Niestety, ta okazja już wygasła

HUAWEI WATCH 3 Pro Smartwatch

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
  • Tytanowa koperta i szafirowe szkło w modelu HUAWEI WATCH 3 Pro emanują niepowtarzalnym stylem o każdej porze dnia i nocy. Każde spojrzenie na wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,43 cala to moment pełen zachwytu.
  • Obsługuj HUAWEI WATCH 3 Pro za pomocą przejrzystego ekranu dotykowego, dwukierunkowego przycisku bocznego oraz pięknej mechanicznej koronki, nawiązującej do klasycznych czasomierzy. Obróć ją, aby łatwo przewijać funkcje na wyświetlaczu i regulować poziom głośności.
  • Smartwatche serii HUAWEI WATCH 3 oferują szeroki wybór preinstalowanych tarcz, w tym wiele animowanych. Ponadto w HUAWEI Zdrowie dostępne są setki wzorów do pobrania. Możesz również stworzyć własne, unikalne tarcze.
  • Smartwatche z serii HUAWEI WATCH 3 wyposażone są w podwójny chipset, co nie tylko zwiększa wydajność, ale także zapewnia bardziej zrównoważone przetwarzanie danych. W połączeniu z udoskonalonym algorytmem oszczędzania energii zyskujesz całodobowego asystenta zdrowego stylu życia. HUAWEI WATCH 3 przy typowym użytkowaniu z obsługą eSIM LTE3 zapewnia 3 dni pracy na baterii. W trybie ultra czas ten rośnie aż do 14 dni.
  • Aplikacje ułożone są w formie przejrzystej siatki ikon, którą doskonale znasz ze smartfonów. Dzięki temu interakcja i obsługa jest płynna i w pełni naturalna.
  • Sportowy asystent na Twoim nadgarstku. HUAWEI WATCH 3 series obsługuje ponad 100 trybów treningu - 19 profesjonalnych dyscyplin halowych i na świeżym powietrzu oraz 85 trybów niestandardowych. Smartwatch automatycznie wykrywa 6 najpopularniejszych rodzajów ćwiczeń. W aplikacji HUAWEI Zdrowie na smartfonie zobaczysz wszystkie dane dotyczące treningu, włącznie z dokładną trasą zarejestrowaną dzięki zintegrowanemu czujnikowi GPS.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

1 Komentarz