76°
Zakończono
HP Officejet Pro 6830 + tusz 934 XL warto 100zł - całość za 459zł
 HP Officejet Pro 6830  + tusz 934 XL warto 100zł - całość za 459zł

HP Officejet Pro 6830 + tusz 934 XL warto 100zł - całość za 459zł

Bardzo fajna drukarka HP Officejet Pro 6830 w komplecie z tuszem, nie podają jakim ale na zdjęciu jest tusz HP 934 XL warto 100zł - całość za 459zł, sama drukarka w najtańszych sklepach jest za ok. 440zł

12 Komentarzy

Pragnę tylko dodać że pełny zestaw podróbek tuszów kosztuje na allegro 1/3 ceny drukarki, gdzie cena niektórych zestawów do innych drukarek zaczyna się od 5-10 zł.

Autor

sebqMaj 15.

Pragnę tylko dodać że pełny zestaw podróbek tuszów kosztuje na allegro 1/3 ceny drukarki, gdzie cena niektórych zestawów do innych drukarek zaczyna się od 5-10 zł.Zależy co kto potrzebuje, jak chce się drukować ogromne ilości stron jak najtaniej i nieważne z jaką jakością to ok, można kupic za 5 zł (a właśnie za te 5zł to ile stron wydrukujesz? ) ale jak komuś zależy na jakości to ta drukarka nie jest zła, oryginalne tusze są dość wydajne ja jakość nieporównywalna, miałem kilka podróbek tuszy nawet renomowanych "producentów" i czarny był w miarę przyzwoity, ale kolor tragedia, rozpływał się, mieszanie barw to jakby ktoś malował akwarelkami, rozpływał się, a papier był dobry, na tym samym papierze tusz HP dawał bardzo ładne kolory i przejścia tonalne.

No popatrz, ja w Epsonie stosuję zamienniki kosztujące 29 zł za 6 kolorów (czyli właśnie ok. 5 zł za jeden) i jakość druku w trybie foto jest porównywalna z oryginałami. Kluczową kwestią jest papier i dobór właściwego trybu drukowania, a tusz... pewnie trafia się badziewie, ale są też takie, które nie ustępują oryginałom.

Swoją drogą zastanawiam się, jak to się może opłacać. Kartridż, naklejki, chip, woreczek, porządny kartonik... pośrednicy... jakim cudem ktoś jeszcze na tym zarabia?

FotXMaj 15.

Zależy co kto potrzebuje, jak chce się drukować ogromne ilości stron jak najtaniej i nieważne z jaką jakością to ok, można kupic za 5 zł (a właśnie za te 5zł to ile stron wydrukujesz? ) ale jak komuś zależy na jakości to ta drukarka nie jest zła, oryginalne tusze są dość wydajne ja jakość nieporównywalna, miałem kilka podróbek tuszy nawet renomowanych "producentów" i czarny był w miarę przyzwoity, ale kolor tragedia, rozpływał się, mieszanie barw to jakby ktoś malował akwarelkami, rozpływał się, a papier był dobry, na tym samym papierze tusz HP dawał bardzo ładne kolory i przejścia tonalne.Do drukarki brother kupiłem kiedyś zamienniki dulin po 5zł za sztukę (20 zł komplet), czarny starczył na ok 500 stron, a drukowałem też zdjęcia na papierze foto i plakaty łączone z kilkunastu kartek a4. Jakość druku identyczna jak na oryginalnym tuszu. Ostatnio kupiłem do niej tusze po 1,7 zł za sztukę (niecałe 7zł komplet tuszy). Wydruki na tych tuszach po 1,7 zł identyczne jak na oryginalnych i dulinach.
Żeby nie było, że wymyślam załączam zdjęcie wydrukowane kilka miesięcy temu na papierze foto tymi najtańszymi tuszami. Leżało gdzieś w szafce dlatego takie pogięte, ale to dobrze przynajmniej widać jak się ten tusz zachowuje w trudnych warunkach
58086-fzEq5.jpg

FotXMaj 15.

Zależy co kto potrzebuje, jak chce się drukować ogromne ilości stron jak najtaniej i nieważne z jaką jakością to ok, można kupic za 5 zł (a właśnie za te 5zł to ile stron wydrukujesz? ) ale jak komuś zależy na jakości to ta drukarka nie jest zła, oryginalne tusze są dość wydajne ja jakość nieporównywalna, miałem kilka podróbek tuszy nawet renomowanych "producentów" i czarny był w miarę przyzwoity, ale kolor tragedia, rozpływał się, mieszanie barw to jakby ktoś malował akwarelkami, rozpływał się, a papier był dobry, na tym samym papierze tusz HP dawał bardzo ładne kolory i przejścia tonalne.

​ dla brother kupuje za 1.5/szt i naprawdę ładne i dużo da się wydrukować więc nie opowiadaj głupot.

@danx , @anna666: Mógłbym Was prosić o modele tych brotherów?

karidusz7 min

@danx , @anna666: Mógłbym Was prosić o modele tych brotherów?


DCP-J315W Tego modelu już nie kupisz raczej w sklepie, weszły nowe modele i do nich droższe tusze, bo mają chipy w kartridżu. Jak chcesz te tanie tusze to szukaj brotherów zgodnych z tuszami LC985.

karidusz18 min

@danx , @anna666: Mógłbym Was prosić o modele tych brotherów?

​ mam identyczna co danx. kultowy model, czasem można kupić na allegro

Możecie polecić gdzie kupić sprawdzone zamienniki LC985, najlepiej allegro. Kupiłem kiedyś po 2zł/szt i niestety jakość jest tragiczna, czarny jest szary a kolory wyblakłe.

@droxuZobacz na te. Miałem je kiedyś i dobrze drukowały, jak te oryginalne brothera. Kartridże są lepiej wykonane niż w tych za 2 zeta i więcej tuszu w środku jest. Teraz mam te i też są ok, jak drukują widać na zdjęciu powyżej.

@danx Dzięki, sprawdzę, cena tych drugich rewelacyjna a i przesyłka zaskakująco tania.

Ja testowałem w firmie Brothera DCP-J315W i jakość wydruku jest dobra, ale tylko w trybie HIGH. W niższych trybach jakość jest słaba, a czasami wręcz tragiczna. Porównywałem z wydrukami z atramentówką HP OJ Pro 8000, Epson WF-5110 i laserem Canona. Tryb HIGH jest jednak strasznie wolny i można go stosować najwyżej w domu przy niewielu wydrukach.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst