poruszać się po chodnikach / drogach dla rowerów / jezdniach.
kolejni idio... co bez kasku, bez ochraniaczy. Te przejazdy w krótkich spodeczkach - tylko jeszcze japonek ze skarpetami mu brakuje. a potem jakieś dzieciaki się naoglądają takiego g. i też tak jeżdżą... bo przecież koleś z YT tak może.

propagowanie pojazdów elekt. na YT, super! Ale zawsze z odpowiednim osprzętem i komentarzem. A taka recka pokazująca te idiotyczne przykłady powinna być karana!
Edytowane przez: "kamienczak" wrz 9.
Oj.. kusi
Świetna cena
MM99909/09/2019 11:44

Niestety przerażają mnie takie "pojazdy", a jeszcze bardziej przeraża, że m …Niestety przerażają mnie takie "pojazdy", a jeszcze bardziej przeraża, że mogą one bez żadnych konsekwencji poruszać się po chodnikach / drogach dla rowerów / jezdniach.


Nie mogą bo po drogach dla rowerów poruszać się można ze wspomaganiem do 25km/h, więc klient na takim wynalazku od razu naraża się na mandacik jak go złapią. Jak jeszcze da radę wmówić, że jakieś Xiaomi 365 pro ma ograniczenie i go nie modyfikowaliśmy żeby jeździło ponad 30 km/h to tutaj już nikt nie uwierzy w takie bajki.
samo zło, samoooo zło zabronić, zniszczyć, cofnąć czas do momentu, kiedy ich nie było. kierła ale mi już
mmxv09/09/2019 11:28

To jedna z legend która pokutuje w umysłach wielu.Organy z wypadków nie na …To jedna z legend która pokutuje w umysłach wielu.Organy z wypadków nie nadają się w 90% do przeszczepów.


Organy z wypadków na hulajnogach jak najbardziej, gdyż osoby jeżdżące na nich zazwyczaj nie posiadają kasków, przez co bardzo narażone są na śmierć w wyniku uszkodzenia głowy, bez rozległych uszkodzeń wewnętrznych.

Z wypadkami motocyklowymi jest odwrotnie po wprowadzeniu obowiązku kasków: teraz motocykliści głowy mają zazwyczaj całe, ale organy wewnętrzne porozrywane, więc nie nadają się do przeszczepów.
mmxv09/09/2019 11:28

To jedna z legend która pokutuje w umysłach wielu.Organy z wypadków nie na …To jedna z legend która pokutuje w umysłach wielu.Organy z wypadków nie nadają się w 90% do przeszczepów.Racje byś miał całkowitą gdybyś dopisał „to zalezy z jakich wypadków” z 90% wypadkow samochodowych serce oraz nerki nadają sie do przeszczepu. Z wypadkow z udziałem pieszych najczęstszą przyczyną zgodnu jest uraz głowy
Donek09/09/2019 12:07

Nie mogą bo po drogach dla rowerów poruszać się można ze wspomaganiem do 25 …Nie mogą bo po drogach dla rowerów poruszać się można ze wspomaganiem do 25km/h, więc klient na takim wynalazku od razu naraża się na mandacik jak go złapią. Jak jeszcze da radę wmówić, że jakieś Xiaomi 365 pro ma ograniczenie i go nie modyfikowaliśmy żeby jeździło ponad 30 km/h to tutaj już nikt nie uwierzy w takie bajki.To co się może poruszać poruszać dla drogach dla rowerów, a to co się porusza to dwie różne sprawy. Jakoś nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek, kimkolwiek się zainteresował (a jeżdżę codziennie na rowerze). Kiedyś zwróciłem uwagę jednemu na skuterze elektrycznym, który mnie prawie stratował jadąc z prędkością ok 50km/h po DDR, to odpowiedział mniej więcej: "właśnie mogę tu jeździć, spie.....".
Przepisy się zmienią, ale będą martwe. Nikt nie będzie w radarem stał i sprawdzał co ile akurat jedzie.
Rowerzyści jadą z porównywalną prędkością, męczą się, są jakoś porównywalni. Nagle dopuszcza się do jazdy coś wielokrotnie szybszego, bez żadnych konsekwencji.
MM99909/09/2019 12:17

To co się może poruszać poruszać dla drogach dla rowerów, a to co się porus …To co się może poruszać poruszać dla drogach dla rowerów, a to co się porusza to dwie różne sprawy. Jakoś nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek, kimkolwiek się zainteresował (a jeżdżę codziennie na rowerze). Kiedyś zwróciłem uwagę jednemu na skuterze elektrycznym, który mnie prawie stratował jadąc z prędkością ok 50km/h po DDR, to odpowiedział mniej więcej: "właśnie mogę tu jeździć, spie.....". Przepisy się zmienią, ale będą martwe. Nikt nie będzie w radarem stał i sprawdzał co ile akurat jedzie.Rowerzyści jadą z porównywalną prędkością, męczą się, są jakoś porównywalni. Nagle dopuszcza się do jazdy coś wielokrotnie szybszego, bez żadnych konsekwencji.


Serio ktoś na skuterze jechał po DDR? Ciekawe jak wpadł na ten pomysł. Przecież bezpieczniej i wygodniej jeździ się jezdnią.
Frexor09/09/2019 12:23

Serio ktoś na skuterze jechał po DDR? Ciekawe jak wpadł na ten pomysł. Prz …Serio ktoś na skuterze jechał po DDR? Ciekawe jak wpadł na ten pomysł. Przecież bezpieczniej i wygodniej jeździ się jezdnią.Takim czymś. Ani to nie zarejestrowane, ani OC, to po co się poruszać w korku jezdnią, jak można spychać rowerzystów.


2806329-qw64y.jpg
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od zmudka1983. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst