H&M - 20zł zwrotu z Visa Oferty przy zakupie za 100zł
545°Zakończono

H&M - 20zł zwrotu z Visa Oferty przy zakupie za 100zł

23
lis 18. 2018
Ta promocja w Visa Oferty pojawia się już po raz kolejny. Dla tych, którzy nie mają pewności - jeżeli ktoś korzystał z niej przy poprzedniej edycji, to za tę również otrzyma zwrot.

Oferta ważna do 21 grudnia.

EDIT: Jak to zwykle bywa w przypadku Visa Oferty, dostępność promocji jest zapewne uzależniona od banku, w jakim mamy konto. W moim przypadku jest to PKO BP.

EDIT2 (dzięki, grosjean): Tylko stacjonarnie ! Aby skorzystać z tej oferty, należy dokonać płatności na kwotę co najmniej 100 zł w salonach stacjonarnych H&M. Oferta jednorazowa, ważna tylko przy transakcjach dokonanych w sklepach stacjonarnych. Oferta jest ograniczona do jednego zwrotu dla Konta Cashback. Tylko pierwsza dopuszczalna transakcja dokonana przy użyciu jakiejkolwiek karty zarejestrowanej na Twoim koncie podczas trwania oferty będzie dopuszczalna do zwrotu. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę dołączoną do Twojego konta, zwrot wciąż będzie wypłacony dla tej oferty tylko jeden raz, bez względu na liczbę transakcji dokonanych podczas trwania oferty.
Aktualizacje społecznościowe
H&M OkazjeH&M Kupony

Grupy

23 Komentarze
hmm... u mnie jej nie ma
Ja się nie mogę zalogować
Dodałem w opisie, ale napiszę i tutaj. Dostępność oferty zależy pewnie od banku, w jakim mamy konto. W moim przypadku jest to PKO.
Tylko stacjonarnie.
Regulamin
Aby skorzystać z tej oferty, należy dokonać płatności na kwotę co najmniej 100 zł w salonach stacjonarnych H&M. Oferta jednorazowa, ważna tylko przy transakcjach dokonanych w sklepach stacjonarnych. Oferta jest ograniczona do jednego zwrotu dla Konta Cashback. Tylko pierwsza dopuszczalna transakcja dokonana przy użyciu jakiejkolwiek karty zarejestrowanej na Twoim koncie podczas trwania oferty będzie dopuszczalna do zwrotu. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę dołączoną do Twojego konta, zwrot wciąż będzie wypłacony dla tej oferty tylko jeden raz, bez względu na liczbę transakcji dokonanych podczas trwania oferty.
Edytowane przez: "grosjean" lis 18. 2018
1449120-jnj5n.jpg
W ing tez jest.
MBank także jest 1449295-I5t3F.jpg
U mnie PKO BP nie mam na obu kartach, ani debetowej, ani kredytowej :-(
W Nest Banku nie ma
Zust3 g, 2 min

U mnie PKO BP nie mam na obu kartach, ani debetowej, ani kredytowej :-(


U mnie w aplikacji mbank też nie ma, ale zaloguj się do visa oferty i tam sprawdź.
grosjean27 min

U mnie w aplikacji mbank też nie ma, ale zaloguj się do visa oferty i tam s …U mnie w aplikacji mbank też nie ma, ale zaloguj się do visa oferty i tam sprawdź.


Logowałem sie i nie ma :(. Trudno.
U mnie jest, bank PKO.
skoro nie od banku to zależy, to ciekawe od czego. u mnie np. nigdy nie była dostępna oferta pyszne.pl ...
W Millennium brak promocji. Może chodzi o lokalizacje, albo wiek podany przy rejestracji, lub płeć.
podziekował.
Pierwszy raz skorzystałem z Visa oferty - kiedy będzie zwrot? Na stronie w historii nie widać żadnej transakcji. Kupione stacjonarnie mbank
beniamin.wisniewski8 min

Pierwszy raz skorzystałem z Visa oferty - kiedy będzie zwrot? Na stronie w …Pierwszy raz skorzystałem z Visa oferty - kiedy będzie zwrot? Na stronie w historii nie widać żadnej transakcji. Kupione stacjonarnie mbank


Kilka dni, u mnie do tygodnia zawsze jest.
Ani w pko, ani w mbanku mi nie pokazuje
Gdzie wejść w pko, zeby sprawdzić czy jest?
kooowal9577 min

Ani w pko, ani w mbanku mi nie pokazuje ;(Gdzie wejść w pko, zeby s …Ani w pko, ani w mbanku mi nie pokazuje ;(Gdzie wejść w pko, zeby sprawdzić czy jest?


W PKO nigdzie.
Trzeba na stronie visaoferty sprawdzić, to jest co innego niż mOkazje.
LittleOnion14 min

W PKO nigdzie. Trzeba na stronie visaoferty sprawdzić, to jest co innego …W PKO nigdzie. Trzeba na stronie visaoferty sprawdzić, to jest co innego niż mOkazje.Okk, dzieki za info, zrobiłem tam konto itp, ale jak zawsze wiatr w oczy.. tylko cropp i moshino
A w PKO mam mastercard ;/
W ING też się nie pojawia Do kiedy ta promocja?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst