Niestety, ta okazja już wygasła
Huawei Watch GT Elegant Biały
310° Zakończono

Huawei Watch GT Elegant Biały

310zł498zł-38% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
9
310° Zakończono
Huawei Watch GT Elegant Biały
paź 14. 2020Dostawa z: Niemcy

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta Amazon Prime days 69 Euro. Kolor biały
Huawei GT Elegant to ultra-cienki sportowy zegarek na rękę z długim czasem pracy baterii oraz zintegrowanymi inteligentnymi funkcjami, takimi jak naukowy monitoring snu, monitorowanie kondycji, pomoc informacyjna, monitorowanie tętna, funkcje GPS i wiele innych. Jego lekki i nowoczesny design, naukowe wytyczne dotyczące kondycji oraz dokładne monitorowanie stanu zdrowia idealnie pasują do modnych i energicznych młodych ludzi do codziennego noszenia na co dzień i lekkich ćwiczeń.

Smartwatch ma podwójną koronę, a kolorowy ekran jest dopasowany do paska, który przechodzi rygorystyczny test alergii skórnej, zapewniając użytkownikowi bezpieczne i wygodne noszenie. Dla wygody smartwatch jest również wyposażony w szereg doskonale dobranych pasków.

Zegarek smartwatch Huawei Watch GT Elegant Biały
GPS
Przydatną funkcją inteligentnych zegarków jest moduł GPS, określający lokalizację urządzenia. To wygodne rozwiązanie dla kierowców, które pozwoli zawsze trafić do celu dzięki zainstalowanym mapom. Tak wyposażony smartwatch może również śledzić aktywność treningową, obliczając przebyty dystans oraz tempo. Ponadto pozwoli rodzicom sprawdzić, gdzie w danej chwili znajdują się ich pociechy. Ta pomocna technologia została zainstalowana na pokładzie wielu modeli z różnych segmentów cenowych.

Kompatybilne z iOS
Smartwatche kompatybilne z systemem iOS to urządzenia, które można łatwo zsynchronizować z iPhone’em. Obecnie na taką technologię decyduje się coraz więcej producentów. Dzięki temu posiadacze smartfonów z logo nadgryzionego jabłka mogą znaleźć inteligentny zegarek na każdej półce cenowej. Szeroki wybór modeli pozwoli dobrać idealny sprzęt do własnych preferencji. To zarówno zaawansowane smartwatche o wysokich parametrach technicznych, jak i tańsze, które doskonale sprawdzą się przy podstawowych zastosowaniach

Kompatybilne z Androidem
Zdecydowana większość inteligentnych zegarków kompatybilna jest z systemem Android. Każdy użytkownik smartfona z tym oprogramowaniem będzie mógł cieszyć się komfortową obsługą wielu aplikacji. Szeroka oferta modeli pozwoli znaleźć smartwatch w każdym segmencie cenowym. Wśród nich znajdują się wysokiej klasy modele, obok których żaden entuzjasta nowinek technologicznych nie może przejść obojętnie. Nie zabraknie również tańszych smartwatchów przeznaczonych dla mniej wymagających klientów.

Zegarek smartwatch Huawei Watch GT Elegant Biały Model Huawei Watch GT Elegant elite
Krokomierz
Inteligentne zegarki wyposażone w licznik kroków to urządzenia monitorujące aktywność fizyczną. Znalazły szerokie zastosowanie nie tylko wśród biegaczy, lecz również pozostałych użytkowników, którzy ilość spalonych kalorii chcą mieć zawsze pod kontrolą. Smartwatch dokładnie wyliczy tę wartość na podstawie liczby kroków oraz tempa przebytego dystansu. Dzięki temu najważniejsze statystyki będą zawsze w zasięgu ręki. To doskonałe rozwiązanie, które wraz z funkcją GPS definiuje najwyższy komfort treningu.
Monitor snu
Smartwatche wyposażone w funkcję monitorowania snu pozwolą precyzyjnie określić jakość wypoczynku. Po przebudzeniu będziesz mógł sprawdzić dokładne statystyki, dotyczące długości snu oraz jego poszczególnych faz. Kolejną przydatną funkcją jest inteligentne budzenie. Smartwatch postawi użytkownika na nogi dzięki delikatnym wibracjom. Możemy ustawić budzik na konkretną godzinę albo skorzystać z sugestii zegarka, który na podstawie analiz wykryje moment, w którym będziesz najbardziej wyspany.
Pomiar tętna
Pulsometr wbudowany w konstrukcję smartwatcha to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy stale walczą o coraz lepsze wyniki sportowe. Ta funkcja pozwoli łatwo sprawdzić, jakie tętno umożliwia przebycie danego dystansu w określonym tempie. Na tej podstawie można opracować najbardziej efektowną technikę treningu. To oczywiście nie jedyne zastosowanie tej technologii. Stały monitoring tętna spoczynkowego pozwoli wykryć ewentualne problemy z ciśnieniem. Wszystko w trosce o Twoje zdrowie.
Zegarek smartwatch Huawei Watch GT Elegant Biały Rodzaj smartwatch
Dystansomierz
Entuzjaści zdrowego stylu życia chętnie sięgają po smartwatche z funkcją pomiaru odległości. To technologia, która może współpracować z krokomierzem lub modułem GPS. Dzięki temu możliwa jest szczegółowa analiza treningów oraz kontrola wyników sportowych. Osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem, mogą wyznaczyć codzienny cel przebytego dystansu i na tej podstawie stawiać sobie kolejne wyzwania. Tak wyposażony zegarek może być świetnym motywatorem, który pomoże w uzyskaniu wymarzonej sylwetki.

7 dni użytkowania
Inteligentne zegarki, które pozwolą na 7-dniowy czas użytkowania to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Wysoka pojemność baterii pozwoli w pełni wykorzystać potencjał urządzenia. To doskonała wiadomość dla osób, które potrzebują wielozadaniowego smartwatcha, aby realizował kilka funkcji jednocześnie bez obaw o nagły spadek energii. Sprawdzi się to np. podczas treningu, gdy jedna z aplikacji będzie odpowiedzialna za analizę wyników sportowych, a druga odtworzy ulubione piosenki.

Silikonowy
Silikonowe paski są często stosowane przy wodoodpornych zegarkach przeznaczonych dla sportowców. Taka konstrukcja zapewni komfort użytkowania nawet podczas pływania. Wszystko dzięki wysokiej wytrzymałości na działanie wody. Paski są również odporne na wiele innych typów uszkodzeń, lecz mogą być podatne na zrywanie. Szeroka dostępność modeli sprawia, że można idealnie dostosować kolor i stylistykę do osobistych preferencji użytkownika. Ważne jest umiejętne dopasowanie paska do designu koperty zegarka.

Bluetooth
Funkcja Bluetooth umożliwia bezprzewodową komunikację pomiędzy urządzeniami. Wystarczy zsynchronizować inteligentny zegarek ze smartfonem, aby ten za pomocą specjalnej aplikacji przekazał użytkownikowi wszystkie statystyki na temat aktywności treningowej, jakości snu, czy przebytego dystansu. Ta technologia pozwala również na zdalne zarządzanie ustawieniami smartwatcha. Połączenie działa bardzo szybko i sprawdza się doskonale w każdych warunkach. Dzięki temu możesz spersonalizować zegarek na wiele sposobów.

Zegarek smartwatch Huawei Watch GT Elegant Biały Kolor biały
Huawei GT Elegant to ultra-cienki sportowy zegarek na rękę z długim czasem pracy baterii do jednego tygodnia oraz zintegrowanymi inteligentnymi funkcjami, takimi jak naukowy monitoring snu, monitorowanie kondycji, pomoc informacyjna, monitorowanie tętna, funkcje GPS i wiele innych. Jego lekki i nowoczesny design, naukowe wytyczne dotyczące kondycji oraz dokładne monitorowanie stanu zdrowia idealnie pasują do modnych i energicznych młodych ludzi do codziennego noszenia na co dzień i lekkich ćwiczeń.

Smartwatch ma podwójną koronę, a kolorowy ekran jest dopasowany do paska, który przechodzi rygorystyczny test alergii skórnej, zapewniając użytkownikowi bezpieczne i wygodne noszenie. Dla wygody smartwatch jest również wyposażony w szereg doskonale dobranych pasków.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
9 Komentarzy
Jak myślicie, ile jeszcze czasu będzie dostępna aplikacja dla tego smart zegarka? Bo już wtopiłam z jednym chińczykiem dla którego nagle zabrakło aplikacji w sklepie Play i poleciał sprawny sprzęt do kosza :/
Edytowane przez: "Grzanuleczka" paź 14.
Grzanuleczka14/10/2020 13:08

Jak myślicie, ile jeszcze czasu będzie dostępna aplikacja dla tego smart ze …Jak myślicie, ile jeszcze czasu będzie dostępna aplikacja dla tego smart zegarka? Bo już wtopiłam z jednym chińczykiem dla którego nagle zabrakło aplikacji w sklepie Play i poleciał sprawny sprzęt do kosza :/


Huawei zdrowie, dostępna będzie zawsze bo obsługuje ona wszystkie Huawei wearables.
Uwaga jak kupujecie na firmę, większość promocji Amazon Prime nalicza się w kasie BEZ VAT'u ale w cenie detalicznej brutto (co jest oszustwem, powinno być zdjęte 16% od ceny promocyjnej brutto)
Edytowane przez: "domidomi" paź 14.
5274977-gYQhA.jpg
5275009-OuHws.jpg
SławekBenedykt14/10/2020 14:37

Huawei zdrowie, dostępna będzie zawsze bo obsługuje ona wszystkie Huawei we …Huawei zdrowie, dostępna będzie zawsze bo obsługuje ona wszystkie Huawei wearables.


Dziękuję za odpowiedź
Ciekawe co będzie jesli firma Huawei nagle zwinie żagle...
Grzanuleczka14/10/2020 15:33

Dziękuję za odpowiedź Ciekawe co będzie jesli firma Huawei nagle zwi …Dziękuję za odpowiedź Ciekawe co będzie jesli firma Huawei nagle zwinie żagle...


Nie da rady Huawei to nie tylko smartfony.
domidomi14/10/2020 15:11

[Obrazek]


mi też tak naliczyło w zamówieniu a z karty pobrało 84 euro. Złożyłem reklamację telefonicznie i jutro ma się konsultant ze mną kontaktować.
Kupione, prezent na gwiazdkę dla żony już będę miał:) dziękuję za wstawkę
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst