Hosting Cloud Basic na okres 6 miesięcy za darmo
-45°

Hosting Cloud Basic na okres 6 miesięcy za darmo

ZA DARMO61,50złNazwa Okazje
13
Obowiązuje do 30/09/2020cze 21.
Jeżeli chcielibyście samodzielnie przekonać się, jak to działa w praktyce, nazwa.pl oferuje taką możliwość. Nasi Czytelnicy mogą teraz aktywować usługę Hosting Cloud Basic na okres 6 miesięcy za darmo. Wystarczy tylko przy zamówieniu na stronie nazwa.pl/ wybrać opcję Voucher i wpisać kod rabatowy.

Źródło:
tech.wp.pl/clo…33a

Podałem cenę wyjściową 61,50 zł, ponieważ rok usługi kosztuje 123 zł
Aktualizacje społecznościowe
Nazwa Okazje
13 Komentarzy
Pewnie minusuja spece od hostingu którzy najpierw 10 razy to zmieniali aby w końcu na własnych błędach wybrać ten jeden najlepszy dla siebie - czytaj ma być tanio i wszystko robię samemu. A potem czytasz o tym ile firmy pokroju nazwa i home.pl mają klientów i co się okazuje? Że ludzie potrzebują także prostych usług w których mają panel, 10 przycisków i dziwnie jak coś chcą nawet gdyby trzeba było zapłacić. Mam coanjemniej 10 znajomych którzy mają własne strony internetowe na własnym hostingu polecanym przez tych którzy im robili strony i każdy z nich nie ma bladego pojęcia jak ogarnąć cokolwiek. Promocja jest o tyle lipna że jest 6 miesięcy. Jeśli porównywać oferty to nie tak dawno w home.pl był hosting SSD z SSL za kilkanaście złotych na rok. To już fajna oferta aby wystartować i sprawdzić swój pomysł. Rok to już wystarczająco aby uruchomić i rozkręcić stronę a i zarobić na reklamach na jej utrzymanie. Pomijam prowadzenie biznesu. Nazwa nie ma jeszcze takiego najgorszego panelu i hostingu ale też trzeba pamiętać że bywa awaryjnie. Nie mniej jeśli ktoś nie ma kasy a chce zobaczyć i pobawić się np z Wordpress to jak najbardziej niech sobie rejestruje i działa. I nie że polecam bo to super usług w tylko że w tej chwili kiedy wszyscy przenoszą się do się do sieci ceny mocno skoczyły i taka oferta może być naprawdę dobra.
Edytowane przez: "sebastian.furs" cze 21.
Od nazwa.pl, home.pl, az.pl trzymać się jak najdalej.
sebastian.furs21/06/2020 09:47

Pewnie minusuja spece od hostingu którzy najpierw 10 razy to zmieniali aby …Pewnie minusuja spece od hostingu którzy najpierw 10 razy to zmieniali aby w końcu na własnych błędach wybrać ten jeden najlepszy dla siebie - czytaj ma być tanio i wszystko robię samemu. A potem czytasz o tym ile firmy pokroju nazwa i home.pl mają klientów i co się okazuje? Że ludzie potrzebują także prostych usług w których mają panel, 10 przycisków i dziwnie jak coś chcą nawet gdyby trzeba było zapłacić. Mam coanjemniej 10 znajomych którzy mają własne strony internetowe na własnym hostingu polecanym przez tych którzy im robili strony i każdy z nich nie ma bladego pojęcia jak ogarnąć cokolwiek. Promocja jest o tyle lipna że jest 6 miesięcy. Jeśli porównywać oferty to nie tak dawno w home.pl był hosting SSD z SSL za kilkanaście złotych na rok. To już fajna oferta aby wystartować i sprawdzić swój pomysł. Rok to już wystarczająco aby uruchomić i rozkręcić stronę a i zarobić na reklamach na jej utrzymanie. Pomijam prowadzenie biznesu. Nazwa nie ma jeszcze takiego najgorszego panelu i hostingu ale też trzeba pamiętać że bywa awaryjnie. Nie mniej jeśli ktoś nie ma kasy a chce zobaczyć i pobawić się np z Wordpress to jak najbardziej niech sobie rejestruje i działa. I nie że polecam bo to super usług w tylko że w tej chwili kiedy wszyscy przenoszą się do się do sieci ceny mocno skoczyły i taka oferta może być naprawdę dobra.


No tak, bierzesz sobie prosty hosting z nazwy na Prestashop, stawiasz prosty sklep i nagle się okazuje, że musisz kombinować. Miniatur nie wygenerujesz, bo za małe zasoby. Kopii zapasowej nie zrobisz, bo za małe zasoby. Do ustawienia prostych cronów z tokenami musisz się sporo nakombinować. Po 3 dniach dostajesz ostrzeżenie, że przekroczyłeś liczbę plików na serwerze, chociaż w większości hostingów nie ma o tym mowy, więc znów kombinujesz i wyłączasz cache, więc sklep zwalnia. I można tak jeszcze długo...
Dzięki, skorzystałem. Przyda się serwer z dostępem do SSH i prostej stronki na 6 miesięcy.
Pan.Demonium21/06/2020 11:35

No tak, bierzesz sobie prosty hosting z nazwy na Prestashop, stawiasz …No tak, bierzesz sobie prosty hosting z nazwy na Prestashop, stawiasz prosty sklep i nagle się okazuje, że musisz kombinować. Miniatur nie wygenerujesz, bo za małe zasoby. Kopii zapasowej nie zrobisz, bo za małe zasoby. Do ustawienia prostych cronów z tokenami musisz się sporo nakombinować. Po 3 dniach dostajesz ostrzeżenie, że przekroczyłeś liczbę plików na serwerze, chociaż w większości hostingów nie ma o tym mowy, więc znów kombinujesz i wyłączasz cache, więc sklep zwalnia. I można tak jeszcze długo...


Masz rację. Tylko że to są właśnie uroki hostingu wspoldzielonego poza tym spójrz na ofertę. To jest Basic. Np w ofercie home.pl masz hosting SSD na którym możesz już machnąć 5 wordpressow po 100k uu, presta to ogóle zły przykład. Presta potrafi się na wszystkim wywalić. Jak czytam że ktoś ma problem z presta i ze to niby wina hostingu to mnie szlag trafia.
Edytowane przez: "sebastian.furs" cze 21.
Trzeba wyłączać automatyczne odnawianie subskrybcji by nie pobrało potem kasy? Wyłączasz od razu i masz za darmo 6 miesięcy?
lukasz.kmita21/06/2020 13:36

Trzeba wyłączać automatyczne odnawianie subskrybcji by nie pobrało potem ka …Trzeba wyłączać automatyczne odnawianie subskrybcji by nie pobrało potem kasy? Wyłączasz od razu i masz za darmo 6 miesięcy?Podaje się wyłącznie dane adresowe i adres email, możesz podać dane "od czapy" i mieć 6 miesięcy hostingu za darmo albo po prostu 100gb miejsca online na swoje pliki.
sebastian.furs21/06/2020 13:23

Masz rację. Tylko że to są właśnie uroki hostingu wspoldzielonego poza tym …Masz rację. Tylko że to są właśnie uroki hostingu wspoldzielonego poza tym spójrz na ofertę. To jest Basic. Np w ofercie home.pl masz hosting SSD na którym możesz już machnąć 5 wordpressow po 100k uu, presta to ogóle zły przykład. Presta potrafi się na wszystkim wywalić. Jak czytam że ktoś ma problem z presta i ze to niby wina hostingu to mnie szlag trafia.


Szlag Ciebie trafia, bo to prawda? Ok.

Może i mają inna ofertę, ale na tamtą jest już droższa niż konkurencja.
Benobi21/06/2020 13:43

Podaje się wyłącznie dane adresowe i adres email, możesz podać dane "od cza …Podaje się wyłącznie dane adresowe i adres email, możesz podać dane "od czapy" i mieć 6 miesięcy hostingu za darmo albo po prostu 100gb miejsca online na swoje pliki.


Dzięki za informacje
Pan.Demonium21/06/2020 13:51

Szlag Ciebie trafia, bo to prawda? Ok.Może i mają inna ofertę, ale na ta …Szlag Ciebie trafia, bo to prawda? Ok.Może i mają inna ofertę, ale na tamtą jest już droższa niż konkurencja.


Hahaha. Czytałeś co napisałem? Oresta może się wywalić nawet na hostingu za 1000 zł miesięcznie. Nie tylko parametry bezpieczeństwa są tu ważne co w ogóle konfiguracja prosty a 3/4 nie potrafi jej zainstalować. I nie dziwi mnie to chociaż wszystko moznanszybko ogarnąć
sebastian.furs21/06/2020 20:41

Hahaha. Czytałeś co napisałem? Oresta może się wywalić nawet na hostingu za …Hahaha. Czytałeś co napisałem? Oresta może się wywalić nawet na hostingu za 1000 zł miesięcznie. Nie tylko parametry bezpieczeństwa są tu ważne co w ogóle konfiguracja prosty a 3/4 nie potrafi jej zainstalować. I nie dziwi mnie to chociaż wszystko moznanszybko ogarnąć


Hahaha. A czy czytałeś co ja napisałem? Czy po prostu promujesz Nazwę?
Da się na tym postawić serwer do cs 1.6?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst