Niestety, ta okazja wygasła 6 października 2020.
1145°
Opublikowano 21 września 2019

HP Out of warranty voucher Program

Darmowa dostawa
Awatar użytkownika 2old2slow
Opublikowane przez
2old2slow
Dołączył w 2017
30
150

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej HP

Znajdź więcej okazji HP

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Cashback do 650 zł
HP Out of warranty voucher Program
Obliczenie kwoty zwrotu:
Monitor HP
120 PLN rabatu od ceny zakupu*
Komputer biurkowy HP
200 PLN rabatu od ceny zakupu* do 1999 PLN
400 PLN rabatu od ceny zakupu* od 2000 do 2999 PLN
650 PLN rabatu od ceny zakupu* powyżej 3000 PLN
Notebooki HP
200 PLN rabatu od ceny zakupu* do 2499 PLN
400 PLN rabatu od ceny zakupu* od 2500 do 3999 PLN
650 PLN rabatu od ceny zakupu* powyżej 4000 PLN
REGULAMIN

STARA OKAZJA: pepper.pl/promocje/hp-out-of-warranty-voucher-program-58067

Aby skorzystać z promocji należy posiadać sprzęt HP danego typu który nie podlega już gwarancji - bezpłatnej naprawie. Należy posiadać nr seryjny może być też wymagane zdjęcie tabliczki znamionowej (w przypadku weryfikacji).

Należy zadzwonić na infolinię serwisu HP lub wysłać wiadomość przez profil na Facebooku facebook.com/firma.HP.Polska/ należy powiedzieć że chce się skorzystać z programu i kupić nowy sprzęt oraz poinformować że posiada się stary sprzęt HP, podać nr seryjny. Na maila otrzymamy kod. Który realizujemy po dokonaniu zakupu przez formularz. Kod należy otrzymać na maila przed zakupem. Od czasu wygenerowania kodu mamy do 60 dni na zakup. Po zakupie mamy do 30 dni na wypełnienie formularza zwrotu (wpisanie kodu vouchera).
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika sha4ky
Program obowiązuje też na drukarki HP, po kontakcie z HP otrzymujemy voucher uprawniający do zwrotu 20% ceny nowej drukarki - maksymalnie 200 zł

1322 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Daniel_DabrowskiQu9
  Należy zadzwonić na infolinię serwisu HP powiedzieć że chce się skorzystać z programu i kupić nowy sprzęt oraz poinformować że posiada się stary sprzęt HP, podać nr seryjny. Na maila otrzymamy kod. Który realizujemy po dokonaniu zakupu przez formularz. Kod należy otrzymać na maila przed zakupem. Od czasu wygenerowania kodu mamy do 60 dni na zakup. Po zakupie mamy do 30 dni na wypełnienie formularza zwrotu (wpisanie kodu vouchera).


  h41201.www4.hp.com/WMC…950
 2. Awatar użytkownika Pietr
  ichris23/05/2022 22:48

  Jak korzystałem 3 lata temu to mogę skorzystać drugi raz?


  Jak masz laptopa, na którego nie był brany voucher to tak.
 3. Awatar użytkownika jerzys
  Zaczęło się kombinowanie z numerami z OLX, Allegro przez osoby, które wysyłały po kilka, kilkanaście znalezionych numerów, po czym inne osoby robiły to samo z tymi samymi numerami, bo też odczytanymi z tych samych źródeł to wprowadzili nowe wytyczne. Nie neguję oczywiście samego sposobu pozyskania numeru, ale trzeba to było robić z głową, a nie na pałę z podawaniem numerów do skutku. No i wcale mnie to nie dziwi, znowu na zachodzie przekonali się jak to Polacy kombinują. Podobnie już było z Lidlem i zwrotami z opakowań albo z Canonem i chyba Nikonem też i ich cashbackami za zakup aparatu. Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale tylko w Polsce jest wymóg wycinania numeru seryjnego i uszkadzanie opakowania, bo były nadużycia z cykaniem fotek z pudełek. W Niemczech przykładowo tego nie ma, wiem bo korzystałem, wysyłałem tylko fotkę z pudełka. Coś mi się wydaje, że kolejny fajny program ze zwrotem się skończy.
 4. Awatar użytkownika izibzi
  JimmyD21/09/2019 16:54

  Czy dobrze rozumiem, że jeżeli mamy sprzęt HP, to dostaniemy zwrot za za …Czy dobrze rozumiem, że jeżeli mamy sprzęt HP, to dostaniemy zwrot za zakup nowego sprzętu HP? Czytałem opis okazji 3 razy i ciągle nie do końca łapię.Może ktoś ma link do regulaminu, bo ten w okazji kieruje mnie na jakąś francuską stronę HP...


  Jak wpiszesz "hp out of warranty regulamin" to wyskakuje w Google. Poszukajcie starej okazji, tam ładnie bylo wszystko wyjaśnione. Ważne, by najpierw zadzwonić na infolinię i dostać maila, dopiero pozniej kupic. Z tego co sie orientuje, to musi byc laptop za laptowa, nie przechodza serie biznesowe. Trzeba miec tez zdjecie tabliczki znamionowej. Wszystko bardzo sprawnie, szybki zwrot.
 5. Awatar użytkownika GhaveN_
  Chcąc uzyskać voucher na zakup nowego sprzętu, zadzwoniłem na linię HP. Otrzymałem informacje, iż ze względu na nadużycia, aby aktualnie otrzymać voucher na zakup nowego sprzętu, to sprzęt pogwarancyjny musi być uszkodzony. Czy ktoś z Was miał identyczną sytuacje? Regulamin nie został zmieniony, nie ma w nim wzmianki o konieczności uszkodzenia sprzętu, a wyłącznie końcu jego gwarancji.
 6. Awatar użytkownika PepperXD
  nr to 225666000

  Kupowalem Paviliona za 3499 (obniżka w X-KOM z 4199) i dostałem od HP e-mail z informacją, że przeleją mi 650 zł.
 7. Awatar użytkownika Hajzer_koks
  Update
  3670970-5Fixy.jpg
 8. Awatar użytkownika Mikolaj4569
  tomasz.porzuczek07/04/2020 21:21

  Ktoś ma na sprzedaż nr seryjny lapka Hp?


  Weź z allegro albo olx aukcji nie płać nikomu za numer seryjny to już jaja są
 9. Awatar użytkownika piotr.96
  SOFT25/09/2019 09:03

  Czy ktoś zna numer telefonu aby zgłosić się do tego programu.Numer podany w …Czy ktoś zna numer telefonu aby zgłosić się do tego programu.Numer podany w FB nie działa ( 22 565 77 00).


  22-583-43-73
  Połacz się z działem technicznym
  (Edytowano)
 10. Awatar użytkownika ichris
  Ronczka9414/11/2019 15:25

  Serce boli, gdy muszę pozbyc się tych pieniedzy, tym bardziej, że o tym za …Serce boli, gdy muszę pozbyc się tych pieniedzy, tym bardziej, że o tym zapomniałem


  Chciałbym zobaczyć minę supportu HP:
  - Halo, tu HP. W czym mogę pomóc?
  - Dzień dobry, chciałbym przelać cebuliony na konto HP.
  -
  - Cebula, cebulą ale zasady muszą być
  -
  - Wie Pan/Pani, ja to czerpię satysfakcję z cebuli ale tylko z legalnej plantacji
  - <zgon>
  - Oddałem kupionego lapka i zgodnie z regulaminem...
  - Pip, pip, pip, pip..
 11. Awatar użytkownika mateusz.nowaklzo
  Usunięty27183126/12/2019 20:09

  Ja żeby się nie wkurzać zamówiłam laptop bardziej wiarygodnej firmy. Troc …Ja żeby się nie wkurzać zamówiłam laptop bardziej wiarygodnej firmy. Trochę drożej, ale z tym voucherem nic nie wiadomo. Na stronie oficjalnej informacji nie ma, jedyny dowód to ten regulamin z 2016. W każdej chwili mogą przestać uznawać albo zmienić zasady. Czytałam gdzieś historię klienta, który zgłosił laptopa, a dostał voucher na drukarkę.W każdym razie ponad tydzień czekałam na odpowiedź z centrali, bo HP Polska boi się nawet ujawnić adres email! - zero kontaktu. Koledzy chyba mieli rację, żeby unikać HP. Dobrze, że dają przedsmak tego, co czeka klienta w razie problemów ze sprzętem, jest czas, żeby 10 razy się zastanowić przed popełnieniem błędu.


  Nie wiem po co siejesz zamęt i piszesz nieprawdziwe informacje.

  Vouchery normalnie działają, ja już dostałem zwrot drugiego. Proces jest szybki i przyjazny.

  Infolinia w godzinach swojej pracy jest zawsze pomocna i nigdy nie było sytuacji uchylenia się od odpowiedzi.
 12. Awatar użytkownika _ogryzek_
  Vexilium14/01/2020 20:10

  Laptop za kwotę 2499 zł wciąż podlega cashbackowi 400 zł, czy wszystko wróc …Laptop za kwotę 2499 zł wciąż podlega cashbackowi 400 zł, czy wszystko wróciło do normy i trzeba będzie błagać sklep o podniesienie ceny na fakturze o 1 zł?


  Poniżej 2500 jest 200. A błagać nie trzeba. Przy odbiorze w pewnym sklepie zaczynającym się na X zapytałem się czy jest możliwy jakiś rabat - odpowiedź - NIE, a czy możecie drożej sprzedać - Zawsze. Także ja kupiłem za 2500 i łapie się na 400 zwrotu
 13. Awatar użytkownika Skala_cebula
  Nie każdy bohater nosi pelerynę.
 14. Awatar użytkownika Skala_cebula
  Skala_cebula21/02/2020 09:50

  Dostałem maila od HP. Tydzień po wypełnieniu wniosku że pomyślnie zweryfiko …Dostałem maila od HP. Tydzień po wypełnieniu wniosku że pomyślnie zweryfikowali mój wniosek i zlecili przelew na 650:) laptop za 3495. Jeszcze bony od media markt na 300zl


  Potwierdzam. Przelew na 650zl dostałem przy zakupie za 3495zl
 15. Awatar użytkownika Berry_Woolridge
  Dlaczego trzeba najpierw zdobyć kod, a potem zrobić zakup?
 16. Awatar użytkownika pandaci
  Izamalutka3819/04/2020 09:12

  Przejdzie zglaszając do promocji starego ProBooka ? Ktoś miał takiego i mu …Przejdzie zglaszając do promocji starego ProBooka ? Ktoś miał takiego i mu przeszło ?


  Niestety nie. Żadne biznesowe wersje nie działają.
 17. Awatar użytkownika izibzi
  chch23/04/2020 09:24

  Jakie sklepy są autoryzowanym sprzedawcą HP, jest jakaś lista?


  Na pewno x-kom, sprawdzone.
 18. Awatar użytkownika Dariusz_C.
  Ile razy można to wałkować:
  - gdzie trzeba kupić?
  - czy można kupić używany?
  - ile dostanę zwrotu?
  - skąd wziąć nr seryjny?
  - czy stary sprzęt może być niesprawny?
  Ciągle te same pytania. Ludzie ogarnijcie się. Wystarczy przeczytać regulamin programu, który został zamieszczony w jednym z pierwszych postów.
 19. Awatar użytkownika 2old2slow
  Autor
  jerzys04/05/2020 23:04

  Zaczęło się kombinowanie z numerami z OLX, Allegro przez osoby, które wys …Zaczęło się kombinowanie z numerami z OLX, Allegro przez osoby, które wysyłały po kilka, kilkanaście znalezionych numerów, po czym inne osoby robiły to samo z tymi samymi numerami, bo też odczytanymi z tych samych źródeł to wprowadzili nowe wytyczne. Nie neguję oczywiście samego sposobu pozyskania numeru, ale trzeba to było robić z głową, a nie na pałę z podawaniem numerów do skutku. No i wcale mnie to nie dziwi, znowu na zachodzie przekonali się jak to Polacy kombinują. Podobnie już było z Lidlem i zwrotami z opakowań albo z Canonem i chyba Nikonem też i ich cashbackami za zakup aparatu. Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale tylko w Polsce jest wymóg wycinania numeru seryjnego i uszkadzanie opakowania, bo były nadużycia z cykaniem fotek z pudełek. W Niemczech przykładowo tego nie ma, wiem bo korzystałem, wysyłałem tylko fotkę z pudełka. Coś mi się wydaje, że kolejny fajny program ze zwrotem się skończy.


  Janusze cebularze.
  To samo było z Netflixem 30 dni za free i wycofali go z PL.
  Np. paviliony z serii DV9xxx bardzo często miały uszkodzone układy BGA na płycie głównej - objawy: czarny ekran po włączeniu lub nie włącza się lub włącza się ale jest czarny ekran i po chwyli się wyłącza.
Awatar użytkownika