Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

HOLIKA ALOE KREM PRZECIWSŁONECZNY SPF 50 UV 100 ML

kwi 28. 2022
To chyba najtańsza opcja zakupu tego kremu bo np. w drogeriach ten krem kosztuje ~70-80zł

  • Holika Holika Aloe Waterproof Sun Gel - Żel przeciwsłoneczny z aloesem i wysokim filtrem. Ochronny produkt do twarzy i ciała o bardzo lekkiej, kremowo-żelowej konsystencji. Wykazuje wysoką ochronę zarówno przeciw promieniowaniu UVB, jak i UVA. Posiada wodoodporną formułę, dzięki czemu może być bez obaw stosowany podczas kąpieli wodnych. Konsystencja bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Skład produktu zawiera 78% ekstraktu z soku liści aloesu, który gwarantuje głębokie nawilżenie skóry. Równocześnie koi podrażnienia oraz zmniejsza zaczerwienienia spowodowane promieniowaniem słonecznym. Po nałożeniu skóra wygląda bardzo świeżo i promiennie.

  • Zastosowanie:
Aplikować codziennie rano na oczyszczoną skórę twarzy, a także zawsze 30 min przed bezpośrednią ekspozycją na słońce. Podczas przebywania na zewnątrz należy powtarzać aplikację co 2-3 godz.

Niższa cena tylko przez aplikację Shopee! (Android, iOS)
Aby zrabatować cenę musimy odebrać kupon od Shopee, który znajduję się na stronie głównej klikając w banner "Z kuponami taniej". Jest to kupon -5/30.

Ostatnio codziennie o 12:00 są kupony majówkowe "5.5 Zakupowa Majówka -50%" które w praktyce wynoszą 6/10 więc można kupon 5/30 zastąpić tym to zyskamy tą złotówkę. Jednak trzeba się śpieszyć bo szybko zostają wykorzystane

Jeśli komuś się nie śpieszy to od 05.05 będzie aktywny kupon 10/60 ale do tego momentu cena może się zmienić na niekorzyść.

Czas wysyłki to nawet 2 dni więc proszę bez paniki
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
11 Komentarzy
Prześlij Komentarz