Niestety, ta okazja już wygasła
HUAWEI P30 PRO 6/128GB Aurora Niebieski
147° Zakończono

HUAWEI P30 PRO 6/128GB Aurora Niebieski

2.599zł3.199zł-19%Neonet Okazje
18
lis 29. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promka na P30 Pro w ramach Black Friday.
Dostawa za 0 zł.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
normalna cena...
cena ta sama co w innych sklepach i byla ta sama prawie miesiac temu
18 Komentarzy
I UJ z tego jak od dwóch godzin próbuje złożyć zamówienie i wywala błąd serwera...
normalna cena...
cena ta sama co w innych sklepach i byla ta sama prawie miesiac temu
Normalna cena
Bez szału, żadna okazja ...
W jakich sklepach jest niby taka sama cena, Z FAKTURĄ VAT? jakieś krzaki typu dragonist czy bestcena sprzedają w podobnej (wyższej) bez faktury VAT. Takze dla przedsiębiorcy super oferta
Bartek.Florczak29/11/2019 11:42

W jakich sklepach jest niby taka sama cena, Z FAKTURĄ VAT? jakieś krzaki t …W jakich sklepach jest niby taka sama cena, Z FAKTURĄ VAT? jakieś krzaki typu dragonist czy bestcena sprzedają w podobnej (wyższej) bez faktury VAT. Takze dla przedsiębiorcy super oferta


Przedsiębiorcy to może z 5% społeczeństwa, zdecydowana większość ma wyjebane na jakieś faktury VAT, ważne żeby była europejska dystrybucja dla gwarancji producenta na 2 lata
przedsiębiorcy czytaj korposzczury branży IT zatrudnieni na kontraktach. (sam nim jestem)
cameltoe29/11/2019 11:46

Przedsiębiorcy to może z 5% społeczeństwa, zdecydowana większość ma wyjeba … Przedsiębiorcy to może z 5% społeczeństwa, zdecydowana większość ma wyjebane na jakieś faktury VAT, ważne żeby była europejska dystrybucja dla gwarancji producenta na 2 lata

Nawet jeśli, to wolę zostawić ten VAT w Polsce, niż za te same pieniądze dać zarobić jakiemuś kombinatorowi w UK czy gdziekolwiek mieści się piwnica w której siedzibę maja inne sklepy z tą samą ceną.
W x-komie ten telefon tylko w kolorze bursztynowym jest za 1899zł
efthimos29/11/2019 12:15

W x-komie ten telefon tylko w kolorze bursztynowym jest za 1899zł


Bez wersji pro, to sporo zmienia
A no rzeczywiście jest bez pro...zwracam honor i idę się przewietrzyć bo od tych wszystkich czarno piątkowych promocji w głowie się człowiekowi kręci...
Bartek.Florczak29/11/2019 11:53

Nawet jeśli, to wolę zostawić ten VAT w Polsce, niż za te same pieniądze da …Nawet jeśli, to wolę zostawić ten VAT w Polsce, niż za te same pieniądze dać zarobić jakiemuś kombinatorowi w UK czy gdziekolwiek mieści się piwnica w której siedzibę maja inne sklepy z tą samą ceną.


A ja mam w dupie polski rząd, który tak samo ma obywateli w dupie. Im mniej im zostawiam tym lepiej, wolę żeby jakiś cywilizowany kraj szanujący swoich obywateli zarobił na mnie niż banda cwaniakow cebulakow z sejmu polskiego.

Zmienię zdanie jak rządzić będzie grupa, która swoich obywateli nie będzie uwazac za debili.
Edytowane przez: "cameltoe" lis 29. 2019
cameltoe29/11/2019 12:26

A ja mam w dupie polski rząd, który tak samo ma obywateli w dupie. Im m …A ja mam w dupie polski rząd, który tak samo ma obywateli w dupie. Im mniej im zostawiam tym lepiej, wolę żeby jakiś cywilizowany kraj szanujący swoich obywateli zarobił na mnie niż banda cwaniakow cebulakow z sejmu polskiego.Zmienię zdanie jak rządzić będzie grupa, która swoich obywateli nie będzie uwazac za debili.


Haha, zaplecze elit daje o sobie znać. Jest nadzieja w tym pokoleniu. Piękne świadectwo. Mam nadzieję że już parę lat temu się spakowałeś i świadomie uciekłeś z tego kołchozu do jakiejś krainy miodem płynącej, gdzie niewidzialna ręką rządu opiekuje się Tobą i troszczy się o Twój dobrobyt za Ciebie.
Można jeszcze urwać 50zl za zapis do newslettera
Bartek.Florczak29/11/2019 12:59

Haha, zaplecze elit daje o sobie znać. Jest nadzieja w tym pokoleniu. …Haha, zaplecze elit daje o sobie znać. Jest nadzieja w tym pokoleniu. Piękne świadectwo. Mam nadzieję że już parę lat temu się spakowałeś i świadomie uciekłeś z tego kołchozu do jakiejś krainy miodem płynącej, gdzie niewidzialna ręką rządu opiekuje się Tobą i troszczy się o Twój dobrobyt za Ciebie.


Sam się o siebie zatroszcze jeśli państwo i biurokracja nie będzie mi w tym przeszkadzać, okradac w zbyt wysokich przymusowych podatkach i traktować jak debila wciskając swoją propagandę metodami inżynierii społecznej.
Przeglądając allegro widzę ten sam telefon za 2350zł od firmy z dobrymi opiniami, fakturą VAT i gwarancją producenta. Na peperze pojawiają się często różne promocje na ten telefon około 2600-2700, a na allegro cały czas cena 2350... Czy przedstawiona promka faktycznie jest okazją?
wiekonek29/11/2019 12:13

Przeglądając allegro widzę ten sam telefon za 2350zł od firmy z dobrymi opi …Przeglądając allegro widzę ten sam telefon za 2350zł od firmy z dobrymi opiniami, fakturą VAT i gwarancją producenta. Na peperze pojawiają się często różne promocje na ten telefon około 2600-2700, a na allegro cały czas cena 2350... Czy przedstawiona promka faktycznie jest okazją?


Nie jest, sam kupiłem swój własny na allegro, tam jest bardzo duża konkurencja co za tym idzie niskie ceny. Tylko trzeba mieć pewność że telefon jest z Europejskiej dystrybucji żeby była gwarancja na kraje Eu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst