Niestety, ta okazja już wygasła

Hot Wheels City zestaw CR Megamyjnia Atak Ośmiornicy GTT96 Amazon Prime

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB

Hot Wheels City Color Reveal Megamyjnia Atak Ośmiornicy
Hot Wheels City Color Reveal Megamyjnia Atak Ośmiornicy to rewelacyjny zestaw o długości ok. 1,2 m, który zapewnia niesamowitą zabawę z wodą oraz podwójne emocje dzięki odsłaniającemu wygląd i zmieniającemu kolor samochodzikowi Color Reveal. Samochodzik Color Reveal dołączony do zestawu jest pokryty zieloną farbką, a to dopiero początek przygód. Wystarczy, że dziecko napełni pierwszy zbiornik wodą, zanurzy autko Hot Wheels i porusza nim, aby odkryć wygląd jego karoserii.

Hot Wheels City Color Reveal megamyjnia atak ośmiornicy
Autko zmieniające kolor
Potem można pomknąć samochodzikiem przez zestaw – w tym przez niesamowitą pętlę – aby odprowadzić nadmiar wody i podziwiać niezwykłe detale autka. Przed ostatnim myciem samochodziku, trzeba napełnić głowę ośmiornicy zimną wodą i spryskać samochodzik wodą przez macki, aby odkryć inny kolor. Dziecko może użyć ciepłej wody, aby przywrócić wcześniejszą barwę. Można przejeżdżać samochodzikiem przez myjnię tyle razy, ile się chce, aby podziwiać, jak zmienia kolory w tę i z powrotem!

zestaw hot wheels city myjnia
Wiele fantastycznej zabawy
Dzieci mogą także kontrolować ręcznie dodatkowe funkcje zestawu, takie jak ramiona czyszczące, które przypominają te w prawdziwej myjni samochodowej. Wielbiciele marki Hot Wheels i fani motoryzacji pokochają zabawę zestawem Hot Wheels City Color Reveal Megamyjnia Atak Ośmiornicy ze wspaniałą akcją i transformacją pojazdu. Rodzice za to docenią możliwość złożenia zestawu na pół, co ułatwia przechowywanie. Zestaw łączy się z innymi zestawami Hot Wheels (sprzedawane oddzielnie), umożliwiając budowanie większych miast i nieograniczoną zabawę.

zestaw dodatkowy hot wheels city
Zawartość zestawu
W zestawie znajduje się myjnia z torem, rampą, pętlą i pojemnikami na wodę, samochodzik Hot Wheels Color reveal oraz instrukcja.

mattel GTT96
Dokonaj najlepszego wyboru
Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły zestawu Hot Wheels City Color Reveal Megamyjnia Atak Ośmiornicy GTT96. Poznaj możliwości oraz dowiedz się więcej, oglądając poniższy materiał wideo.


Hot Wheels
Hot Wheels to seria wspaniałych metalowych pojazdów, które spodobają się każdemu chłopcu. Wśród oferowanych modeli można znaleźć klasyczne auta, terenowe, wyścigowe i wiele innych. Zabierz się do roboty i powiększ kolekcję rozgrzanych do czerwoności samochodów Hot Wheels, które nie mają sobie równych pod względem designu, inżynierii i osiągów.

Hot Wheels
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

8 Komentarzy