Niestety, ta okazja już wygasła
Huawei Band 3 Pro - opaska z GPS
186° Zakończono

Huawei Band 3 Pro - opaska z GPS

155zł250zł-38%AliExpress Okazje
Edytor14
lip 15. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wodoodporna opaska z modułem GPS Huawei Band 3 Pro za $40.10 (+$0,56 przesyłka)!

Obok standardowych dla opasek funkcji Huawei Band Pro 3 wyróżnia się wbudowanym modułem GPS, który pozwala mierzyć aktywność bez asysty telefonu. Ponadto dzięki wodoodporności i zestawowi czujników Band Pro doskonale sprawdza się jako monitor pływania. Opaska zbiera dane zarówno w dzień jak i w nocy korzystając z algorytmu TruSeen 3.0. P

youtube.com/wat…Dus


Korzystając z kodu SMART2 możemy obniżyć cenę o $2

172826-Jg9VG.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

14 Komentarzy
Konkurencja dla Mibanda 4
KamiluszeK15/07/2019 09:35

Konkurencja dla Mibanda 4


ma swój GPS, więc raczej nie da się porównać
Kwestia zywotnosci baterii. Wole biegac z runtastic w telefonie niz jakims dziwnym programem.
pegon15/07/2019 09:43

Kwestia zywotnosci baterii. Wole biegac z runtastic w telefonie niz …Kwestia zywotnosci baterii. Wole biegac z runtastic w telefonie niz jakims dziwnym programem.


A inni wolą biegać z lekką opaską, a nie dymać z telefonem poprzypinanym jakimiś dziwnymi pasami, żeby nie przeszkadzał i żeby go nie zgubić...
Większość sklepów na Ali ma taką cenę. Nawet minimalnie niższą..
Opaski od Huawei już dawno temu zdeklasowały te od Xiaomi. Jedynie największą wadą jest jeszcze niedostępność języka polskiego, ale na szczęście starsze modele dostają aktualizacje i mam nadzieję, że ta też niedługo dostanie obsługę języka polskiego.
2566953-UtZoP.jpg
Cebulion15/07/2019 10:02

Opaski od Huawei już dawno temu zdeklasowały te od Xiaomi. Jedynie n …Opaski od Huawei już dawno temu zdeklasowały te od Xiaomi. Jedynie największą wadą jest jeszcze niedostępność języka polskiego, ale na szczęście starsze modele dostają aktualizacje i mam nadzieję, że ta też niedługo dostanie obsługę języka polskiego.


Honor band 4 dostał z pół roku temu i też rozumie tego że ludzie się jarają mi band 4 jak honor band 4 ma te same funkcje od roku
R_ade_K15/07/2019 09:52

A inni wolą biegać z lekką opaską, a nie dymać z telefonem poprzypinanym ja …A inni wolą biegać z lekką opaską, a nie dymać z telefonem poprzypinanym jakimiś dziwnymi pasami, żeby nie przeszkadzał i żeby go nie zgubić...


Jesli to dla biegacza problem, to zapewniam Cie, że ten biegacz jest na etapie gdzie opaska to za mało i uzywa czegos innego.
pegon15/07/2019 10:40

Jesli to dla biegacza problem, to zapewniam Cie, że ten biegacz jest na …Jesli to dla biegacza problem, to zapewniam Cie, że ten biegacz jest na etapie gdzie opaska to za mało i uzywa czegos innego.


Jeśli biegacz jest jakimś wyczynowcem, to na pewno nie biega z telefonem.
W ogóle trzeba być wielkim fanem swojego telefonu, żeby z nim biegać w czasach opasek i smartwatchy z możliwościami eksportu danych do różnorakich apek.
Rozumiem, okazjonalnie, gdy jest potrzeba bycia pod telefonem, ale nie non stop? No chyba, że lubisz chwalić się online, jaki to biegacz z ciebie, albo lubisz wrzucać foty na insta i inne portale, jaki to fit jesteś.
2567416-9ewB8.jpg
R_ade_K15/07/2019 11:05

Jeśli biegacz jest jakimś wyczynowcem, to na pewno nie biega z telefonem.W …Jeśli biegacz jest jakimś wyczynowcem, to na pewno nie biega z telefonem.W ogóle trzeba być wielkim fanem swojego telefonu, żeby z nim biegać w czasach opasek i smartwatchy z możliwościami eksportu danych do różnorakich apek. Rozumiem, okazjonalnie, gdy jest potrzeba bycia pod telefonem, ale nie non stop? No chyba, że lubisz chwalić się online, jaki to biegacz z ciebie, albo lubisz wrzucać foty na insta i inne portale, jaki to fit jesteś.


Nie. Nie dodaje tego nigdzie. Po prostu ja nie czuje tego telefonu. Nie czuje tez potrzeby korzystania z miliona apek. Ale co kto lubi.
Musze poczytac o tym bandzie. Mi band 4 mi w zupelnosci na codzien wystarcza.
Żadna okazja, aktualnie na Ali są oferty bez promocji a kilka złotych tańsze.
Edytowane przez: "dariusz.kalinowski" lip 15. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst