HUAWEI MATE 9 DUAL SIM
197°Zakończono

HUAWEI MATE 9 DUAL SIM

1.664,95zł2.159zł-23%IBood Okazje
17
kwi 7. 2018
HUAWEI MATE 9 DUAL SIM - Patrząc na recenzje bardzo dobry telefon.Porządny aparat, nie najlepszy na rynku, ale taki który zadowoli większość użytkowników, dodatkowo na plus mocna bateria ( jak na obecne standardy)

Sam osobiście, jednak nie skorzystam z powodu tego, że nie mam przekonania do marki. Spowodowane jest to tym co działo się z Huawei P9 Lite, czy 8 Lite. (Telefony po czasie się wyginały, producent i serwis odrzucali reklamacje)

Wrzucam jednak, ponieważ cena bardzo dobra
Aktualizacje społecznościowe
Nie wyginaj rzeczywistości od premiery jedziemy w pracy na P9 Lite i po prawie dwóch latach pierwszy raz czytam takie herezje. P8 Lite też nie miał tych wyimaginowanych problemów i był nad wyraz solidnie skrojoną słuchawką. Jedyny mankament jaki kojarzę do logotyp huawei bo w tym miejscu zawsze P9 Lite łapał bąbla ponieważ było tam fabryczne załamanie płaszczyzny ekranu. Problem bardziej estetyczny niż praktyczny ale i tak pojawiły się z tego względu specjalne hybrydowe szkła, niwelujące kłopot z przyleganiem w tych słuchawkach.

W tylnej kieszeni spodni to pękały S3 od Samsunga więc nie siej fermentu o słuchawkach, których nigdy nie użytkowałeś
IBood OkazjeIBood okazja

Grupy

17 Komentarzy
Dobra cena. Mam P9 od 2 lat. To jedyny Android, w którym nie potrzeba regularnych resetów ustawień. Ten algorytm, który dba o płynność systemu, naprawdę działa, Huawei nie kłamało.

Aha, żeby nie było, uważam się za power usera, różne aplikacje, gry, launchery, cuda wianki, instaluję, kasuję, testuję, wszystko działa idealnie.
Ja mam mate 9 od dokładnie roku i jestem mega zadowolony. To chyba pierwszy telefon z którego jestem rzeczywiście tak zadowolony a różnych firm już miałem. Ładuję co 2 dni a korzystam ze wszystkiego. Rozmowy, smsy, disa (Messenger i Whatsapp), pepper kilka razy dziennie i dużo innych programów. Jedyne co na nim nie robię to nie gram. Dane komórkowe i wifi oraz Bluetooth chodzą cały czas. Jak ktoś się zastanawia to brać
dmnkkwi 7. 2018

Dobra cena. Mam P9 od 2 lat. To jedyny Android, w którym nie potrzeba …Dobra cena. Mam P9 od 2 lat. To jedyny Android, w którym nie potrzeba regularnych resetów ustawień. Ten algorytm, który dba o płynność systemu, naprawdę działa, Huawei nie kłamało.Aha, żeby nie było, uważam się za power usera, różne aplikacje, gry, launchery, cuda wianki, instaluję, kasuję, testuję, wszystko działa idealnie.


Nie ubija apek ;)?
joniukwi 7. 2018

Ja mam mate 9 od dokładnie roku i jestem mega zadowolony. To chyba …Ja mam mate 9 od dokładnie roku i jestem mega zadowolony. To chyba pierwszy telefon z którego jestem rzeczywiście tak zadowolony a różnych firm już miałem. Ładuję co 2 dni a korzystam ze wszystkiego. Rozmowy, smsy, disa (Messenger i Whatsapp), pepper kilka razy dziennie i dużo innych programów. Jedyne co na nim nie robię to nie gram. Dane komórkowe i wifi oraz Bluetooth chodzą cały czas. Jak ktoś się zastanawia to brać


Też mam i uważam dokładnie tak samo - super fonik
Mialem P9 od premiery. Super telefon. Koledzy wyżej juz wiekszosc zalet wymienili. Od siebie dodan, ze Huawei ma najlepsze na rynku skanery linii papilarnych. Teraz P9 użytkuje zona, a corka dostała na Wielkanoc Honora 8 (brat blizniak P9). Ja tez z czystym sumieniem mogę tego producenta polecic. Chcialem w tym roku Galaxy S7 egde wymienic na P20, ale brak micro sd i minijacka zdyskwalifikował ten telefon. Może jesienia seria mate naprawi te braki.
Ma ktoś może niepotrzebny kod na darmową wysyłkę? Byłbym bardzo wdzięczny
Jak u Was z robieniem zdjęć. U mnie przy zbliżeniu trochę kiepsko. Używacie może jakiejś aplikacji do robienia zdjęć ?
Osobiście nabyłem mate 10 pro i jest równiez bardzo zadowolony.

Jeżeli poprzedni model jest również tak udany to szczerze polecam.
Tylko trzeba brać pod uwagę, że z gwarancją w przypadku tego przedsiębiorstwa bywa ,,różnie". Sprawami zajmuje się głownie serwis CSS Piaseczno - patrz opinie innych Internautów.

Odnośnie tego co opisywałem supporthuawei.pl/top…ik/
A nie lepiej Samsunga S8 albo Xiaomi MI MIX 2?
djpimpekkwi 7. 2018

A nie lepiej Samsunga S8 albo Xiaomi MI MIX 2?nie
djpimpekkwi 7. 2018

A nie lepiej Samsunga S8 albo Xiaomi MI MIX 2?


W życiu nie kupię telefonu od Samsunga, miałem już kilka i to jednak nie to
dmnkkwi 7. 2018

Dobra cena. Mam P9 od 2 lat. To jedyny Android, w którym nie potrzeba …Dobra cena. Mam P9 od 2 lat. To jedyny Android, w którym nie potrzeba regularnych resetów ustawień. Ten algorytm, który dba o płynność systemu, naprawdę działa, Huawei nie kłamało.Aha, żeby nie było, uważam się za power usera, różne aplikacje, gry, launchery, cuda wianki, instaluję, kasuję, testuję, wszystko działa idealnie.


I on ma miazga dzwięk, co w słuchawce jest dla mnie prio. Honor niestety jest w tym względzie dwie ligi w dół. To co piszesz o systemie i nakładce, od razu wiadomo że realny użytkownik.
Edytowane przez: "bomber" kwi 8. 2018
,,Nie wyginaj rzeczywistości od premiery jedziemy w pracy na P9 Lite i po prawie dwóch latach pierwszy raz czytam takie herezje. P8 Lite też nie miał tych wyimaginowanych problemów i był nad wyraz solidnie skrojoną słuchawką. Jedyny mankament jaki kojarzę do logotyp huawei bo w tym miejscu zawsze P9 Lite łapał bąbla ponieważ było tam fabryczne załamanie płaszczyzny ekranu. Problem bardziej estetyczny niż praktyczny ale i tak pojawiły się z tego względu specjalne hybrydowe szkła, niwelujące kłopot z przyleganiem w tych słuchawkach.

W tylnej kieszeni spodni to pękały S3 od Samsunga więc nie siej fermentu o słuchawkach, których nigdy nie użytkowałeś ''
bomberkwi 8.

I on ma miazga dzwięk, co w słuchawce jest dla mnie prio. Honor niestety j …I on ma miazga dzwięk, co w słuchawce jest dla mnie prio. Honor niestety jest w tym względzie dwie ligi w dół. To co piszesz o systemie i nakładce, od razu wiadomo że realny użytkownik.

Po pierwsze Korzystałem ( P9 LITE), po drugie skoro wielu użytkowników miało ten problem, można domniemać iż mógł posiadać wadę fabryczną. W Twojej wypowiedzi nie wyjaśniono, czy była to wersja 2017 czy wcześniejsza. S3 miałem i jakoś nie pękała.


Łapanie bąbla o którym wspominasz reguluje kodeks cywilny. Dlaczego? Mianowicie wada fizyczna polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową. Produkt ten nie ma właściwości, które rzecz tego rodzaju powinna mieć ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności. Więc tutaj mamy prawo do zwrotu wartości telefonu
Edytowane przez: "bjerne1" kwi 8. 2018
bjerne1kwi 8. 2018

.Łapanie bąbla o którym wspominasz reguluje kodeks cywilny. Dlaczego? Mi ….Łapanie bąbla o którym wspominasz reguluje kodeks cywilny. Dlaczego? Mianowicie wada fizyczna polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową. Produkt ten nie ma właściwości, które rzecz tego rodzaju powinna mieć ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności. Więc tutaj mamy prawo do zwrotu wartości telefonu


Kolejne infantylne bzdety Te zakrzywienia to cecha produktu, a nie wada. Producent nigdzie nie deklarował parametrów z którymi byłoby to niezgodne. Gratuluję dedukcji na poziomie czternastolatka
bomberkwi 8.

Kolejne infantylne bzdety Te zakrzywienia to cecha produktu, a nie …Kolejne infantylne bzdety Te zakrzywienia to cecha produktu, a nie wada. Producent nigdzie nie deklarował parametrów z którymi byłoby to niezgodne. Gratuluję dedukcji na poziomie czternastolatka


Ty widzę, prawa ogóle nie znasz, nie masz o tym pojęcia. Interpretacja tekstów prawnych u Ciebie to poziom 0. Poczytaj komentarze do artykułu który przedstawiłem, może go wtedy zrozumiesz
Jak u Was z robieniem zdjęć. U mnie przy zbliżeniu trochę kiepsko. Używacie może jakiejś aplikacji do robienia zdjęć ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst