Niestety, ta okazja już wygasła
Huawei Watch GT Active + Waga Ah100 za 1 PLN
191° Zakończono

Huawei Watch GT Active + Waga Ah100 za 1 PLN

699zł799zł-13% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
18
paź 9. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ciekawa promocja na zegarek Huawei Watch GT Active w cenie 699 jest również dostępny w innych sklepach jak mediamarkt, media expert itp. Ale tutaj dostajemy wagę od Huaweia za 1 PLN

Specyfikacja zegarka:

consumer.huawei.com/pl/wearables/watch-gt/

Specyfikacja wagi:

consumer.huawei.com/pl/accessories/smart-scale/

Edit:

Na chwilę obecną dostępne w online są głównie Watch GT Sport i Classic o 100 zł tańsze dostępne, póki co, tylko stacjonarnie.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

18 Komentarzy
Classic i Sport są niedostępne online. Po sprawdzeniu dostępności w sklepach wychodzi, że też ich nigdzie nie ma.
Zedytuj okazję na Active i 100 drożej, bo inaczej nałapiesz samych minusów.
czekam za 2:D
mam jeden classic za 540 jakby ktoś był zainteresowany, nówka zafoliowany.
Odpuście sobie ten zegarek Huawei ma go gdzieś społeczności prosi o funkcje sterowania muzyką od pół roku a Huawei obiecuje ale nic poza tym. Owszem jest ładny ma szybki GPS ale niestety tylko 15 tarcz do wybrania nic więcej , nie masz opcji podłączenia go do innej aplikacji czy stworzenia własnej tarczy bo niestety hu*wei zablokował taką opcję. Classic i sport to ten sam zegarek różni się tylko paskiem i kolorem. Zamiast go polecam kupić xiaomi strados
Edytowane przez: "Spyv2" paź 9. 2019
Spyv209/10/2019 12:18

Odpuście sobie ten zegarek Huawei ma go gdzieś społeczności prosi o fun …Odpuście sobie ten zegarek Huawei ma go gdzieś społeczności prosi o funkcje sterowania muzyką od pół roku a Huawei obiecuje ale nic poza tym. Owszem jest ładny ma szybki GPS ale niestety tylko 15 tarcz do wybrania nic więcej , nie masz opcji podłączenia go do innej aplikacji czy stworzenia własnej tarczy bo niestety hu*wei zablokował taką opcję. Classic i sport to ten sam zegarek różni się tylko paskiem i kolorem. Zamiast go polecam kupić xiaomi strados


Po pierwsze nie 15, a 24 tarcze są obecnie dostępne.
Po drugie ustawiasz sobie codziennie inną tarcze, że aż tyle ich potrzebujesz?

Ale fakt obecnie promocja nieopłacalna mimo wszystko.
Edytowane przez: "Oranger99" paź 9. 2019
Już lepiej brać huawei watch gt2 w przepracowałaś z słuchawkami freelance. Za 899 zł
Jakim smartwatch polecacie do 1000zl do płatności zbliżeniowych?
Oranger9909/10/2019 13:39

Po pierwsze nie 15, a 24 tarcze są obecnie dostępne.Po drugie ustawiasz s …Po pierwsze nie 15, a 24 tarcze są obecnie dostępne.Po drugie ustawiasz sobie codziennie inną tarcze, że aż tyle ich potrzebujesz?Ale fakt obecnie promocja nieopłacalna mimo wszystko.


Brak możliwości połączenia z Endomodo czy Strava rozkłada na łopatki idee sportowego zegarka. Do tego tarcze są okropne - nie wiem czemu nie udostępnili API do robienia własnych tak jak np. Garmin. Dostałem huawei za 1 zł i używam go jako opaskę - do sportu mam Fenixa 3. Gdyby huawei odblokował dostęp do platform typu Endomodo mieliby X2 sprzedaż bo trudno coś w cenie 500 zł znaleźć z tak dobra baterią i ekranem.
CrazyKetchup10/10/2019 10:49

Brak możliwości połączenia z Endomodo czy Strava rozkłada na łopatki idee s …Brak możliwości połączenia z Endomodo czy Strava rozkłada na łopatki idee sportowego zegarka. Do tego tarcze są okropne - nie wiem czemu nie udostępnili API do robienia własnych tak jak np. Garmin. Dostałem huawei za 1 zł i używam go jako opaskę - do sportu mam Fenixa 3. Gdyby huawei odblokował dostęp do platform typu Endomodo mieliby X2 sprzedaż bo trudno coś w cenie 500 zł znaleźć z tak dobra baterią i ekranem.


Spyv209/10/2019 12:18

Odpuście sobie ten zegarek Huawei ma go gdzieś społeczności prosi o fun …Odpuście sobie ten zegarek Huawei ma go gdzieś społeczności prosi o funkcje sterowania muzyką od pół roku a Huawei obiecuje ale nic poza tym. Owszem jest ładny ma szybki GPS ale niestety tylko 15 tarcz do wybrania nic więcej , nie masz opcji podłączenia go do innej aplikacji czy stworzenia własnej tarczy bo niestety hu*wei zablokował taką opcję. Classic i sport to ten sam zegarek różni się tylko paskiem i kolorem. Zamiast go polecam kupić xiaomi strados


Ja mam customową tarczę....
Nie znasz się to nie pisz
Biegam z tym zegarkiem od premiery i apk Zdrowie spisuje się świetnie. Ja polecam!
mastefix10/10/2019 13:12

Ja mam customową tarczę....Nie znasz się to nie pisz Biegam z tym ze …Ja mam customową tarczę....Nie znasz się to nie pisz Biegam z tym zegarkiem od premiery i apk Zdrowie spisuje się świetnie. Ja polecam!


Apk zamknięta "Zdrowie" Huawei jak Ci odpowiada to ok ale większości użytkowników nie odpowiada - wymienione Endomodo i Strava to podstawowe aplikacje sportowe. A co customowej tarczy pokaż ją i wskaż gdzie można sobie stworzyć wprost sposób? .
CrazyKetchup10/10/2019 15:33

Apk zamknięta "Zdrowie" Huawei jak Ci odpowiada to ok ale większości uż …Apk zamknięta "Zdrowie" Huawei jak Ci odpowiada to ok ale większości użytkowników nie odpowiada - wymienione Endomodo i Strava to podstawowe aplikacje sportowe. A co customowej tarczy pokaż ją i wskaż gdzie można sobie stworzyć wprost sposób? .


2953556-ThKQe.jpgPoszukaj sobie na oficjalnym forum Huawei jest post o kreatorze tarcz, nie ma mnie już w biurze, nie mam jak tego Co przesłać. Wierzę, że dasz radę;)
Przesyłam swoją tarcze, oczywiście tarcz jest całe mnóstwo, także znajdziesz coś dla siebie:)
mastefix10/10/2019 16:09

[Obrazek] Poszukaj sobie na oficjalnym forum Huawei jest post o kreatorze …[Obrazek] Poszukaj sobie na oficjalnym forum Huawei jest post o kreatorze tarcz, nie ma mnie już w biurze, nie mam jak tego Co przesłać. Wierzę, że dasz radę;)Przesyłam swoją tarcze, oczywiście tarcz jest całe mnóstwo, także znajdziesz coś dla siebie:)


Fajnie trzeba założyć konto BETA w Chinach i ściągać zew app żeby załadować - jak dla mnie dalej to nie jest oficjalna funkcjonalność. Znając Huawei to miesiącami będą to testować a ja nie mam ochoty w ciemno instalować nie certyfikowanych programów.
@CrazyKetchup

Tak, to jakieś od 3 do 5 min roboty...tragedia
Edytowane przez: "mastefix" paź 11. 2019
mastefix11/10/2019 07:14

@CrazyKetchup Tak, to jakieś od 3 do 5 min roboty...tragedia


I instalujesz bóg wie co na telefonie gdzie masz podpięte dwie karty i konta udając chińczyka - podając dane na stronie w krzaczki. Podchodząc tak do problemu po co czekać na soft od producenta jak na xda magicy już dawno swoje wersje na dane tel zrobili. Nie pomyliłem sie jak na razie nie ma oficjalnej funkcjonalności a już myślałem ze coś przeoczyłem :).
CrazyKetchup11/10/2019 08:44

I instalujesz bóg wie co na telefonie gdzie masz podpięte dwie karty i k … I instalujesz bóg wie co na telefonie gdzie masz podpięte dwie karty i konta udając chińczyka - podając dane na stronie w krzaczki. Podchodząc tak do problemu po co czekać na soft od producenta jak na xda magicy już dawno swoje wersje na dane tel zrobili. Nie pomyliłem sie jak na razie nie ma oficjalnej funkcjonalności a już myślałem ze coś przeoczyłem :).


Nadal nie wiesz i czym mówisz.
1. Jakie dwie karty??
...ja żadnej karty nigdzie nie podawałem.
2. Instalujesz betę aplikacji, która nie musi być aktywna na telefonie, po wgraniu tarczy możesz odinstalować. I używać oficjalnej APK.
Nie zmieniasz oprogramowania w zegarku.
Oficjalnej nie ma, ale beta w 100% spełnia swoje zadanie.
PS. Nie siej fermentu, jak nie masz, nie używasz i nie znasz urządzenia.
mastefix11/10/2019 09:00

Nadal nie wiesz i czym mówisz. 1. Jakie dwie karty?? ...ja żadnej karty n …Nadal nie wiesz i czym mówisz. 1. Jakie dwie karty?? ...ja żadnej karty nigdzie nie podawałem.2. Instalujesz betę aplikacji, która nie musi być aktywna na telefonie, po wgraniu tarczy możesz odinstalować. I używać oficjalnej APK.Nie zmieniasz oprogramowania w zegarku. Oficjalnej nie ma, ale beta w 100% spełnia swoje zadanie.PS. Nie siej fermentu, jak nie masz, nie używasz i nie znasz urządzenia.


Naucz się czytać ze zrozumieniem 2 karty mam podpięte pod telefon. Instalujesz soft z poza oficjalnego sklepu i nie wiesz co instalujesz na co zgody udzielasz. Po drugie zegarek mam od premiery P30 za 1 zł dostałem a same tarcze w lipcu 2019 wprowadzili i to dla chińskich beta testerów super deal lol.
Edytowane przez: "CrazyKetchup" paź 11. 2019
CrazyKetchup11/10/2019 09:04

Naucz się czytać ze zrozumieniem 2 karty mam podpięte pod telefon. In …Naucz się czytać ze zrozumieniem 2 karty mam podpięte pod telefon. Instalujesz soft z poza oficjalnego sklepu i nie wiesz co instalujesz na co zgody udzielasz. Po drugie zegarek mam od premiery P30 za 1 zł dostałem a same tarcze w lipcu 2019 wprowadzili i to dla chińskich beta testerów super deal lol.


Tak długo masz zegarek a tak mało o nim wiesz...
To jedno a drugie, skoro Ci tyle rzeczy w nim przeszkadza to po co się z nim męczysz?? Wczesne stadium masochizmu?
mastefix11/10/2019 09:10

Tak długo masz zegarek a tak mało o nim wiesz...To jedno a drugie, skoro C …Tak długo masz zegarek a tak mało o nim wiesz...To jedno a drugie, skoro Ci tyle rzeczy w nim przeszkadza to po co się z nim męczysz?? Wczesne stadium masochizmu?


Wyroslem z siedzenia 24 h na xda czy innych forach - oczekuje oficjalnych funkcjonalności a nie testów na sobie. Co do meczenia się na dniach będę miał Garmina 6 Fenixa solar a Huawei idzie do syna. Co do mało wiem to podstawowych integracji z aplikacjami Endomodo i Strava nie ma dalej a przez Google fit przenoszenie jest dla mnie bez sensu. Tarcze to tylko gadżet bez których mogę zyc :).

ps. Widzę że jak autor tarczy poprosił cię o jakąkolwiek darowiznę na cele dobroczynne za poprawienie tarczy wg. twoich uwag jednak zostałeś przy pierwszej "darmowej" którą ci zrobił - a tutaj za speca od zegarka się udaje - to tak odnośnie twojego "znania" się .
Edytowane przez: "CrazyKetchup" paź 11. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst