Niestety, ta okazja już wygasła
Honor Band 5
320° Zakończono

Honor Band 5

97,29zł132zł-26% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
32
sie 21.Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Opaska Honor Band 5 z Ali za mniej niż 100 zł. Wysyłka darmowa z dostępnym śledzeniem. Należy wybrać opaskę z obrazkiem Promotion w drugim rzędzie od dołu aby była w tej cenie.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Jprdl, że im się chce tak dyskutować...
32 Komentarze
Cena dobra, ale opaska na szerokim nadgarstku wyglada słabo
JerzyB21/08/2019 13:33

Cena dobra, ale opaska na szerokim nadgarstku wyglada słabo


Dodałam gdyż ktoś tu dodał za 108 zł co jest jak dla mnie średnią ceną. Tym bardziej że w opisie jest Global a jak wybieramy to się okazuje że to CN a nie Global. Dwa dni temu dało się kupić za niecałe 93 zł.
JerzyB21/08/2019 13:33

Cena dobra, ale opaska na szerokim nadgarstku wyglada słabo


Całe szczęście że tego nie nosi się na nadgarstku:p
Skoro wrzucasz bardzo rzeczowe komentarze, proszę Cię oświeć mnie gdzie nosi się taką opaskę ?
JerzyB21/08/2019 14:12

Skoro wrzucasz bardzo rzeczowe komentarze, proszę Cię oświeć mnie gdzie nos …Skoro wrzucasz bardzo rzeczowe komentarze, proszę Cię oświeć mnie gdzie nosi się taką opaskę ?


A Twoj co wnosi, masz internet i nie jestes w stanie wyszukac prostych informacji... Widocznie inteligetne opaski nie sa dla Ciebie Tetna chyba nie zmierzysz na nadgarstku, prawda?
Opaske noś na nadgarstku dominującej ręki w odległości odpowiadającej szerokości dwóch palców powyżej kości nadgarstka.
Edytowane przez: "Norcon" sie 21.
Norcon21/08/2019 14:48

A Twoj co wnosi, masz internet i nie jestes w stanie wyszukac prostych …A Twoj co wnosi, masz internet i nie jestes w stanie wyszukac prostych informacji... Widocznie inteligetne opaski nie sa dla Ciebie Tetna chyba nie zmierzysz na nadgarstku, prawda? Opaske noś na nadgarstku dominującej ręki w odległości odpowiadającej szerokości dwóch palców powyżej kości nadgarstka.


Szkoda, że nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi... wytłumaczę Ci powoli . Opaska źle wyglada u mężczyzn z szerokim nadgarstkiem - dwa palce od nadgarstka rękę mam jeszcze szerszą. Kupiłem już kiedyś tą opaskę ale oddałem z powodu złego wyglądu na ręce. Zegarki nosze 52mm i 48 mm wielkość koperty ....
Honor Band 5 czy Xioami mi band 4?
MWPB21/08/2019 15:24

Honor Band 5 czy Xioami mi band 4?


dla mnie honor mam 4 jest cieńszy i smuklejszy jak dla mnie i nie ma wyjmowanej pastylki więc nie zgubi się o czym słyszałem
Edytowane przez: "pablolinda_" sie 21.
Dudzio8621/08/2019 17:09

Komentarz usunięty


Kolejny troll... szerokość nadgarstka zależna jest od kości nie masy ..... druga sprawa statystycznie więcej ludzi ma nadwagę niż wagę prawidłową.... ale skąd możesz to wiedzieć, skoro wiedzę czerpiesz z internetów ....
MWPB21/08/2019 15:24

Honor Band 5 czy Xioami mi band 4?


Mi Band 4 wg testów, słabo spisuje się w wodzie, źle mierzy aktywności pływania, i ekran „wariuje w wodzie”
Tutaj masz test


Mam Mi Band 3 i faktycznie denerwujące jest te wyjmowanie pastylki do ładowania
JerzyB21/08/2019 17:35

Kolejny troll... szerokość nadgarstka zależna jest od kości nie masy ..... …Kolejny troll... szerokość nadgarstka zależna jest od kości nie masy ..... druga sprawa statystycznie więcej ludzi ma nadwagę niż wagę prawidłową.... ale skąd możesz to wiedzieć, skoro wiedzę czerpiesz z internetów ....


1. Otóż statystycznie nie - większość ludzkości nie cierpi na nadwagę.
2. Właśnie zasugerowałeś, że osoby otyłe mają grube kości, a nie tkankę tłuszczową (chyba, że chodzi Ci o mięśnie).
mikolajwiedz21/08/2019 18:24

1. Otóż statystycznie nie - większość ludzkości nie cierpi na nadwagę.2. Wł …1. Otóż statystycznie nie - większość ludzkości nie cierpi na nadwagę.2. Właśnie zasugerowałeś, że osoby otyłe mają grube kości, a nie tkankę tłuszczową (chyba, że chodzi Ci o mięśnie).


1. Otóż kolejny raz jesteś w błędzie.
„Eksperci alarmują: 68 proc. mężczyzn i 53 proc. kobiet w Polsce ma nadwagę”

wprost.pl/kra…tml

Zanim zaczniesz się mądrzyć w internecie zasięgnij wcześniej informacje.
2. Jedno nie wyklucza drugiego, osoby otyłe mogą mieć grube kości , ale tez osoby bez nadwagi mogą mieć duże kości ...

Koniec tematu. Poczytaj potem się wypowiadaj ....
JerzyB21/08/2019 18:48

1. Otóż kolejny raz jesteś w błędzie. „Eksperci alarmują: 68 proc. mężczyz …1. Otóż kolejny raz jesteś w błędzie. „Eksperci alarmują: 68 proc. mężczyzn i 53 proc. kobiet w Polsce ma nadwagę”https://www.wprost.pl/kraj/10206924/eksperci-alarmuja-68-proc-mezczyzn-i-53-proc-kobiet-w-polsce-ma-nadwage.htmlZanim zaczniesz się mądrzyć w internecie zasięgnij wcześniej informacje.2. Jedno nie wyklucza drugiego, osoby otyłe mogą mieć grube kości , ale tez osoby bez nadwagi mogą mieć duże kości ... Koniec tematu. Poczytaj potem się wypowiadaj ....


Ad 0 Kolejny? Chyba z kimś mnie pomyliłeś.

Ad 1 Jednak przeczytaj jeszcze raz co napisałem, POWOLI, a jak zrozumiesz, to wyedytuj swój komentarz.

Ad 2 Tak, a przyczyną nadwagi są ciężkie, grube, duże kości ROTFL
mikolajwiedz21/08/2019 18:53

Ad 0 Kolejny? Chyba z kimś mnie pomyliłeś. Ad 1 Jednak przeczytaj jeszcze r …Ad 0 Kolejny? Chyba z kimś mnie pomyliłeś. Ad 1 Jednak przeczytaj jeszcze raz co napisałem, POWOLI, a jak zrozumiesz, to wyedytuj swój komentarz.Ad 2 Tak, a przyczyną nadwagi są ciężkie, grube, duże kości ROTFL


Naucz się czytać ze zrozumieniem , gdzie napisałem że przyczyną otyłości są grube kości ?? Jesteś niedorozwinięty ? Napisałem że jedno nie wyklucza drugiego, nie potrafisz tego pojąć ? Oznacza to że osoby otyłe mogą mieć grube kości, nie napisałem ze to jest powód ich otyłości .
Nie napisałeś nic rzeczowego dotyczącego tej wrzuty, robisz tylko gównoburze ze swoimi wynaturzeniami.
Edytowane przez: "JerzyB" sie 21.
JerzyB21/08/2019 18:58

Naucz się czytać ze zrozumieniem , gdzie napisałem że przyczyną otyłości są …Naucz się czytać ze zrozumieniem , gdzie napisałem że przyczyną otyłości są grube kości ?? Jesteś niedorozwinięty ? Napisałem że jedno nie wyklucza drugiego, nie potrafisz tego pojąć ? Oznacza to że osoby otyłe mogą mieć grube kości, nie napisałem ze to jest powód ich otyłości . Nie napisałeś nic rzeczowego dotyczącego tej wrzuty, robisz tylko gównoburze ze swoimi wynaturzeniami.


Napiszę ponownie - może teraz coś dostrzeżesz:
"mikolajwiedz:

1. Otóż statystycznie nie - większość ludzkości nie cierpi na nadwagę.

Co do" gównoburzy" i "wynaturzeń", to Ty podzieliłeś się że światem informacją, że opaska na Twojej rączce jest taka malutka (aby rozwiać wątpliowości - to sarkazm).
mikolajwiedz21/08/2019 20:48

Napiszę ponownie - może teraz coś dostrzeżesz:"mikolajwiedz:1. Otóż staty …Napiszę ponownie - może teraz coś dostrzeżesz:"mikolajwiedz:1. Otóż statystycznie nie - większość ludzkości nie cierpi na nadwagę.Co do" gównoburzy" i "wynaturzeń", to Ty podzieliłeś się że światem informacją, że opaska na Twojej rączce jest taka malutka (aby rozwiać wątpliowości - to sarkazm).


Skoro posiadasz damską rączkę, i pasuje Ci taka biżuteria to oczywiście zwracam honor... będzie ci w niej super. Ja mam męską rękę i ta opaska jest za mała dla mnie i jest to informacja dla osób o równe szerokim nadgarstku.
JerzyB21/08/2019 21:01

Skoro posiadasz damską rączkę, i pasuje Ci taka biżuteria to oczywiście zwr …Skoro posiadasz damską rączkę, i pasuje Ci taka biżuteria to oczywiście zwracam honor... będzie ci w niej super. Ja mam męską rękę i ta opaska jest za mała dla mnie i jest to informacja dla osób o równe szerokim nadgarstku.


Najwidoczniej opaski i zegarki sportowe przeznaczone są dla grupy osób, do których nie należysz.

MŻ, więcej ruchu, a pozbędziesz się kompleksów i nie będziesz musiał obrażać innych.
Jprdl, że im się chce tak dyskutować...
Mi band 4 vs honor band 5 to plus u xiaomi za możliwość zmiany muzyki minus bo czasami ścina się lekko oraz plus u honora za mierzenie saturacji krwi i minus za to że czasami się ścina (trochę mniej niż xiaomi ale tak samo)
Czy ta opaska mierzy saturację krwi? Bo w opisie na Ali piszą, że tylko wersja chińska to robi?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst