Niestety, ta okazja już wygasła
Huawei P30 Pro 6/128GB Aurora
-182° Zakończono

Huawei P30 Pro 6/128GB Aurora

2.499zł2.599zł-4% Darmowa dostawa Darmowax-kom Okazje
18
cze 1.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Huawei P30 Pro 6/128GB Aurora niebieski

Cena telefonu nie jest co prawda najniższa w historii, ale jest najniższa aktualnie spośród sklepów godnych polecenia.
Nie porównuję cen np. do allegrolokalnie.pl, olx.pl, czy firm "krzak" / lombardów.

RAM: 6GB
Pamięć wbudowana: 128GB

Telefon ten posiada jeszcze aplikacje od Google w tym Google Sklep Play
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
18 Komentarzy
4494982-gBz6T.jpg
Ta promocja jest już dodana w zbiorczej pepper.pl/pro…466
Nie będziemy teraz chyba zkładać na każdy produkt z tej promocji nowego tematu.
Szkoda ,że bez rat 0 % Za mniej można mieć też nowe na gwarancji z 0% ratami allegro ;p
Edytowane przez: "voodoo69" cze 1.
voodoo6901/06/2020 21:32

Szkoda ,że bez rat 0 % Za mniej można mieć też nowe na gwarancji z 0% …Szkoda ,że bez rat 0 % Za mniej można mieć też nowe na gwarancji z 0% ratami allegro ;p


Gdzie?
Szkoda, że wersja 6 a nie 8GB. Trzeba jeszcze poczekać, bo Euro leci w dół
voodoo6901/06/2020 21:32

Szkoda ,że bez rat 0 % Za mniej można mieć też nowe na gwarancji z 0% …Szkoda ,że bez rat 0 % Za mniej można mieć też nowe na gwarancji z 0% ratami allegro ;p


Szkoda, że bez faktury vat, albo z "gwarancją" u sprzedawcy, albo z mikro ryskami.
Wpisując się w pięknie rozwijający się trend #szkoda
Szkoda że to nie Huawei P30 Pro New Edition
roso01/06/2020 21:46

Szkoda, że bez faktury vat, albo z "gwarancją" u sprzedawcy, albo z mikro r …Szkoda, że bez faktury vat, albo z "gwarancją" u sprzedawcy, albo z mikro ryskami.


Tej aukcji nie czytałem. Jednak dużo jest taki ,że nowe zamknięte z folią zestawy.Zero macanych itp. I Z pełną gwarancją producenta papierami. A nawet z gwarancją i sklepową i producenta .Nawet z parogonem z wbitym imei.

A co do Vatu. To nie każdy bierze na firmę ,żeby przycebulić ;p.
Edytowane przez: "voodoo69" cze 1.
roso01/06/2020 21:46

Szkoda, że bez faktury vat, albo z "gwarancją" u sprzedawcy, albo z mikro r …Szkoda, że bez faktury vat, albo z "gwarancją" u sprzedawcy, albo z mikro ryskami.


Nie mikro rybkami, ale powystawowy.
voodoo6901/06/2020 21:48

Tej aukcji nie czytałem. Jednak dużo jest taki ,że nowe zamknięte z folią z …Tej aukcji nie czytałem. Jednak dużo jest taki ,że nowe zamknięte z folią zestawy.Zero macanych itp. I Z pełną gwarancją producenta papierami. A nawet z gwarancją i sklepową i producenta .Nawet z parogonem z wbitym imei.A co do Vatu. To nie każdy bierze na firmę ,żeby przycebulić ;p.


A to nowość - wzięcie faktury to cebulowanie?
Jest tak naprawdę jeden - tańszy o 100 zł z fv, ale na pewno nie od autoryzowanego dystrybutora, szkoda ryzyka.
roso01/06/2020 22:09

A to nowość - wzięcie faktury to cebulowanie?Jest tak naprawdę jeden - tań …A to nowość - wzięcie faktury to cebulowanie?Jest tak naprawdę jeden - tańszy o 100 zł z fv, ale na pewno nie od autoryzowanego dystrybutora, szkoda ryzyka.

Nie śledziłem każdej z tych ofert.Może jakieś są z dziwnych źródeł. Jednak są też takie z dystrybucji ABC Data lub innej ale napisany na pewno dystrybutor a nie lokalizacja Hong Kong
A co zmienia niby faktura dla zwykłego użytkownika a nie firmy ? Tam gdzie widziałem bezproblemowo faktury wystawiali z tym ,że chyba hurtowa raz na miesiąc, więc każdego miesiąca po piętnastym wysyłali zaległe faktury . Z danego miesiąca.
Najlepiej i tak płacić kartą ,wtedy żaden paragon nie groźny ,że zniknie wyblaknie
A prawdziwi producenci ,którzy są pro kliency i tak przyjmują na IMEI I pierwsze logowanie w sieci smartfona a nie paragon
Jak to robi Huawei nie wiem nie korzystam z ich produktów
Edytowane przez: "voodoo69" cze 1.
voodoo6901/06/2020 22:19

Nie śledziłem każdej z tych ofert.Może jakieś są z dziwnych źródeł. Jedna …Nie śledziłem każdej z tych ofert.Może jakieś są z dziwnych źródeł. Jednak są też takie z dystrybucji ABC Data lub innej ale napisany na pewno dystrybutor a nie lokalizacja Hong Kong A co zmienia niby faktura dla zwykłego użytkownika a nie firmy ? Tam gdzie widziałem bezproblemowo faktury wystawiali z tym ,że chyba hurtowa raz na miesiąc, więc każdego miesiąca po piętnastym wysyłali zaległe faktury . Z danego miesiąca.Najlepiej i tak płacić kartą ,wtedy żaden paragon nie groźny ,że zniknie wyblaknie A prawdziwi producenci ,którzy są pro kliency i tak przyjmują na IMEI I pierwsze logowanie w sieci smartfona a nie paragon Jak to robi Huawei nie wiem nie korzystam z ich produktów


Huawei wymaga dowodu zakupu paragonu lub faktury VAT 23%. I tu uwaga (i to logiczna) faktury VAT 0% tzw faktura marża nie przyjmują
Aktualnie nie ma lepszej ceny w normalnym sklepie. A czy będzie kiedykolwiek jeszcze poziom cenowy z kwietnia w okolicach 2300?
Edytowane przez: "damian.wojtowicz" cze 2.
Cena tego telefonu stoi jak cygan w kolejce po zasiłek...
A jakaś promocja na mate 20 pro z polskiej dystrybucji? Czy z nowych to zostały odświeżone na allegro?
Mam pewien dylemat, otóż poluje na ten telefon od bardzo dawna, myślę już o zakupie na allegro. Znalazłam w miarę dobrą ofertę ofertę w opisie jest to wersja 8/128GB. W Polsce w sprzedaży są tylko wersje 6/128 oraz 8/256 . Kraj wysyłki to Hong Kong. Jak w takim przypadku wygląda ewentualną reklamacja, gwarancja?
Nigdy nie zamawiałam sprzętu na allegro a jednak ponad 2 tys to sporo kasy więc zależy mi na gwarancji.
Też miałem taki dylemat i dołożyłem te dwie stówki i kupiłem w tej promocji. Jak sam zauważyłeś, to jednak ponad 2 tys.
Paruwa199105/06/2020 05:04

Mam pewien dylemat, otóż poluje na ten telefon od bardzo dawna, myślę już …Mam pewien dylemat, otóż poluje na ten telefon od bardzo dawna, myślę już o zakupie na allegro. Znalazłam w miarę dobrą ofertę ofertę w opisie jest to wersja 8/128GB. W Polsce w sprzedaży są tylko wersje 6/128 oraz 8/256 . Kraj wysyłki to Hong Kong. Jak w takim przypadku wygląda ewentualną reklamacja, gwarancja?Nigdy nie zamawiałam sprzętu na allegro a jednak ponad 2 tys to sporo kasy więc zależy mi na gwarancji.


Jeżeli to jest totalny chińczyk to gwarancja producenta z oryginalnym dowodem zakupu w kraju w którym była dystrybucja. Znając życie to reklamacja Hongkong. Jeśli różnica w cenie nie wynosi 50% ceny to warto dołożyć do dystrybucji PL.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst