Niestety, ta okazja już wygasła
HONOR Magic Watch 2 od $116.24 za 46mm i $106.49 za 42mm
170° Zakończono

HONOR Magic Watch 2 od $116.24 za 46mm i $106.49 za 42mm

459,43zł Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
13
paź 26. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Smartwatch HONOR Magic Watch 2 dzięki szerokiej funkcjonalności świetnie sprawdza się zarówno w czasie aktywności fizycznej, jak i na co dzień.

Wodoszczelność do 5ATM zegarka sportowego HONOR MagicWatch 2 przekłada się na możliwość pływania do 50 metrów głębokości. Oznacza to, że smartwatch jest idealnym dodatkiem do treningów na basenie – dzięki niemu masz kontrolę nad swoimi wynikami pływackimi.

2 tygodnie treningów bez konieczności ładowania baterii smartwatcha? Dzięki zegarkowi sportowemu HONOR MagicWatch 2 to możliwe – urządzenie wyposażone jest w wydajną baterię o pojemności aż 455 mAh, co przekłada się na długi czas pracy.

Piętnaście trybów sportowych do wyboru, monitoring pracy serca i wydajności pływania czy dostępność kursów biegania – w smartwatchu HONOR MagicWatch 2 znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Ciesz się doskonałą funkcjonalnością i wieloma opcjami pracy tego zegarka sportowego każdego dnia.


Lubisz aktywność fizyczną w terenie? Często wybierasz nowe, nieznane trasy do biegania lub wędrówek? Ze smartwatchem HONOR MagicWatch 2 możesz śledzić pokonane ścieżki i zawsze odnajdować bezpieczną drogę do domu – urządzenie wyposażone jest bowiem w satelitarną nawigację GPS.

W czasie treningów nie lubisz nosić ze sobą telefonu, bo jest nieporęczny i przeszkadza w ćwiczeniach? Mimo to lubisz mieć kontakt ze światem? W takim razie smartwatch HONOR MagicWatch 2 jest dla Ciebie – po sparowaniu ze smartfonem połączenia, SMS-y i powiadomienia będą dostępne z poziomu nadgarstka.


wój smartwatch HONOR MagicWatch 2 może odzwierciedlać Twoje nastroje lub stać się elementem starannie dobranych stylizacji. Tarczę urządzenia możesz bowiem dowolnie personalizować, zmieniając zdjęcia na swoje ulubione.
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
Prześlij Komentarz